Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 09/2015

Polecane posty

BioShock to fantastyczny pełniak ze świetnym twistem fabularnym, klimatem i historią. Jeśli ktoś jeszcze nie grał, to będzie wniebowzięty. Sam zaliczyłem go bardzo dawno temu, więc może wyląduje u mnie na dysku ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ja pierdzielę. Zgadłem pełniaka. biggrin_prosty.gif Już drugi raz. biggrin_prosty.gif

Jesteście najlepsi. wink_prosty.gif

zagraj w totka. :)

No daliście radę, a już się bałem że tradycji stanie się za dość i nie kupie CD-A.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że jutro podacie zawartość pisma.

Prorok raczej nie, ale zawsze plus jeden do posta. ;)

...........Czy to prorok? Czy to jasnowidz? Nie, to darkdarius! trollface.gif

Prorok raczej nie, ale zawsze plus jeden do posta. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście Bioshock w pełnej wersji bardzo smuci. Szczerze. Nie dlatego, że jest to słaba gra (choć nie zachwyciła mnie tak bardzo, jak ludzie mówili, że zachwyci, a główny chwyt WYKorzystany w grze bardzo traci na wartości, jeśli zna się go z góry). Nie dlatego nawet, że już ją mam. a w każdym razie nie wprost.

CD-Action BARDZO często kupuje swoje gry w pakietach od jednego wydawcy i dodaje do pisma jedną po drugiej. Bioshock jest grą od 2K, w związku z czym w ciagu najbliższych miesięcy można spodziewać się takich zacnych tytułów jak Darksiders I i II, Mafia II, jakieś gry z serii X-COM, może Borderlands...

WSZYSTKIE te gry już posiadam. Też kupiłem w pakiecie.

Nie wiem, być może się mylę. Ale jeśli nie, to do końca prenumeraty płakać będę rzewnymi łzami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CD-Action BARDZO często kupuje swoje gry w pakietach od jednego wydawcy i dodaje do pisma jedną po drugiej. Bioshock jest grą od 2K, w związku z czym w ciagu najbliższych miesięcy można spodziewać się takich zacnych tytułów jak Darksiders I i II, Mafia II, jakieś gry z serii X-COM, może Borderlands...

WSZYSTKIE te gry już posiadam. Też kupiłem w pakiecie.

Nie wiem, być może się mylę. Ale jeśli nie, to do końca prenumeraty płakać będę rzewnymi łzami.

Witam w klubie. Ja już mnóstwo kasy wywaliłem, bo gdy kupowałem w biedronkach po 20 zł, to po pół roku okazywało się, że prawie wszystkie dodajecie.

Aha, a tak w ogóle to.. ehm plush strzelił całą teorię, że kupowanie gier od 2k jest bezpieczne...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci, co narzekają, że pierwszy Bioshock jest po angielsku pragnę przypomnieć, że jest spolszczenie dostępne w necie zrobione przez firmę Cenega. Kiedyś, jak kupowałem ten tytuł w PKK na jednej płycie była sama gra, na drugiej spolszczenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci, co narzekają, że pierwszy Bioshock jest po angielsku pragnę przypomnieć, że jest spolszczenie dostępne w necie zrobione przez firmę Cenega. Kiedyś, jak kupowałem ten tytuł w PKK na jednej płycie była sama gra, na drugiej spolszczenie.

Może i jest spolszczenie, ale do każdej wersji pasuje tylko jedno, a jak zainstalujesz nie to co trzeba to jakieś bugi są. Nie ma pewności czy którekolwiek będzie kompatybilne z wersją CDA, a jako, że nie będzie go na płycie(?), to pewnie można przypuszczać, że raczej nie będzie działać :( Co najwyżej jakieś skopiowane ręcznie pliki, ale to ponoć nie jest tak do końca legalne.

Może ktoś z redakcji wypowie się w tej sprawie? Będzie spolszczenie na płycie, a jak nie to czy jest szansa, że któryś z patchów wydanych oficjalnie przez Cenegę będzie działać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...