Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

@UP

Zgadnij jaka by byla moja decyzja gdybym musial wybierac miedzy pisaniem na FA tylko z Toba i niepisaniem wcale... Tylko dobrze sie zastanow, bo zla odpowiedz oznacza wycieczke do fosy pelnej krokodyli. ;)

I tak, nie zrozumiales zaluzji ukrytej w poscie Stilla...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz sam. A nie, czekaj, mam cię na ignorze, nic to nie da

Dość skrupulatnie mu odpisujesz jak na kogoś kogo masz w ignorze...

To serio zaczyna być trochę dziwne, widzicie że go to rajcuje a mimo to nadal go nakręcacie swoimi postami. Rzeczywisty ignor i olewanie jego postów spowodowałyby powolną śmierć medialną 8azyla, ale to się nie stanie, bo każdy jego post doczekuje się 3 stron odpowiedzi.

Chyba zaczynam rozumieć o co chodziło grz z tym kółkiem adoracji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie - posłuchajcie @b3rta, dobrze pisze. Tylko nie "rajcuje" a śmieszy/bawi. Człowiek rzuca baita a rybki od razu się na to rzucają. Komicznie to wygląda jak lordeon ciągle zagląda pod tego ignora sprawdzając czy czegoś nowego nie napisałem. smile_prosty.gif

796.jpg

sry, ale jak nie idzie w cycki, to ciężkie życie ;-;

się ciesz że nie idzie ;_;

Napisz o tym więcej.

Ze Stillborna wyłazi ukryty Bazyl

Cichaj!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie - posłuchajcie @b3rta, dobrze pisze. Tylko nie "rajcuje" a śmieszy/bawi. Człowiek rzuca baita a rybki od razu się na to rzucają. Komicznie to wygląda jak lordeon ciągle zagląda pod tego ignora sprawdzając czy czegoś nowego nie napisałem. smile_prosty.gif

Gadasz głupoty.

Pisałem Ci nie raz, żebyś wrzucił na luz, a Ty często się spinasz i widzisz rzeczy, które widzi tylko wróżbita Maciej. Wróciłeś po urlopie i dalej robisz to samo co przed urlopem. Ciągle piszesz jak to jesteś wielki. Nie, jesteś malutki.

Zgadzam się z b3rtem. Kilka razy już na ten temat pisałem, Kto nie lubi 8azyla, to mu nie odpisuje. Większość LJ ma go na ignorze. Akurat- kaktus urośnie mi na ręce.

Ja tam 8azyla nawet lubię, ale bardzo często mnie ( z naciskiem na często) wkurza, denerwuje, doprowadza do rzygów, szału. W pewnym momencie dałem go nawet na ignore, ale zaczął mi grozić smile_prosty2.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

A tutaj apel do pójścia na referendum i wybory jesienią jest jak najbardziej ciągle aktualny. Moim zdaniem warto - jest szansa wybrać wreszcie sejm bez takich raków jak PSL i SLD. Tylko frekwencja musi być większa, by ich klientela procentowo spadła poniżej tych 5%.

No i to referendum. W drugiej turze poszło te 56% wyborców - i bardzo dobrze. Bo jeśli nie będzie frekwencji to PO i PiS dalej bedą się paść na publicznych pieniądzach, zasłaniając się brakiem obligatoryjności wyników referendum. Tak jak w przypadku Benedykta XVI (którego jedyną zasługą była abdykacja), tak to referendum to jedyny prawdziwy sukces Komorowskiego. Jeju - to pierwsza taka rzecz od 2003. Dlatego Tesu zamawiaj pakiety i idziemy jak najliczniej na wybory.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B3rt - nie wiem czy zauważyłeś, ale odpowiadam tylko wtedy na jego posty, gdy ktoś go zacytuje. Dziwne, nie?

Nie zauważyłem, nie mam czasu na śledzenie kto, komu i na co odpisuje. Zauważyłem po prostu że już któryś raz wspomniałeś że masz go w ignorze, a kilka razy widziałem jak mu odpisujesz, tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem po prostu że już któryś raz wspomniałeś że masz go w ignorze, a kilka razy widziałem jak mu odpisujesz, tyle.

W takim razie zanim napiszesz jakąś bzdurę - sprawdź o czym mówisz. Tyle.

Ojoj, ale się książę oburzył. Wybacz że nie mam czasu i ochoty prowadzenia raportów z tego co kto pisze i na co odpowiada. Skoro widzę że cytujesz posty bazyliszka to zakładam że cytujesz posty bazyliszka, a nie bawię się w jakieś incepcje i cytowanie cytatów, śledzenie źródeł itd. Poza tym ignor jest po to żeby cudze posty olewać a nie cytować cytaty cytatów. Tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro widzę że cytujesz posty bazyliszka to zakładam że cytujesz posty bazyliszka, a nie bawię się w jakieś incepcje i cytowanie cytatów, śledzenie źródeł itd.

Skoro widzę zdjęcie kolesia, który siedzi w dżakuzi z sashą grey to myślę że ma chłop farta a nie skilla w photoshopie. No cóż, fajnie prowadzić tak prostolinijne życie

Bardziej z [beeep] wziętego przykładu nie mogłeś wymyślić? Skoro widzę cytat do którego się odnosisz to mam rozumieć że nie odnosisz się do tego cytatu tylko do cytatu osoby która go cytuje i na dobrą sprawę nie odpowiadasz bazyliszkowi tylko osobie która bazyliszka cytowała, mimo że tekst dotyczy bazyliszka? Pokrętne i tak głupie jak rodzina siedząca przy stole i "powiedz mamie że się do niej nie odzywam". Ale ok, have it your way, podobno proste rzeczy są dla prostych ludzi.

@b3rt i @lordeon

Mistrzowie krinczu, serio.

Nie wiesz co to jest krincz, serio.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...