Skocz do zawartości

Polecane posty

To jak pokonać 8azylego? Po prostu go ignorować i nie odpowiadać na jego posty? Co robić?!

Daaaaaa. Thank you Captain Obvious. Przecież to w sumie inni bija pianę a nie ja. Jeden użytkownik nie mógłby zdominować całej Luźnej Jazdy. Przyznaję - czasem rzucę piłeczkę w tłum na zachętę. Ale to nie moja wina, że nagle wszyscy dostają małpiego rozumu i za nią gonią. To inni nakręcają tą spiralę. Nawet lordeon - niby założył mi ignore'a a ciągle tylko czeka na cytaty przytaczane przez innych i się wypowiada o mnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 301
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Proponuję olać ciepłym moczem jego posty. W sumie lepiej pójść pokłócić się z psem sąsiada, tamten może w końcu coś zrozumie tongue_prosty.gif

O widzisz @X - wystarczy zawołać a on od razu przylatuje, rzuci zdaniem, myśląc że obraził rozmówcę i jest z siebie zadowolony. Po prostu niektórzy lubią w taki sposób poprawiać swoje samopoczucie i leczyć swoje kompleksy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś znalazłem cały komiks o Konugach, więc mi wystarczy. No i nikomu nie będę wjeżdżał na chama na profil - nie jestem Jamesem.

Ile razy mam Cię uświadamiać że to że widziałem Twój profil na FB, nie oznacza że zadałem sobie minimum trudu aby Ciebie odnaleźć? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry Devius, wszyscy mamy avki w tonacji zieleni i mi się pomyliło.

Elano przegrał Typera Ekstraklasy i się wyżywa na mnie. Niech sobie pokrzyczy - może mu ulży. I to nie ja zakładam i wchodzę w tematy o 8azyliszku. Paru użytkowników dorobiło się jakiejś obsesji z której ja mam niezłą polewkę. smile_prosty.gif To jest publiczne forum i każdy ma prawo tu pisać.

A ciekaw byłem, co mi napiszesz, jak rzucę takiego posta. Mocno przeżywam tę przegraną do dziś. Oczywiście możesz tu pisać, ale po prostu mnie dziwi, że tu wracasz, skoro nie bardzo cię tu chcą.

Co jak co, ale jak bazyli wrócił, to nagle ruch w LJ jakiś większy. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Ty wiesz ile kasy CDA zarobi na reklamach z tych tysięcy dzisiejszych kliknięć? Masę. Dlatego musiałem wrócić. smile_prosty.gif

Nic nie zarobi, bo wszyscy mają Adblocka.

To na stronie CDA sa reklamy? 0.o?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...