Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 07/2015

Polecane posty

Faraon też nawet spoko oczko2.GIF

Nie mówię, że nie - ale w 1999 roku to ja dopiero zaczynałem swoją przygodę z grami :). Nie mam sentymentu do "Faraona", a ostatnia, zakończona niepowodzeniem (ze względu na grafikę) próba odświeżenia sobie Age of Empires 2 (tego starego) nie wróży dobrze temu pełniakowi ;).

Żeby nie było - nie mam na myśli, że "gra jest do niczego bo stara" :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arturzyn Możliwe, że chodziło ci o mnie. xd Ale w sumie to nie sądziłem, że Singularity na krążku pojawi się już w tym numerze. o.O

Singularity mam, kupiłem kiedyś za 40zł, przeszedłem, bardzo dobry FPS, niedoceniony. Polecam wszystkim tym, którzy nie grali, a w FPSy lubią sobie pograć. biggrin_prosty.gif

A jutro główny pełniak z pewnymi, znanymi nam już, kryteriami:

*Steam lub Uplay [bo (internet)]

i

*czerwiec 2010r.< [bo Ghost na przecieku napisał: "Od razu zaznaczę, że obie gry są dosyć fajne a o kolejności zagadek zadecydował ich wiek.", a w czerwcu 2010r. wyszło Singularity wink_prosty.gif ]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy tak z tym Wiedźminem, na pewno go nie będzie ( na razie przynajmniej ) coś przeczuwam że będzie fajna gra ,,steam" (z tym to nie wiadomo, wiele gier zostało nie skończonych np.

- Orcs Must Die! --> Orcs Must Die! 2,

- Dead Island --> Dead Island Riptide

- Saints Row 2 --> Saints Row The Third

ale też może być coś nowego )

A co do ,,uplay" to kolekcja gier od cda jest już spora i coraz mniej już zostało, jak już to obstawiam gry:

- Rayman?

- Child of Light

- The Crew

- Trials Evolution

- Trials Fusion

ale kto wie :D Pozdro Skajwoker

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe pelniaki sie w tym miesiacu sie trafily, fani gatunkow nie powinni narzekac a na dodatek zadna z tych gier nie byla swego czasu must-have, wiec pewnie sporo osob ich nie ma w swojej kolekcji jeszcze..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten singularity ratuje cały numer bo reszta to nędzne gry - nie ma nic gorszego niż gry strategiczne

Pomijajac juz to, ze brednie gadasz, to M&M nie jest strategia, a Faraon ledwo od biedy mozna pod to podciagnac, [smg]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tak dawno kupilem sobie Heroes of Might and Magic III HD Edition i gratis dodali mi miedzy innymi Might and Magic X: Legacy i DLC do tej gry. Nie mialem czasu zainstalować, bo teraz co prawda moge sobie kupic wypasionego kompa, ale na granie nie mam zupełnie czasu. Te gre jako pelniaka w CDA doceniam. Ogolnie uważam, ze w tym miesiącu jest bardzo dobry zestaw pełnych wersji. Numer dostane z prenumeraty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten singularity ratuje cały numer bo reszta to nędzne gry - nie ma nic gorszego niż gry strategiczne

Strategie nędzne ?????

Właśnie??? Strategie są jednym z najlepszych wg. mnie gatunkiem gier. ;P Ale Gimbusy jako dobre gry uznają tylko GTA V i CS:GO (Niektórzy jeszcze LoLa), ewentualnie jeszcze fpsy z rodziny CoD i BF.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...