Jump to content
Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 07/2015

Recommended Posts

Ten singularity ratuje cały numer bo reszta to nędzne gry - nie ma nic gorszego niż gry strategiczne

Strategie nędzne ?????

Właśnie??? Strategie są jednym z najlepszych wg. mnie gatunkiem gier. ;P Ale Gimbusy jako dobre gry uznają tylko GTA V i CS:GO (Niektórzy jeszcze LoLa), ewentualnie jeszcze fpsy z rodziny CoD i BF.

Hmm... Nie bardzo wiem co myśleć o głównym pełniaku. Cóż, tu nie ma co myśleć - trzeba w niego pograć i dopiero wówczas oceniać :).

Choć ja jeszcze nie skończyłem Wolfa z poprzedniego numeru...

HUE mam M&M X Legacy z Bundela ostatniego, co to były hirołsy... nie miałem w sumie okazji jeszcze pograć... dwie kopie mi w zasadzie nie potrzebne... kumpel się ucieszy :v

Cóż, prawdę powiedziawszy nie wiem co powinniście wrzucić, żebym się oderwał od trzeciego Wiedźmina tongue_prosty.gif

Edited by seba
  • Upvote 1

Might & Magic mnie ciekawi, chociaż ten uplay mnie odstrasza... Już ze 2 miesiące czekam na odpowiedź gościa który "już przesłał zgłoszenie dalej i sie odezwie" -.-

Jedyny pełniak jaki mnie interesuję, to Singularity. Reszta nie dla mnie.

Ha! Might and Magic X! Jak dobrze że wstrzymałem się z kupnem tego tytułu na Bundlu. :D Singularity też chętnie pogram. Ta 3cia pozycja nieciekawa.

Od kiedy Might & Magic X jest grą strategiczną?

Sry nie zobaczyłem screenów z gry, myślałem że M&M X to kolejna strategia, a tu prosze RPG

M&M X to bardzo retro-RPG z dość nietypowym, czy może niedzisiejszym gameplayem. Szkoda, że ta gra ma mnóstwo bugów, a szatę graficzną zerżnietą z turowych Heroes VI (te same modele jednostek). Ogólnie można pograć, ale na kolana nie rzuca.

Reszta bonusów niespecjalnie mi podeszła, ale numer raczej kupię, ze względu na recenzję Witchera.

W zasadzie to nie nawykłem do pierwszoosobowych RPGów... Jak Wiedźmina przejdę to może obczaję... Klucz oddam kumplowi, bo grę już posiadam na jupleju ale z płyty mogę zainstalować, żeby nie ciągnąć z netu tych 5-6 GB

Edited by Sosna564

Potwierdzi ktoś, czy Might and Magic X ma blokadę regionalną? Niestety dla mnie dubel (Humble Might and Magic Bundle), chętnie wymieniłbym na coś innego na steam giftsach :)

M&M zainstalowane, zaraz nastanie czas gry :> nawet stwierdziłem że spróbuje tego Faraona, który właśnie się instaluje.

Zainstalowałem Singularity (cudem!) ale jak chce uruchomić grę to pojawia sie kółko ładowania przy myszce 2 sek i znika i nic sie nie dzieje co zrobić pomocy!

To w takim razie podeślij mi na reklamacje@cdaction.pl logi z dxdiaga swojego komputera. Będziemy kombinować dalej.

Witam,

Mnie z kolei smutek bierze ze względu magicznego błędu podczas instalki might&magic

C:/Program Files blablabla\blablabla\blablabla\

Wystąpił błąd podczas próby kopiowania pliku:

Błąd danych (CRC)

Możesz ponowić nieudaną czynność..... <-- Wykaz błędu pokazuje że mam wolną wole dziękuje że nie tylko Jezus o tym mówił. Jednak jak biorę ignoruj to i tak po chwili ponownie pojawia się smutny błąd..

Muszę teraz pomiziać uplay żeby ściągnął gre

post-1123771-0-14463900-1433354239_thumb

Edited by Abhazel

Chciałem tylko napisać, że pytałem się kiedyś czy Might and Magic X Legacy pójdzie. Parę osób pisało że nie kupi bo nie odpali, ja też miałem wątpliwości.

Jesli masz komputer AMD Athlon II X2 240 2.8GHz, 2gb ram DDR2, GeForce9600GT 1024mb.

To odpali. Oczywiście niekoniecznie każdy ma taki sam komp, ale można sobie porównać ;)

Chodzi ładnie i płynnie na średnich.

Ogólnie pełniaki nienajgorsze w tym numerze.

M&M X- Ciekawy RPG z elementami strategii, gra świeżutka (z zeszłego roku) i droga (od 40 do 60 złotych). Grafika trochę nietego, ale grywalność nie najgorsza. Nie grałem w klasyczne, stare RPG, jednak mam poczucie grania w coś w co celuje w target "grałem, mam nostalgię do klasyki, chciałbym w coś klasycznego pograć". Nie wiem jak się z tego wywiązuje (nie mam porównania), ale miło się gra :)

Singularity- w to grałem już wcześniej (dopóki w jednym etapie się nie zaciąłem i nie daję rady tego przejść :/ ). Gra amerykańska od Activision i RavenSoft, ale zaskakująca. Czym? Fabułą. Według mnie fabuła w tej grze jest naprawdę interesująca i wciagająca, czuć w tym niesamowity klimat i potencjał. Gra, choć przyrównywana do Wolfensteina przez to że ma tych samych wydawców, mi przywodziła na myśl bardziej gry pokroju S.T.A.L.K.E.R. czy Metro. Świetnie budowane napięcie!

Faraon- coś słyszałem, może zagram, choć podejrzewam że to będzie jedna z tych gier z CD-A które mam a nigdy nie zagram bo mi się nie chce :D