Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 07/2015

Polecane posty

M&M X to bardzo retro-RPG z dość nietypowym, czy może niedzisiejszym gameplayem. Szkoda, że ta gra ma mnóstwo bugów, a szatę graficzną zerżnietą z turowych Heroes VI (te same modele jednostek). Ogólnie można pograć, ale na kolana nie rzuca.

Reszta bonusów niespecjalnie mi podeszła, ale numer raczej kupię, ze względu na recenzję Witchera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to nie nawykłem do pierwszoosobowych RPGów... Jak Wiedźmina przejdę to może obczaję... Klucz oddam kumplowi, bo grę już posiadam na jupleju ale z płyty mogę zainstalować, żeby nie ciągnąć z netu tych 5-6 GB

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mnie z kolei smutek bierze ze względu magicznego błędu podczas instalki might&magic

C:/Program Files blablabla\blablabla\blablabla\

Wystąpił błąd podczas próby kopiowania pliku:

Błąd danych (CRC)

Możesz ponowić nieudaną czynność..... <-- Wykaz błędu pokazuje że mam wolną wole dziękuje że nie tylko Jezus o tym mówił. Jednak jak biorę ignoruj to i tak po chwili ponownie pojawia się smutny błąd..

Muszę teraz pomiziać uplay żeby ściągnął gre

post-1123771-0-14463900-1433354239_thumb

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem tylko napisać, że pytałem się kiedyś czy Might and Magic X Legacy pójdzie. Parę osób pisało że nie kupi bo nie odpali, ja też miałem wątpliwości.

Jesli masz komputer AMD Athlon II X2 240 2.8GHz, 2gb ram DDR2, GeForce9600GT 1024mb.

To odpali. Oczywiście niekoniecznie każdy ma taki sam komp, ale można sobie porównać ;)

Chodzi ładnie i płynnie na średnich.

Ogólnie pełniaki nienajgorsze w tym numerze.

M&M X- Ciekawy RPG z elementami strategii, gra świeżutka (z zeszłego roku) i droga (od 40 do 60 złotych). Grafika trochę nietego, ale grywalność nie najgorsza. Nie grałem w klasyczne, stare RPG, jednak mam poczucie grania w coś w co celuje w target "grałem, mam nostalgię do klasyki, chciałbym w coś klasycznego pograć". Nie wiem jak się z tego wywiązuje (nie mam porównania), ale miło się gra :)

Singularity- w to grałem już wcześniej (dopóki w jednym etapie się nie zaciąłem i nie daję rady tego przejść :/ ). Gra amerykańska od Activision i RavenSoft, ale zaskakująca. Czym? Fabułą. Według mnie fabuła w tej grze jest naprawdę interesująca i wciagająca, czuć w tym niesamowity klimat i potencjał. Gra, choć przyrównywana do Wolfensteina przez to że ma tych samych wydawców, mi przywodziła na myśl bardziej gry pokroju S.T.A.L.K.E.R. czy Metro. Świetnie budowane napięcie!

Faraon- coś słyszałem, może zagram, choć podejrzewam że to będzie jedna z tych gier z CD-A które mam a nigdy nie zagram bo mi się nie chce :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pharaoh & Cleopatra ENG - :klaszcze: jak dla mnie pełniak (a właściwie pełniaki - podstawka i dodatek) numeru; Dziękuję!

Singularity PL (single player) - super gra, ale ... mnie osobiście jakoś specjalnie nie ucieszyła - powodem jest to, że ją mam, ale ... ci którzy ją nie mają, powinni ją kupić (= polecam ją) :icon_smile:

Might & Magic X: Legacy PL (Uplay) - teoretyczny pierwszy pełniak numeru, ale moim zdaniem jest to numer 3 :icon_wink: ;

Numer kupiony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...