Skocz do zawartości

Bunt i niedowierzanie!


Turambar

Polecane posty

Ledwo Turambar wrócił do LJ to znowu zaczyna zakładać tematy na potęgę. Stilla niezbyt lubię, ale rację ma. Ja też już tu pisałem, że Luźna Jazda to miejsce w którym większość forumowiczów uprawia radosny trolling. Bo to prawda. Np. Abyss nie dzieli się swoimi poglądami politycznymi ale wyśmiewa innych. Bo jak wiadomo on ma już plany na życie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np. Abyss nie dzieli się swoimi poglądami politycznymi ale wyśmiewa innych. Bo jak wiadomo on ma już plany na życie.

I właśnie dlatego się z niektórych śmieje! Ty w swoich planach obejmujesz siedzenie na forum i dzielenie się swoimi jakże istotnymi spostrzeżeniami na temat polityki i gospodarki w Polsce, a ja nie siedzę na tyłku z planami ''co by było gdyby wygrał Korwin". Za jakiś czas możemy się licytować kto zajechał dalej ty - gadając o pierdołach w internecie, czy ja robiący wszystko żeby mi się żyło wygodnie.

Nie zrozum mnie źle. Dobrze jest mieć poglądy polityczne, ale nie rozumiem dlaczego się o nie ciskać do jakiegoś absurdalnego stopnia. W większości wypadków i tak nie macie na nic wpływu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stilla niezbyt lubię, ale rację ma.

Czy to tylko ja, czy ty nie potrafisz sobie odpuścić napisania, jaki stosunek masz do każdego kolejnego moda?

@temat Pff, Stil? Ten co to groził kiedyś całemu /lj/, a sam potem na chwilę z niego zniknął ze wstydu?

59158552.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jaj se robić nie umiecie. Jakieś osobiste uprzedzenia, posty na poważnie i ogólny bul zada. Skączyliście się.

Daaaaa. Przecież mimowolnie potwierdzamy twoją teorię, że LJ to nie tylko trolowisko, a tobie się nie podoba.

Powinienem napisać "inne plany na życie". Sorry za niedomówienie.

Nie "ciskam się do absurdalnego stopnia". Jestem tylko przeciw wyśmiewaniu się z ludzi którzy chcą głosować, ale szukają alternatywy wobec partii obecnie zasiadających w Sejmie. Nie wiem czy Korwin spełni swoje obietnice, ale mogę zrozumieć potrzebę szukania jakiejkolwiek alternatywy, wobec obecnego nicnierobienia rządzących i podwyższania podatków.

Ja nie tylko siedzę na tyłku. Przecież nie wiesz co robię na codzień. Ba - sam więcej piszesz na forume, ale jak ja to robię, to po mnie jeździsz. Kurczę aż mnie nosi jak czytam takie rzeczy. Ale nie będę robił wycieczek osobistych i wytykał palcami. Proszę tylko chwilę refleksji. Dlaczego tylko ja mam obrywać za tracenie czasu na FA, skoro wszyscy tutaj to robimy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie tylko trollowisko, ale i siedlisko durnych internetowych konfliktów i cierpienia rodem z odbytu. Możemy być z siebie dumni, zbezcześciliśmy twór jakim jest LJ i zmieniliśmy go w pofaszną piaskownicę. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy, którzy piszą w LJ są przegrywami.

Każdy traci tutaj czas, ale lubi tutaj przebywać.

Są kłótnie, ale radosne.

Każdy chce bana dla niektórych uczestników np dla mnie, ale bez nich LJ będzie już inna :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...