Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Felessan

Fred, w którym 3DS i Wii U

Polecane posty

Mówię tutaj oczywiście o New 3DS, normalny 3DS na pewno jest 100-300 tańszy, a NDS można dostać za ok. 100zł.

Gry - niestety ceny bolą... najlepsze tytuły są 100+ złotych. Taniej wychodzi kupowanie fizycznych kopii na Allegro od kupowania w E-Shop (tam ceny niekiedy dobijają 180zł). Ale trafiają się promocje (np. Shin Megami Tensei IV za ok. 50 złotych).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam ceny gier i są one wysokie

Kirby za 150, Mario Kart za 130 lub Super Mario za 140 zł.

PS. Pamiętam jak w latach 90-tych dawałem kuzynom z Niemiec marki, żeby kupili mi gry na Game Boy Classic i np. Król Lew kosztował 45 marek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś człowiek zarabiał 2 razy mniej, a droższe gry kosztowały sporo więcej niż obecnie. Do tego ludzie mimo wszystko mogli sobie pozwolić na giełdowe piraty za 20zl. Dziś taki piracik zapłacić za gre na Steamie 20zl nie zapłaci, bo to przecież "głupota".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pamiętam, jak pudełko z Fallout 1 kosztowało 259 zł.

To chyba w starych złotych.

Nie. Było już dwa lata po denominacji. Zresztą, gra by kosztowała chyba 259 000 zł. Ale pewien nie jestem, ile dokładnie w 1995 roku zer obcięto. Choć pamiętam, że kupowałem wtedy komiks z Punisherem za 16 000 zł (albo 1 600)...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pamiętam, jak pudełko z Fallout 1 kosztowało 259 zł.

To chyba w starych złotych.

Nie. Było już dwa lata po denominacji. Zresztą, gra by kosztowała chyba 259 000 zł. Ale pewien nie jestem, ile dokładnie w 1995 roku zer obcięto. Choć pamiętam, że kupowałem wtedy komiks z Punisherem za 16 000 zł (albo 1 600)...

Raczej 16 000 bo mam od kuzyna spora kolekcję "Donald i Spółka" i były w większości pięciocyfrowe kwoty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz pierwszy w życiu zostałem Czempionem Pokemonów ;_; Trudne to nie było, ale przynajmniej fajna otoczka i miejscówki pod koniec. Został mi jeszcze Delta Episode, a potem pewnie Bravely Default.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...