Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Felessan

Fred, w którym 3DS i Wii U

Polecane posty

Ta, odsprzedaż gier jest absolutnie super. Sam w tym roku właściwie już tylko wymieniam a później dodaje cyfrowe wersje przez PS+ do konta.

Tylko jest głupia blokada regionalna, Ninny why?!

Bo ktoś w Nintendo zatrzymał się biznesowo w latach 90-tych i nie ma zamiaru się z nich w najbliższym czasie wynieść.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yup, ale jak kupujesz nową konsolkę to niby można dane przenieść. Mimo wszystko trzeba uważać, żeby z konsolką nic się nie stało, bo wtedy lipton, jesteś w plecy z grami albo bawisz się w błaganie supportu Nindy. Ja osobiście mam cyfrowo tylko A Link Between Worlds (bo z zimowej promocji) i SMT IV (bo nie da się inaczej).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nitedo wrzuciło kilka godzin temu chyba pierwszą (albo jedną z pierwszych) gier z mikropłatnościami. Albo płacisz, albo czekasz. Ale ta gra to jakieś pokemonowe Puzzle Quest, więc raczej nic poważnego. Choć przyjemnie się gra, dobra popierdółka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kończę przechodzić FE: Awakening drugi raz, tym razem grałem na hardzie. Już pomijając to, że 'troszeczkę' przesadziłem z grindem i mój Morgan miał na Dread Fighterze 30 lvl, ponad 300 ratingu (teraz zmieniłem mu klasę) oraz fakt, że przebijam się przez końcowe etapy z palcem w nosie. Przy pierwszym gameplayu umknęły mi jakoś spotpassowe Side Story a tutaj takie cuda... W każdym razie jeśli są kanoniczne, to nieźle, chociaż trochę zbyt szczęśliwie.

Oslo, Severa best daughteru.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...