Skocz do zawartości

KORWiN


Noobirus

Polecane posty

  • Odpowiedzi 869
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Się śmiejecie. Ale Korwin by na drzewo posłał górników a nie dawał im 2.5 mld na odprawy z publicznych pieniędzy. A już nauczyciele wyciągają rękę, bo mało im 3 tyś średniej pensji - chcą zarabiać 4 tyś. Znowu jest na kogo głosować. :) Szkoda, że ludzie w KNP obalili Mikkego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, co teraz z KNP. Myślałem, że znormalnieją, ale władzę przejęli tam jeszcze bardziej prawicowi. Pewnie staną się planktonem jak UPR. Przyznam, że raz głosowałem na KNP, ale byłem młody i głupi (teraz tylko głupi).

A ja nie rozumiem, czemu ludzie tutaj tak bardzo hejtują tą partię. Sam bym na KNP pewnie nie zagłosował, ale to już wolałbym, żeby ktoś głosował na KNP niż na PiS czy PO. To te partie IMO zasługują na większy hejt.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się śmiejecie. Ale Korwin by na drzewo posłał górników a nie dawał im 2.5 mld na odprawy z publicznych pieniędzy. A już nauczyciele wyciągają rękę, bo mało im 3 tyś średniej pensji - chcą zarabiać 4 tyś. Znowu jest na kogo głosować. smile_prosty.gif Szkoda, że ludzie w KNP obalili Mikkego.

znalazłeś już pracę czy dalej jesteś 30-letnim teoretykiem bez studiów, kupującym komiksy za kieszonkowe od mamy?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, co teraz z KNP. Myślałem, że znormalnieją, ale władzę przejęli tam jeszcze bardziej prawicowi. Pewnie staną się planktonem jak UPR. Przyznam, że raz głosowałem na KNP, ale byłem młody i głupi (teraz tylko głupi).

A ja nie rozumiem, czemu ludzie tutaj tak bardzo hejtują tą partię. Sam bym na KNP pewnie nie zagłosował, ale to już wolałbym, żeby ktoś głosował na KNP niż na PiS czy PO. To te partie IMO zasługują na większy hejt.

Ja to rozumuję tak, że Korwin jest na tyle charakterystyczny i często mówi coś kontrowersyjnego, co można zamienić w jakiś mem. A ci z PO i PiS-u są nijacy. Bo poglądami to mi pewnie bliżej do takiego KNP bez Korwina (bez tych idiotycznych wypowiedzi o kobietach, niepełnosprawnych itd.), niż do którejś z sejmowych partii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie rozumiem, czemu ludzie tutaj tak bardzo hejtują tą partię.

1. Korwin nie jest postapo.

2. Gdyby doszedł do władzy, mielibyśmy postapo w Polsce w stopniu jeszcze większym niż mamy.

3. A mam to gdzieś i i tak mam zamiar gdzieś wyjechać. W sumie gdyby wygrał, chciałbym jeszcze bardziej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo poglądami to mi pewnie bliżej do takiego KNP bez Korwina (bez tych idiotycznych wypowiedzi o kobietach, niepełnosprawnych itd.), niż do którejś z sejmowych partii.

O to to, piontka. Mnie trochę wkurza to, że w końcu w polityce jest ktoś wyrazisty, o liberalnych poglądach, a jednak na dzień dobry z bomby zraża do siebie połowę społeczeństwa, praktycznie skreślając swoje szanse. I jeszcze zdarzało się, że jego zwolennicy nazywali go dobrym strategiem. LEL.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniejszości niemieckiej nie obowiązuje próg wyborczy.

Tak się nabijam z gimnazjalistów, ale stopniowo idzie nowe. W tym roku będą wybory samorządowe w Niemczech i w nich pierwszy raz do urn będą mogli iść już 16-latkowie. Ja jestem za. Co prawda to już nie gimnazjum ale całkiem blisko.

Nagle Korwin skoczyłby o 40%

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się śmiejecie. Ale Korwin by na drzewo posłał górników a nie dawał im 2.5 mld na odprawy z publicznych pieniędzy. A już nauczyciele wyciągają rękę, bo mało im 3 tyś średniej pensji - chcą zarabiać 4 tyś. Znowu jest na kogo głosować. :) Szkoda, że ludzie w KNP obalili Mikkego.

On by na drzewo posłał wszystkich, z sobą włącznie. W sumie nie miałbym nic przeciwko, ale trochę szkoda drzewa.

Zresztą jeśli chodzi o górników, to liczę na to, że na drzewo pośle ich UE (a jest na to spora szansa, wystarczy tylko, żeby twardo trzymali się przyjętych przez siebie ustaw).

A ja nie rozumiem, czemu ludzie tutaj tak bardzo hejtują tą partię. Sam bym na KNP pewnie nie zagłosował, ale to już wolałbym, żeby ktoś głosował na KNP niż na PiS czy PO. To te partie IMO zasługują na większy hejt.

Widzisz - ja bardziej boję się tego, że KNP spełni przynajmniej część swoich obietnic, niż tego, że PO/PiS znowu naobiecują i nic nie zrobią. Tak, PO oraz PiS zrobili wiele złego i pewnie jeszcze trochę złego zrobią, ale przynajmniej próbują udawać. Korwin/KNP nie udają, tylko wprost mówią, że chcą zmienić ten kraj w coś jeszcze bardziej chorego (a to już wyczyn). Napiszę wprost - jeśli tego typu twór dojdzie do władzy, to zastosuję się do słów tego

.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz - ja bardziej boję się tego, że KNP spełni przynajmniej część swoich obietnic, niż tego, że PO/PiS znowu naobiecują i nic nie zrobią. Tak, PO oraz PiS zrobili wiele złego i pewnie jeszcze trochę złego zrobią, ale przynajmniej próbują udawać. Korwin/KNP nie udają, tylko wprost mówią, że chcą zmienić ten kraj w coś jeszcze bardziej chorego (a to już wyczyn). Napiszę wprost - jeśli tego typu twór dojdzie do władzy, to zastosuję się do słów tego

.

No to fakt. Likwidacja części podatków, obniżenie pozostałych kosztem publicznych molochów będących pożywką dla wszelkiej maści biurokratów to szok, tragedia i coś bardzo chorego.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...