Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pzkw VIb

Tip100maniak 2008

Polecane posty

Z tego co wiem, to g. jest raczej gem.inim.

A Diablo powinno w ogóle nie być, bo dla mnie to jedna z największych tajemnic w historii gier - jak takie coś mogło taki sukces osiągnąć :P

A tak w ogóle, czemu opisano tylko TIE Fighera, nie wspominając o X-wingu, XWA i XvT?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak pisałem - nikt nie raczył skrótów rozwinac, więc nie wiem kto to popełnił, czy Gregorius, czy gem.ini :) choć faktycznie, w tym z 2006 jako g. podpisywał się gem. Pytanie, tlyko, po co jeszcze 3 literową juz od dłuższego czasu ksywkę, skracać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, to g. jest raczej gem.inim.

A Diablo powinno w ogóle nie być, bo dla mnie to jedna z największych tajemnic w historii gier - jak takie coś mogło taki sukces osiągnąć :P

A tak w ogóle, czemu opisano tylko TIE Fighera, nie wspominając o X-wingu, XWA i XvT?

dobra napisze tak:

diablo jak najbardziej jestem za. pierwsza czesc byla H'n'S rewolucją a druga byla na maxa grywalna po necie... przynajmniej dla niektorych. bylo wiele gier, ktore zaimponowalo wielu ludziom... mi daiblo akurat nie (nie to co pominiete Jagged Alliance 2).

Mysle wobec tego, ze diablo spox.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki trochę cienki ten Tip100maniak no bo fakt fajne te gry wiecznie żywe nawet bardzo no ale to "Zostań moderem!" jakoś mnie nie podnieciło no bo nie chciałoby mi sie się tego wszystkiego co tam jest się uczyć. No więc napisze teraz w konkretach co mi sie tam podobało a co nie: +:bardzo fajne były te gry wiecznie żywe można było się wielu ciekawych rzeczy dowiedzieć.

-:nie podobało mi się zostań moderem =za trudne......dla przeciętnego gracza.....pozdrawiam. :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopiero dzisiaj zacząłem Tip100maniaka czytać :) najbardziej mnie zaszokowała ciekawostka z Deus Exa - ta o ataku terrorystycznym na WTC. a ogólnie książeczka spoko, przydają się od czasu do czasu takie zestawienia ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jak co, ale Diablo należy się miejsce i jedyne co mogę powiedzieć, to poprzeć jednego z przedmówców - dlaczego tylko 1 strona?! :) Pierwsze i drugie Diablo były świetnymi grami, docenionymi przez olbrzymia liczbę graczy, także w Polsce! Miejsce się należy, a jeśli prowadzony bylby ranking, pierwsza piątka - to minimum ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z tego, że akurat sobie choruję, pobuszowałem trochę po forum. :)

Książeczkę na razie tylko przeglądałem, ale jestem sfustrowany, że nie znalazła się w nie pozycja Najdłuższa Podróż. Po raz kolejny ta gra nie została przez was niedoceniona, a jest to jedyna przygodówka w historii CDA, która otrzymała dychę!

Na szczęście poza Generałem nikt na nią nie głosował. Na szczęście dlatego, że wg mnie to druga najmniej zasłużona "dycha" w historii CDA. Zaraz po Monsters...

Co do powracającego kilka razy Beyond G&E - ci, którzy go znali, typowali ten tytuł, ale mimo to miał małą siłę przebicia. Postaram się jednak usatysfakcjonować fanów i poświęcić temu dziełu całą stronę na łamach CDA w którymś z nadchodzących numerów.

W recenzji aoe jest screen z III a podpis do dwójki ;(

Mam pytanie: po co te tandetne konkursy ?? Czy to nie reklamy

Screeny: zbiorczo przepraszam, rzeczywiście wkradło się kilka błędów. Tyle dobrze, że nie pomieszały się między seriami. ;)

Mnie w tym Tip100maniaku zdziwił brak dwoch gier wiecznie zywych:Soldier of Fortune i Wolfenstein.Są napewno bardziej znane niż np.Singstar ^^

Kluczem było to, czy ktoś w redakcji wciąż w nie gra. W Wolfa - już nikt. Zaś Singstar to dla niektórych dobry tytuł na imprezę...

Nierozumiem czemu w opisie serii Pro Evo jest napisane że najlepszą cześcią była szóstka skoro w GW i ogólnie zawsze gdy jest recenzowana gra piłkarska napisane jest że najlepszą częścią było zdecydowanie 2008. Czy Qn'ik zmienił zdanie?

Masz rację, zmieniłem. Gdybym miał zabrać którąś część tej serii (już wydaną) na bezludną wyspę, wybór padłby jednak na PES 6. Tyle że... byłem jednym z nielicznych szczęśliwców, którzy już mogli sobie pograć w PES 2009. Więcej szczegółów w kolejnym CDA.

Walczylem, walczylem o niego - ale nie wyszlo ;)

Trudno uwierzyć, że jest jeszcze jedna osoba, która widziałaby Carmageddona na liście. ;)

Brakuje notki o możliwości przejścia Diablo w niespełna 7 minut

A widziałeś zapis tego przejścia? To oszustwo - schody zawsze pojawiają się obok siebie.

nikt z redakcji nie walczył o RTCW ?:P:angry::D

Gdy znalazło się Enemy Territory? Nie. :)

Ogólnie: dzięki za wszelkie uwagi. Praca nad książeczką nie była łatwa, ale cieszy mnie, że ogólnie efekt Wam się podoba. I mam nadzieję, że jednak nie będę się smażył przez nią w piekle. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytania dotyczące opisu Splinter Cella. Skąd wzięliście Trzeci Eszelon (cokolwiek to znaczy...)? Zarówno w grze jak i w czterech książkach jest Wydział Trzeci. I jak w końcu powinno się tłumaczyć "splinter cell"? W "Kolekcjonerze" jest "kolekcjoner", w "Operacji Barakuda" jest "penetrator", a w CDA wyskoczyli mi z "drzazgą".
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tip100maniak jest na pewno ciekawym dodatkiem . Zawsze lepiej dostac te dodatkowe kilka stron do kolejnego numeru CDA . Oczywiscie nie dalo sie zaspokoic wszystkich ze wzgledu na mieszane gusta ... zawsze ktos moze zapytac dlaczego gra A a nie gra B znalazla sie w tym dodatku . Niestety ale 100 miejsc to za malo zeby umiescic wszystkie genialne produkcje jakie nawinely sie przez lata komputerowego przemyslu ... W kazdym razie - moglo byc gorzej :) .

Co do drugiej czesci ksiazeczki na temat modyfikowania gier - mi specjalnie do gustu nie przypadla . Moze dla poczatkujacych to jest cos , ale niczego szczegolnego tam nie napisaliscie czego by sie nie dalo szybko wygooglowac. W sumie lepiej byloby juz napisac o jednym aspekcie tworzenia gier , ew. opis jakiegos porzadnego programu z wbudowanym jezykiem skryptowym do tworzenia gier .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam, dobrze było. Są takie lenie, które ni cho cho same nie poszukają w Google, a temat ich interesuje. Np taki ja :P Ogólnie było fajne, ale miałem zonka, jak w trakcie czytania tekst stanął na głowie xD

Ale było fajnie, tak trzymać ^^ Chociaż tęskno mi trochę za praktycznymi prezentami, jak portfel na płyty... Był kiedyś i ciągle mam i używam ^^

Ihaha!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tip100maniak 2008? No, nie powiem... produkt udany, chwytający za serce i dobrze leżący w dłoni :rolleyes: Temat odnośnie moddingu ciekawy i wart obadania (szczególnie dla mnie, kompletnego dyletanta w tej dziedzinie). Co się tyczy gier "wiecznie żywych", przeboleć nie mogę, że nie wkomponowano gdzieś choćby wzmianki o jakże legendarnej serii

Aliens vs Predator. Wydaje mi się, że już sam charakter rozgrywki multiplayer'owej w obu częściach AvP wręcz prosi się o uwiecznienie w zacnej Actionowej Alei Gwiazd :D Wystarczy wspomnieć klimat niepewności i stan przed-zawałowy przy bezpośrednim spotkaniu z przyczajonym nieopodal Predatorem/Obcym... hektolitry grywalności cieknące z równą intensywnością, co posoka eksterminowanych niemilców. Dla mnie jest to wystarczający powód, by łupać ze znajomymi w AvP2 do dnia dzisiejszego. Moim zdaniem świetnie by pasował w miejsce Halo na wyżej wymienionej liście :P Ale to moje zdanie - dobrze jest je wyrazić, nikt jednak nie musi się z nim zgadzać. Ilu ludzi, tyle odmiennych typów pierwszej setki, więc nie ma co kruszyć kopii. Reasumując, listę akceptuję, ale nie w pełni popieram ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TheTruff

Tip100maniak super, nie mam żadnych zastrzeżeń :) Jednak w moddingu mógłby byc w kursie mappingu również kurs tworzenia map pod Counter-Strike 1.6. Uważam, że w tą wersję gra więcej ludzi niż w Source :) Wiem, że jest to kurs nie tylko CS ale wszystkie gry, które wykorzystują silnik Source. No ale to pewnie ja bym tylko chciał, żeby był... :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę oryginalny, jeśli stwierdzę, że spodobała mi się ta książeczka :D

Dlatego tego nie powiem :P

Nawiasem mówiąc, podczas czytania zastanawiałem się nad listą pozycji do zagrania...

Jednak Tip100maniak nie jest ideałem...

Choćby dlatego że ideały nie istnieją ;)

Oprócz tego - jak to możliwe, że Hitman dostał tylko jedną stronę?!

Moim zdaniem na liście powinien się znaleźć "Kane & Lynch" - co prawda prosta strzelanka, ale znajdźcie drugą równie klimatyczną grę ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DINO,

cos mi się zdaje, ze znalazłbym mase klimatycznych gier, które sie tam nei znalazły, i to lepszych od K&L ;]

Choćby Gothic, S.T.A.L.K.E.R i wiele innych w które nie grałem. A sam klimat nie wystarczy żeby się dostać do gier wiecznie wiecznie żywych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodziło mi o "inne klimatyczne" gry, lecz "równie klimatyczne" ;)

Jak napisał Eugeniusz Siekiera - "Kane & Lynch" wiernie oddaje klimat filmów Tarantino.

Filmowa akcja, genialne (dla klimatu :P ) dialogi i jedna z najbardziej wyrazistych (i najbrutalniejszych :D ) par w historii gier komputerowych...

Warto wspomnieć o fenomenalnym multiplayerze (szkoda, że w roku szkolnym nie mam wystarczająco wolnego czasu :( )...

Dla mnie Gra Wiecznie Żywa (już od pół roku :D )!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe mam kolejny niepodważalny dowód na to że to cd-action jest wylęgarnią całego zła/brutalności i czego tam jeszcze a wiecie jaki to dowód ???? GTA jako jedyne dostało aż 4 strony (zresztą całkiem zasłużenie :D) przecież każdy normalny rodzic wie że to ono jest przyczyną zła na świecie !!!!! (heh nie rozumiem amerykańskich rodziców .... boją się 4 części tej gry bardziej od alkoholizmu u swoich pociech .....) aaaaaa !!!!!! i ja ten miesięcznik czytam czyli i ja jestem źródłem zła na świecie ..... (a może po prostu CDA mnie już zdążyło zindoktrynować ....) grrrrr... móóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóózgi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...