Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MasterThief

Gala Smugglerkowa [Edycja 2014]

Polecane posty

O, Sevciu, mój drogi! biggrin_prosty.gif *PAC SLAP PAC SLAP PAC SLAP PAC SLAP PAC SLAP*

Gratuluję. I poprzednim zwycięzcom, których przegapiłam!

Kolczasta zbroja nie była takim złym pomysłem. smile_prosty.gif

- Dziękuję, dziękuję. I przy okazji gratuluję paru kolejnym osobom.

Już ją z Ciebie zdjęłam. 8)

To ja będę uciekał!

kQ38bao.gif

Nie ukryjesz się przede mną.

Me podchodzi do Kath i z uśmiechem na ustach wtula się w nią z gratulacjami, ściskając po drodze dłoń Sevarda.

~ Gratki biggrin_prosty.gif

Awww, jak miło! <3

Coś specjalnie dla Kath biggrin_prosty.gif

Och... Dlaczego?! :D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następna osoba, która otrzyma Smugglerka, otrzyma go w aż dwóch kategoriach. Panie i Panowie przed Wami:

Artius

Zwycięzca w kategoriach: Mistrz zagadek oraz Sygnaturka najlepsza pod słońcem! Serdeczne podwójne gratulacje biggrin_prosty.gif

sygnaturp_wraxhan.png

zagadkapn_wraxhar.png

Och... Dlaczego?! biggrin_prosty.gif

No jak to dlaczego...przecież tańczysz na środku sali jak szalona :D

Chyba ktoś za dużo Martini dostał khe, khe :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przybywam bardzo spóźniony, co jednak nie przeszkadza mi pogratulować wszystkim laureatom tej zacnej nagrody. Nie siadam do stołu, nie mam czasu. Następnie pożyczam zapałki od jednego ze szlachetnych laureatów, latarkę od woźnego i wracam usatysfakcjonowany do swojego domu. Teraz mogę już siedzieć bez prądu.

Gratuluję zwycięzcom! biggrin_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słysząc swoje imię, Artius zeskoczył z gzymsu prosto na scenę. Po poprawieniu swojego uniformu, ukłonił się, po czym powiedział krótkie i chłodne:

-Dziękuje

Po tych słowach wyrzucił kilkanaście kulek na ziemię, a sam zniknął z pucharami ponownie na gzyms. Gdy kule upadły na ziemię z sufity wyłoniły się ogromne szklane kule, a podłoga zmieniła się w typowy dancefloor. Przy okazji pojawiło się pełne stado minionków, które miały za zadanie rozkręcić tą stypę :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, pora na ostatnią nagrodę z mojej strony, a wraz z nią nadchodzi ostateczny dowód na to, że Smugglerki się skończyły, zamieniając się w festiwal klepania sobie po plecach i smarowania rąk.

tak jest, w kategorii "Blogopis Roku" przyznaję nagrodę... samemu sobie.

[fanfary]

Dzięki za docenienie kolejnego roku pisania wpisów, szkoda, iż to prawdopodobnie ostatni taki rok, ale nie uprzedzajmy faktów wink_prosty.gif

post-53306-0-43216200-1421524277_thumb.p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostały do rozdania jeszcze dwie ostatnie Statuetki- w kategoriach Personifikacja oraz Ten/Ta, który(-a) pomocnością swą zawstydza.

W obu kategoriach wygrał nasz forumowy bot i Admin w jednym, czyli:

yojo2

Bezapelacyjnie wygrał zarówno w jednej jak i w drugiej konkurencji. Serdecznie gratuluję yojc! biggrin_prosty.gif

pomocnypn_wraxrqe.png

personapn_wraxrah.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*refleks szachisty na psychotropach*

Nieoczekiwanie pudełko z sombrerem podnosi się.

O, to ja coś wygrałem? Fajno.

Błyskawicznie podbiega i chwyta pucharostatuetkę, po czym kieruje się w stronę najbliższej kratki ściekowej

Ten, dzięki i gratulacje dla pozostałych laureatów.

iXNk0dM.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakapturzona postac wlasnie sie przebudzila, rzucila spojrzeniem na sale pelna pustych stolikow z niedojedzona pizza, plamami na obrusach po rozlanych trunkach, kilkudziesiecioma kilogramami konfetti oraz jednym shurikenem wbitym w kolumne (?)... Wyglada na to, ze impreza juz sie skonczyla. Dziwne, gdzies w tym calym balaganie powinny byc resztki wielkiej osmiornicy... No trudno, przynajmniej sen byl odprezajacy i nie trzeba po tym wszystkim sprzatac samemu. Wychodzac z sali zakapturzona postac wyciagnela zloty spray i wielkimi, lekko koslawymi literami bez polskich fontow napisala na drzwiach: GRATULUJE WSZYSTKIM LAUREATOM SMUGGLERKOW 2014. DO ZOBACZENIA ZA ROK! Po czym rozplynela sie w mroku wilgotnej, mroznej styczniowej nocy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...