Skocz do zawartości

Święty Yojc rozdaje prezenty


emqi

Polecane posty

Przyszły już święta i coraz mniej moderatorów na Forum. Niedługo pewnie do soboty w ogóle ich nie będzie. Ponieważ ja nie mam życia, będę dalej pisał w święta. Ale jeśli nikt tego nie zatwierdzi w rozsądnym czasie (jak w LJ) to to nie będzie miało większego sensu. Na szczęście @emqi powiedział, że on też będzie w święta siedział na FA (chyba też nie ma życia smile_prosty.gif ). Dlatego mam gorącą prośbę świąteczną (wiem, że to już moja druga) - czy ten junior moderator mógłby dostać uprawnienia do zatwierdzania postów także w dziale Luźna Jazda? Albo choć moich postów? Albo choć tylko moich postów i tylko do Trzech Króli? Proszę o rozważenie tego zagadnienia.

Grzecznie poprosiłem w UdM o nowe moce dla emqiego. Bo też nie ma życia, więc może mi posty zatwierdzać. :) @Pzkw VIb jak zwykle wrednie mnie wyśmiał, ale to chyba dlatego, że działam na niego jak czerwona płachta na byka. Na szczęście @yoyo2 to ludzki człowiek i przychylił się do mojej prośby. Naprawdę ten grudzień jest pełen dobrych rzeczy dla FA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...