Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DarthMetalus

Fred w którym moderator Stiilborn grozi zamknięciem LJ

Polecane posty

Powtarzam, Twórczość umarła

Więcej: forum umarło. Trzymają się tylko działy redaktorskie i luźna jazda. I nie dlatego że jakimś cudem podkradła użytkowników tworzących Cenne Posty ?, a dlatego, że zdołała zebrać ludzi, którym się jeszcze chce pisać na forum, które jest aktualnie po prostu za duże jak na swój userbase.

Jak tylu ludzi dostaje urlopy i bany (eeeoooo eeeooo banobus przyjechał. Ktoś wołał? :) ) to nic dziwnego, że Forum niemrawe się robi. Sam zauważyłem jak teraz mało stron liczą tematy choćby o kolejnych nowych numerach CDA. Kiedyś było lepiej. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Breaking news

13 grudnia 2014.

Rządy okupacji niecnej moderacji dobiegają powoli końca. Wszystko za sprawą niejakiego Stillborna, który okrutnie spałował bogu ducha winnego Metalusa, który jak zwykle robił z siebie debila postował na "swoim" podwórku. Wywołało to spore zamieszki i manifestacje. Użytkownicy /lj/, dotąd ukrywający się w cieniu postanowili zerwać łańcuchy i wyjść do UdM, żeby oficjalnie rozstrzygnąć spór i skończyć z okupacją moderatorów FA.

Nie wiadomo jednak czy manifestacja odniesie sukces. Żądania, mimo że racjonalne, wydają się być nierealne do zrealizowania. Obywatele /lj/ domagają się autonomicznego państwa luźnojazdowa, opartego o spisaną przez nich konstytucję, z własną moderacją i prezydenturą imć Abyssa. Rządy FA chcą tylko jednego, głowy Metalusa, który robi z siebie debila na czele manifestacji walczy o prawa użytkowników.

Jak to się skończy, kto zwycięży. Już w kolejnym wydaniu (pół)faktów.

Ze słonecznego freda, Mariusz b3rt Kolonko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale niech mi ktoś przypomni tą imprezę, na której straciłem prezydenturę na rzecz Abyssa

Chcesz mi powiedzieć, że nie dość iż jestem modem to jeszcze prezydentem i ciągle nic za to nie dostałem?!

#uwolnićgacie #gaciegate

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...