Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

8azyliszek

8azyliszek odbanowany

Polecane posty

Fajnie macie, ja mam 25 km w jedną stronę codziennie sad_prosty.gif

Ale ty masz samochód z LPG a ja jeszcze nie. :/

Kupiłem to mam, z nieba mi nie spadł. Tak samo jak sam na niego zarobiłem w pracy którą sam znalazłem. Wcześniej też się najeździłem autobusami i pociągami. Rzeczy się nie dzieją same, trzeba czasem ogarnąć coś więcej niż nowe wydanie WKKM.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up: ale jest minimalna poprawa.

Tylko Ci sie tak wydaje, bo 8azyli bardziej dokazuje.

Przedstawiajac to w sposob obrazowy:

Caly dzien boli Cie zab. W drodze do domu na glowe spada Ci Takie Wielkie Pudlo i nagle bol zeba jakby slabnie. Jest to jednak tylko zludzenie spowodowane tym, ze Twoje synapsy nerwowe chwilowo zajete sa przetwarzaniem nowego zrodla bolu. Jak juz rozmasujesz bolaca glowe, to sie okaze, ze zab jak rwal, tak dalej Cie rwie. Konug jest wlasnie takim bolacym zebem, a 8azyli jest spadajacym innym na glowe Wielkim Pudlem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czemu Konuga was tak bardzo denerwuje. Troll może i słaby, ale nie jest irytujący i nie dokazuje innym. Taki 8azyl to nie dość że nie trolluje, tylko pisze wszystko na poważnie, to jeszcze śle perwersyjne komentarze w stronę dziewczyn i kobiet na tym forum.

Konuga może wyrosnąć na dobrego trolla, u 8azyla droga prowadzi tylko w dół.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8azyl: dlaczego wracam na forum? Jestem fajny, lubiany, mam tu swoich znajomych

FA: Zaklinam cię, Szatanie, zwodzicielu człowieka, uznaj Ducha prawdy i łaski, który udaremnia twoje zasadzki i przekreśla kłamliwe zamiary.

8azyl (obracając głową o 360 stopni): to kiedy zamierzacie zdjąć mi ostrzeżenie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...