Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SilentBob

Różne newsy...

Polecane posty

@Kath - średnią konkurencja

WiMP v2 i tyle. Nic nowego i bez szału.

Ale hipsta dzieci będą mogły fapować że mają flaci z bitrate >1000 kb/s puszczone na nowych Beatsach.

Chyba że jakoś fajnie się usługa rozwinie, ale raczej zabierze, to co WiMP aktualnie ma

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pewnie taki będzie, to jest Netflix i oni się nie bawią w takie coś jak "zróbmy mniejszą kategorię wiekową, żeby oglądało nas więcej ludzi". Będzie brutalnie. Jeszcze jakby Ray Stevenson powrócił do roli Franka, to byłby cud, miód i malina <3 (a grywał w serialach, więc może by wrócił do tej roli).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL. Punishera z kategorią R chcą zrobić, ale nikt nigdzie w zagramanicznych serwisach nie napisał, że "wkrótce będzie w produkcji".

Hatak/naekranie zalicza kolejny spadek poziomu pod dno. To już jest jak strona główna CDA tylko do kwadratu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hatak/naekranie zalicza kolejny spadek poziomu pod dno. To już jest jak strona główna CDA tylko do kwadratu.

próbujesz ostro baitować czy jesteś irracjonalny

naekranie nie jest najlepszym serwisem, ale porównanie z CDA jest bardzo krzywdzące

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jakby Ray Stevenson powrócił do roli Franka, to byłby cud, miód i malina <3 (a grywał w serialach, więc może by wrócił do tej roli).

Strefa Wojny to jeden z najgorszych filmów ._.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam komiksowego Punishera, więc może dlatego ten film był dla mnie słaby.

Szkoda, że nie zapoznałeś się z historią Punishera, która była w WKKM. Wszystkie 3 filmy o Punisherze (1989, 2004, 2008) miały swoje wady. Ale ja uwielbiam tę postać, więc mnie to nie przeszkadzało. Poza tym przygody tego bohatera idealnie się nadają na serial telewizyjny - pojedyncze sprawy walki z różnymi gangami i przestępcami, przeplatane wątkami głównymi z Kingpinem, VIGIL itp. Tylko robić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...