Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SilentBob

Różne newsy...

Polecane posty

@UP

Lol Bob - kliknij w dymek i przeczytaj mój post do którego się odnosisz. Niewiara w szybkie powstanie nowych produkcji z odzyskanymi postaciami, jest dla mnie pewną dozą sceptycyzmu. Ale nie chcę się o to kłócić. Po prostu wtedy dla mnie jakoś nie pałałeś aż takim zapałem do Daredevila czy Luka Cage'a. Oczywiście to tylko moje wrażenie, bo nie wiedziałem co ci siedziało w głowie wtedy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, bazyliszek, bo chyba jakiś niekumaty dzisiaj jesteś. Postaram się pogrubić to, o co mi chodzi. Jak dalej nie załapiesz, to już nie moja wina.

Napisałem tam

Mimo że wyżej wymienione postacie wróciły do Marvela, Marvel Studios nieszybko zrobi z nimi filmy. Jeśli w ogóle.

Na co ty odpowiadasz

Ty byłeś sceptyczny co do tego serialu.

Więc ja pytam - jakiego serialu? Ja o kozie, ty o wozie.

Swoją drogą...

Po prostu wtedy dla mnie jakoś nie pałałeś aż takim zapałem do Daredevila czy Luka Cage'a.

Kompletnie mnie nie zrozumiałeś. Napisałem, jak widać wyżej, że nie sądzę, aby Marvel Studios zrobiło filmy z tymi postaciami w najbliższym czasie. I co? I nadal Marvel Studios nie robi z nimi filmów. Powstaną seriale, to fakt. Ale robione przez Netflix. Sygnowane jedynie logo Marvela. Agents of S.H.I.E.L.D. to produkcja Marvel Studios. Daredevil i całe The Defenders nie będzie produkcją Marvel Studios.

Czytanie ze zrozumieniem się kłania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie migam się. Denerwuje mnie, kiedy ja piszę/mówię o jednym, a ktoś to sobie bierze, kompletnie przekręca i jeszcze ma czelność twierdzić, że właśnie takie jest moje zdanie. Za często w prawdziwym życiu się z tym spotykam i jestem na to wyczulony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...