Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SilentBob

Różne newsy...

Polecane posty

No to nie.

Herosów oglądałem, owszem, ale przestałem, kiedy za sterami executive producenta siadł Jeph Loeb. Ten facet potrafi schrzanić każdy dobry pomysł. Kiedyś był to świetny scenarzysta komiksowy i to nawet nie tak dawno temu (Batman: Hush), ale od śmierci jego syna jego talent też chyba umarł i tyle w tym temacie. Dzisiaj każdy twór Loeba skreślam na wstępie za samo jego nazwisko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba reboot, a nie kontynuacja.
Kontynuacja, wydarzenia z poprzednich sezonów cały czas mają znaczenie. Coś jak nowi Transformersi - nowa obsada i historia, ale wydarzenia z poprzednich części mają znaczenie. Po prostu: nowy sezon tylko z innymi bohaterami, o.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Słyszeliście o tagu #FreeTheNipple? Okazuje się, że feministki załatwiły więcej cycków w serwisach społecznościowych (ostatnio chyba walczyły o coś odwrotnego ale zrozum kobiety lol). Już się gubię w ich dziwnych akcjach, ale mam nadzieję, że dzięki temu jakieś koleżanki z uczelni się akcją zainteresują i mój wall zapełni się fajnymi treściami :3

Never ever ;___;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra wiadomość: Masi Oka powróci jako Hiro Nakamura w "Heroes Reborn".

Zła wiadomość: Premiera oficjalnie przesunięta z lata na jesień

Dla zainteresowanych.

Ktoś jeszcze się pojawi ze starej obsady, oprócz Hiro? Akurat jestem w trakcie rewatchowania serialu, dziś pewnie 1 sezon skończę. Nie jestem nawet pewna czy widziałam wszystkie sezony, bo nie jestem w stanie przypomnieć sobie, jak to się tam wszystko skończyło. Niemniej, planuję tym razem dotrwać do końca. :D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noah Bennet ma się pojawić z tego co się orientuję. I to aktualnie wszystko co wiem na temat starej obsady w Heroes Reborn. Chyba też sobie od nowa obejrzę, ale jeśli znowu mam przechodzić przez ostatni, tragiczny, sezon to trochę mi się nie chce tongue_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie w ciąży jesteś.

To nie ma nic do rzeczy!

Noah Bennet ma się pojawić z tego co się orientuję. I to aktualnie wszystko co wiem na temat starej obsady w Heroes Reborn. Chyba też sobie od nowa obejrzę, ale jeśli znowu mam przechodzić przez ostatni, tragiczny, sezon to trochę mi się nie chce tongue_prosty.gif

Zupełnie nie pamiętam, co tam było, więc nie tracę chęci. :D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...