Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SilentBob

[SPOILERY] Star Wars: The Rise of Skywalker [JESZCZE WIĘCEJ SPOILERÓW]

Polecane posty

Rozmawiałem w pracy z typem, który mocno się interesuje tematem. Ponoć jedna z topowych teorii sugeruje, że nastąpi 'zamiana ról', w której to Kylo Ren przejdzie na jasną stronę mocy (z tego co zrozumiałem, on nie jest pełnoprawnym Sithem), natomiast Ray (czy jak jej tam), jako ta, która zbyt późno poznała moc, zostanie ściągnięta na ciemną stronę. W ramach tej teorii to Ray zabija Skywalkera, a Kylo zostaje tytułowym Ostatnim Jedi. Oczywiście ich walka zostanie jako punkt kulminacyjny IX części.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, voda22 napisał:

Jezu, jednak im mniej Jedi/Sithów tym lepiej dla filmu. Patrz - - - - > Łotr 1. To co napisałeś Zygfrydzie, to prawie jak Zemsta Sithów AD 2017. Jasne, to tylko teoria kumpla, ale i tak brzmi prawdopodobnie. :P

a) kumpel =/= 'koleś z pracy'

b) on się mocno interesuje SW (5 razy był na Łotrze 1 w kinie) i z tego jak mówił zrozumiałem, że on takową teorię wyczytał w necie i ma ona sporo zwolenników (w tym jego właśnie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rey po ciemnej stronie mocy to byłoby naprawdę mało prawdopodobne, z Renem mogłoby być trochę inaczej, ale po sytuacji z ojcem raczej wątpię, żeby teraz wrócił, a przynajmniej nie w epizodzie VIII. Coś mi się wydaje, że tytuł raczej odnosi się do Luka jak ostatniego jedi, bo póki co Rey niem nie jest. Chyba, że ktoś wpadł na genialny pomysł uśmiercenia kolejnego bohatera. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby taka Mary Sue jak Rey trafiła na ciemną stronę, to nie byłoby sensu kręcić następnej części, bo w ciągu godziny stałaby się najpotężniejszym Sithem w galaktyce, zdolnym zabijać tylko i wyłącznie jej jedną miną praktykowaną przez cały film: 

Znalezione obrazy dla zapytania star wars rey

A strzały z blastera mogłaby odbijać czołem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...