Jump to content

Sporemaniak1

Forumowicze
 • Content Count

  45
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Sporemaniak1

 • Rank
  Goblin

Informacje profilowe

 • Płeć
  nie powiem

Recent Profile Visitors

2,575 profile views
 1. Spróbowałem tego patentu z wyłączeniem, pograniem, zapisem i wczytaniu z włączonym dodatkiem i działa. Temat do zamknięcia.
 2. Jest w folderze z grą, pokazuje że jest zainstalowany i spójność plików zrobiłem. Nadal nie działa.
 3. Już tego próbowałem, i dalej nie działa.
 4. Nie mam, po prostu nic. Próbowałem rozmawiać ze strażnikami, co by mówili o wampirach itd. ale nic. Nie ma również nowych typów wampirów i gargulców, które zostały wprowadzone w dodatku. Sprawdzałem w "Plikach danych" czy jest zaznaczone, jest i nadal nie działa.
 5. Nie mogę pójść do fortu, bo go po prostu nie ma, podobnie jak reszty zawartości dodatku.
 6. Witam Mam pewien dziwny problem z dodatkiem Dawnguard. Dodatek po prostu nie pojawia mi się w grze, w sensie postacie nie mówią nic na temat fortu, nie ma nowych przeciwników, nie da się rozpocząć dodatku, gdyż gra jakby go nie wczytuje, a jest aktywny. Próbowałem już reinstalować grę, dodatek, usuwać mody (nie mam ich dużo), a gra i tak nie wczytuje dodatku. Posiadam oryginalną wersję na steam i inne dodatki działają bez zarzutu. proszę o pomoc :(. Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów w Pomocnej Dłoni. -- Artius
 7. Sporemaniak1

  Overwatch

  @Ogoorek1 nie doświadczyłeś? To miałes spore szczęście, bo nie raz mi wywala a problemów z łączem nie mam... . A co do matchmakingu masz rację, czasem sie wygra, czasem nie.
 8. Sporemaniak1

  Overwatch

  Mi się najmniej podoba stam techniczny Overwatch'a. Czasem potrafi wywalić w środku meczu, a raz nie mogłem w ogóle się zalogować do gry, mimo wielu prób. Albo opóźnienie potrafi też doprowadzić do Szewskiej pasji, no bo jak wytłumaczyć celne trafienia żniwiarza w przeciwnika i NIE zadanie mu żadnych obrażen, a ten od tyłu cię likwiduje na strzał? I jeszcze do tego nie aż tak, ale jednak tragiczny matchmaking, choć podejrzewam, że gracze z ~100 lvl też się denerwują tym, ale da sie grać.
 9. Sporemaniak1

  Rozwiązany: Ocena zestawu

  Dobra, można zamknąć temat. Poszperałem w internecie i wychodzi na to, że obie karty mają podobną wydajność i w Blenderze i w Corelu.
 10. Sporemaniak1

  Rozwiązany: Ocena zestawu

  Blenderze.
 11. Sporemaniak1

  Rozwiązany: Ocena zestawu

  W programach typu Blender, Corel itp. I jeszcze miso być do nauki programowania (i5 NIE i7).
 12. Sporemaniak1

  Rozwiązany: Ocena zestawu

  Niestety, nie mogę przyjąć tego zestawu ze względu na Radeon'a.Radeon źle spisuje się z programami graficznymi i wymagającymi dużej ilości obliczeń.Mogę przyjąć podobny zestaw tyle, że z GTX 970.
 13. Sporemaniak1

  Rozwiązany: Ocena zestawu

  Czyli mój problem rozwiązany. Wezmę ten zestaw z radkiem. Można zamknąć temat.
 14. Sporemaniak1

  Rozwiązany: Ocena zestawu

  To poczekać na te nowe generacje,czy kupować teraz to co jest?
 15. Sporemaniak1

  Rozwiązany: Ocena zestawu

  Planuje kupić raczej po świętach (bo czyszczenie magazynów).A karta sieciowa to dałem, bo nie miałem pewności czy dać czy nie.
×