Jump to content

Sporemaniak1

Forumowicze
 • Posts

  45
 • Joined

 • Last visited

Reputation

0 Neutralna

About Sporemaniak1

 • Rank
  Goblin
  Goblin

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array

Recent Profile Visitors

2,928 profile views
 1. Spróbowałem tego patentu z wyłączeniem, pograniem, zapisem i wczytaniu z włączonym dodatkiem i działa. Temat do zamknięcia.
 2. Jest w folderze z grą, pokazuje że jest zainstalowany i spójność plików zrobiłem. Nadal nie działa.
 3. Nie mam, po prostu nic. Próbowałem rozmawiać ze strażnikami, co by mówili o wampirach itd. ale nic. Nie ma również nowych typów wampirów i gargulców, które zostały wprowadzone w dodatku. Sprawdzałem w "Plikach danych" czy jest zaznaczone, jest i nadal nie działa.
 4. Nie mogę pójść do fortu, bo go po prostu nie ma, podobnie jak reszty zawartości dodatku.
 5. Witam Mam pewien dziwny problem z dodatkiem Dawnguard. Dodatek po prostu nie pojawia mi się w grze, w sensie postacie nie mówią nic na temat fortu, nie ma nowych przeciwników, nie da się rozpocząć dodatku, gdyż gra jakby go nie wczytuje, a jest aktywny. Próbowałem już reinstalować grę, dodatek, usuwać mody (nie mam ich dużo), a gra i tak nie wczytuje dodatku. Posiadam oryginalną wersję na steam i inne dodatki działają bez zarzutu. proszę o pomoc :(. Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów w Pomocnej Dłoni. -- Artius
 6. @Ogoorek1 nie doświadczyłeś? To miałes spore szczęście, bo nie raz mi wywala a problemów z łączem nie mam... . A co do matchmakingu masz rację, czasem sie wygra, czasem nie.
 7. Mi się najmniej podoba stam techniczny Overwatch'a. Czasem potrafi wywalić w środku meczu, a raz nie mogłem w ogóle się zalogować do gry, mimo wielu prób. Albo opóźnienie potrafi też doprowadzić do Szewskiej pasji, no bo jak wytłumaczyć celne trafienia żniwiarza w przeciwnika i NIE zadanie mu żadnych obrażen, a ten od tyłu cię likwiduje na strzał? I jeszcze do tego nie aż tak, ale jednak tragiczny matchmaking, choć podejrzewam, że gracze z ~100 lvl też się denerwują tym, ale da sie grać.
 8. Dobra, można zamknąć temat. Poszperałem w internecie i wychodzi na to, że obie karty mają podobną wydajność i w Blenderze i w Corelu.
 9. W programach typu Blender, Corel itp. I jeszcze miso być do nauki programowania (i5 NIE i7).
 10. Niestety, nie mogę przyjąć tego zestawu ze względu na Radeon'a.Radeon źle spisuje się z programami graficznymi i wymagającymi dużej ilości obliczeń.Mogę przyjąć podobny zestaw tyle, że z GTX 970.
 11. Czyli mój problem rozwiązany. Wezmę ten zestaw z radkiem. Można zamknąć temat.
 12. To poczekać na te nowe generacje,czy kupować teraz to co jest?
 13. Planuje kupić raczej po świętach (bo czyszczenie magazynów).A karta sieciowa to dałem, bo nie miałem pewności czy dać czy nie.
×
×
 • Create New...