Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sedinus

Krinczfred

Polecane posty

Panie, Panowie i Trepliev, kryć się, bo leci krincz miesiąca!

Zainwestowałem ostatnio w nowe słuchawki, bo zawsze miałem słabość do dokanałówek. Tym razem w zestawie z "magicznymi gąbkami", które naprawdę dodają jakieś 40% do jakości dźwięku i przenoszenia tonów. Nie minęły 24 godziny, kiedy "ktoś"(znajdę dziada, znajdę i wypatroszę) dowiedział się o moim nowym nabytku i wysłał mi ten link:

Lewd as fug warning, hide yo kids hide yo wife(copyright by Klekot & deffik) - -lvl "nie mam co robić w nocy"

Niby samo w sobie nie wydaje się aż takie potworne, ale na dobrych dokanałówkach... to jakby rozdzierało ci duszę.

Nie chciałem tego robić, ale ogólny szok pourazowy zwyciężył, przez co mogę jedynie zawiadomić o istnieniu kolejnego wynalazku ze wschodu. Ukułem nawet stwierdzenie, że oni tam na swoich wyspach dobrze wiedzą gdzie uderzyć człowieka. Japończyk się uśmiechnie i zapłaci, Europejczyk się skrzywi i pójdzie rzygać.

Myślałem, że dno leży w gifie, gdzie koleś idzie spać z Oculus Riftem na głowie i dwiema animcowymi dziewojami u boku. I have never been so wrong.

Dla głupich/odważnych/ciekawskich:

Lvl - "Mam na biurku figurki z anime"

Youtube Video -> Oryginalne wideo

Lvl - "Nie dzięki, moja Waifu by się obraziła"

Youtube Video -> Oryginalne wideo

Lvl - "Mode nie banuj"

Youtube Video -> Oryginalne wideo

W ciekawych czasach żyjemy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie śmieję się z kucyków. Ale eksperyment z Rainbow Dash (?) w słoiku z homo serkiem (hehe) to było naprawdę zbyt wiele.

Dis. Jak nie ruszają mnie zdjęcia rozczłonkowanych zwłok, głów potraktowanych mikrofonem Cobaina czy ludzi którymi "plasnęło" o chodnik podczas skoku z 10 piętra, to tamta seria obrazków sprawiła, że mało nie puściłem pawia na biurko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...