Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sedinus

Krinczfred

Polecane posty

1 godzinę temu, Abyss napisał:

Z drugiej strony ostatnio usłyszałem TO w ich feministycznej recenzji Uncharted 4, więc nie wiem...

"Like a massive action set piece"... No kurde, bo to jest dokładnie to, ale oczywiście trzeba wcześniej dodać coś o białym, samczym uprzywilejowaniu. Z drugiej strony dalej nawiązują chyba do tego słynnego dysonansu ludonarracyjnego i... mogę się zgodzić, jeśli to faktycznie wygląda tak, że najpierw strzelasz do 20 gości, a potem ktoś ci mówi, że do niego nie strzelisz, bo nie. Scenarzyści raczej powinni unikać takich kwestii. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zauważyliście, ale dzisiaj podczas przerwy jakiś tam ziomeczek zapraszał na swój program Warto Rozmawiać, a rozmowa o czym? No oczywiście taka okazja jak mecz z Ukrainą nie może przejść bez echa więc porozmawiają sobie mądre głowy o Wołyniu! Fajna sportowa impreza zamieniona w jakiś WOŁYŃ POMŚCIMY AD 2016

To drugi skrajny krincz od TVP od wczoraj. Kretyni, tam siedzą kretyni i nawet mój kot to wie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pośpieszalski to jest kretyn, to prawda, ale z tą reklama to przesadzasz. Mówił coś tam o przyjaźni i współpracy polsko-ukraińskiej oraz o Wołyniu, sugerując, że w tej rozmowie będą i dobre, i złe strony stosunków polsko-ukraińskich. Oczywiście nie zdziwię się, jeśli HURR DURR BANDEROWCY będzie w tym programie, ale reklama zła nie była.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, chociaż po obejrzeniu jakoś połowy powinienem stwierdzić, że chciałeś mnie chyba skrzywdzić tym linkiem.

Jakim cudem ktoś to w ogóle dopuścił do edycji w TV? To tylko kolejny dowód, że dobrze zrobiłem nie kupując telewizora.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...