Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sedinus

Krinczfred

Polecane posty

Przed chwilą, Sermaciej napisał:

to w takim razie czemu krincz?

A niby czemu miałbym usprawiedliwiać deptanie czyichś symboli patriotycznych w imię "poprawności politycznej"? To nie była swastyka, reichsadler czy wolfsangel tylko zwykła flaga narodowa wywieszona z powodu trwających mistrzostw. Gdyby podobna sytuacja zdarzyła się w Polsce, USA, Norwegii czy innych ogarniętych pod tym względem krajach to sprawca byłby w świetle prawa zwykłym przestępcą. Bronienie tego typu występków to dla mnie krincz w najczystszej postaci i powód dla którego kompletnie nie szanuję dzisiejszych Niemiec.

Polecam się zapoznać:

Spoiler

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że trolling, bo te wszystkie Anity i inne mądre głowy branży lubią sprawę przedstawiać w trochę zaowalowany sposób, a nie mówić otwarcie "oburza mnie brak LGBT w tej grze". Chociaż w sumie Polygon całkiem otwarcie oburzał się o brak czarnoskórych w Wiedźminie. 

Z drugiej strony ostatnio usłyszałem TO w ich feministycznej recenzji Uncharted 4, więc nie wiem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że zamiast gier zaczynamy mieć otwarte komentarze na temat współczesnego społeczeństwa, nawet jeżeli dzieje się w świecie całkowicie oderwanym od rzeczywistości ew. z czasów historycznych. Idę ponarzekać na forum o braku czarnoskórych w Super Hexagonie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, kiceg napisał:

Kiedy myślisz, że nie ma nic gorszego niż polskie kabarety to nagle pojawia się wyciągnięty prosto z czeluści piekła krinczowy program komediowo-propagandowy z żartami tak potwornymi, że pierwsza minuta autentycznie sprawia fizyczny ból, a pozostało jeszcze cholera 9. Tylko dla fanów mocnych wrażeń...

To najbardziej krinczowe co widziałem w tym miesiącu - Adrian "Abyss" Nietzsche

2Q==5675465+_3358b5d51ad821ccb2fec8d05e4687e

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...