Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sedinus

Krinczfred

Polecane posty

25 minut temu, Arturzyn napisał:

Pamiętam, że klika razy w Ekszynie redaktorzy przekręcali nazwy firm.

 

Tu to nie przechodzi.

 

 

Przypadek?

A co mnie to obchodzi. Póki nie przeklnę, nie obraże (nikogo i niczego), i nie napisze jakoś och ach wulgarnie to mam prawo se przekręcać co mi się podoba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie masz prawa.

Art. 23 k.c. w koniunkcji z art. 43 k. c. (np. wyroku Sądu Najwyższego z 7 marca 2003 r. - I CKN 100/01)

I jak w przypadku CD-Action moderatorzy mogą być odrobinę bardziej liberalni (odpowiedzialność deliktowa spoczywa jedynie na komentującym z oczywistych względów), tak w przypadku innych podmiotów... tak fajnie nie jest.

@Vigor

Dopóki polskie prawo przewiduje sankcje prawne za pewne czyny, to przykro mi, ale to nie są "fanaberie grupki modów". A jako, że żaden z moderatorów, ani junior adminów, nie ma uprawnień do reprezentowania Interii w tym względzie, to wolimy nie dopuszczać do potencjalnie niemiłych sytuacji, zarówno dla nas, jak i potencjalnie dla użytkowników.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, SilentBob napisał:

Post na forum internetowym to nie jest list formalny.

To prawda, aczkolwiek nigdzie nie jest napisane, ze ta zasada obowiazuje wylacznie w listach formalnych. 

1 godzinę temu, Vigor napisał:

pytanie po co tutaj przebywam. z przyzwyczajenia do zabytkow jakimi sa fora internetowe.

Jest jeszcze wiele innych for internetowych, na ktorych mozesz popelniac wpisy. Nikt Cie tu na sile nie trzyma i raczej niewielu (o ile ktokolwiek) bedzie za Toba tesknic. 

1 godzinę temu, Vigor napisał:

a niektorym nadmiar czasu nie sluzy.

Na co sam jestes najlepszym przykladem. ;) 

1 godzinę temu, Vigor napisał:

Ci i Tobie pisze sie z wielkiej litery zeby podkreslic szacunek do tego do kogo sie zwraca. uzywam tej reguly swiadomie.

Co tylko dowodzi, jak marnym interlokutorem jestes. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minutes ago, Irenez said:

Dopóki polskie prawo przewiduje sankcje prawne za pewne czyny, to przykro mi, ale to nie są "fanaberie grupki modów". A jako, że żaden z moderatorów, ani junior adminów, nie ma uprawnień do reprezentowania Interii w tym względzie, to wolimy nie dopuszczać do potencjalnie niemiłych sytuacji, zarówno dla nas, jak i potencjalnie dla użytkowników.

widze, ze bardzo powaznie podchodzisz do swojej funkcji na tym forum.

11 minutes ago, Tesu said:

Jest jeszcze wiele innych for internetowych, na ktorych mozesz popelniac wpisy. Nikt Cie tu na sile nie trzyma i raczej niewielu (o ile ktokolwiek) bedzie za Toba tesknic. 

biorac pod uwage moje zainteresowanie grami nie mam zbyt duzego wyboru. moglbym jeszcze wybrac najwieksze polskie forum filmowe ale tam zostal praktycznie jeden czlowiek i pisze sam dla siebie. doceniam starania jakie wkladasz w zranienie moich uczuc, kiedy piszesz o braku tesknoty po moim zniknieciu. niestety nie rozumiesz podstawowego zalozenia jakie kieruje decyzjami doroslego czlowieka. to, ze tu przebywam to moj wybor, z ludzmi tutaj lacza mnie wspolne zainteresowania. nie jestem tu po to zeby byc twoim kolega, ktory bedzie cie pocieszac, komplementowac i zabawiac. jesli napiszesz cos ciekawego w temacie ktory mnie interesuje to moze sie do tego odniose. tak dzialaja fora internetowe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podchodzę poważnie, ponieważ nie chcę, żeby forum/fora, na których bywam zniknęły z sieci, ponieważ ich właściciel(e) uznają, że koszty ich obsługi prawnej powodują, że lepiej nie dopuszczać do dyskusji pod newsami/artykułami itp.

Jestem zwolennikiem liberalnego* podejścia do wolności słowa - o ile nie naruszam dóbr innych osób i nie działam wbrew prawu opartemu na faktach.**

* - czytaj: "doktryna żyjącego drzewa"

** - nie jestem szczególnym fanem ustawodawstwa karzącego za poglądy z wyjątkiem naruszającego dobra osobiste równych osób, ale uważam, że niektóre dobra powinny być szczególnie chronione - dlatego jednak myślę, że "mniejszym złem" jest karanie osób zaprzeczających wykazanemu w porządku prawnych ludobójstwu; natomiast uważam, że przestępstwa przeciwko godności i wolności religijnej powinny być karane wyłącznie na podstawie "uzasadnionego zamiaru" naruszenia czyjejś godności i wyłącznie z oskarżenia prywatnego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Vigor napisał:

doceniam starania jakie wkladasz w zranienie moich uczuc, kiedy piszesz o braku tesknoty po moim zniknieciu.

Alez nie bylo to moim celem. Stwierdzilem tylko fakt. 

Cytuj

nie rozumiesz podstawowego zalozenia jakie kieruje decyzjami doroslego czlowieka.

Doroslosc to tylko wiek, w dodatku ustalony umownie i nie wszedzie taki sam. Nie myl tego z dojrzaloscia. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Tesu said:

Alez nie bylo to moim celem. Stwierdzilem tylko fakt.

taka zabawa w kotka i myszke to nie dla mnie. probowales mnie urazic tania sztuczka a teraz twierdzisz, ze "alez nie bylo to moim celem". ani to dorosle ani dojrzale. to jest pospolita strategia wojenek internetowych ale typowa dla dzieci. mam nadzieje, ze mod, ktory zatwierdza moje posty dostrzega, ze to ty zaczales ta sprzeczke dziecinnymi docinkami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Arturzyn napisał:

Pamiętam, że klika razy w Ekszynie redaktorzy przekręcali nazwy firm.

 

Tu to nie przechodzi.

Tu nie przechodzi bo gówniarzeria nadużywała cierpliwości moderacji rzygając szitezdami i podobnymi "kreatywnymi" pocinkami

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Vigor napisał:

probowales mnie urazic tania sztuczka a teraz twierdzisz, ze "alez nie bylo to moim celem".

No i mow takiemu, ze biale jest biale, a czarne jest czarne, to i tak wzorem Prezesa bedzie twierdzic na odwrot. Wyhoduj sobie jakas banke interpersonalna czy cos...

Cytuj

mam nadzieje, ze mod, ktory zatwierdza moje posty dostrzega, ze to ty zaczales ta sprzeczke dziecinnymi docinkami.

Prze pani, a on sie przezywa!!!! :D

Jesli zwykle stwierdzenie faktu, ze nikt z powodu Twojej nieobecnosci tutaj lez wylewac nie bedzie, uznajesz za dziecinny docinek, a nie za oczywista oczywistosc, to juz nie wiem jak to nazwac. Zreszta pamietaj o kontekscie, w jakim to zostalo napisane - to Ty wciaz narzekasz na panujace tu Twoim zdaniem archaiczne zasady. I przypominam, ze zakladajac tu konto zaakceptowales opisujacy je regulamin, ergo zgodziles sie ich przestrzegac. Widzialy galy, co braly mowiac kolokwialnie. Regulaminu nie zmienisz, jego kwestionowanie nic nie da, ale jesli tak Cie te zasady mecza, to nikt Cie tu na sile przeciez nie trzyma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Irenez napisał:

Ogólnie jakość nieformalnej polszczyzny na forach powoduje moje zgrzytanie zębami i zażenowanie, więc tak jakby podpada pod temat ;)

To może wyłącz internet i wyjedz no nie wiem, hmm na syberie? 

1 godzinę temu, Sermaciej napisał:

bo widzą go tylko VIP-y

Bo jesteś narcyz xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...