Skocz do zawartości

Polecane posty

CO do GTA o kamieniu łupanym itp. :) Mamy przecież Obliviona, który pozwala na dosyć dużo rzeczy. Moim zdaniem nowe gta może tylko odnieść sukces, jeśli będzie fotorealistyczne. Chyba, że wydadzą po drodze np. GTA 4: Normal Live (jesteś zwykłym obywatelem, który nie musi robić zła :)) itp. Jeśli jednak ma być od razu coś podpisane 5, to na pewno nie będą wystarczyły zwykłe ulepszenia, które na dobrą sprawę, mogłyby pojawić się już w czwórce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim pojawi sie piatka, powstaną pewnie jeszcze ze dwie częsci. Może zostanie podtrzymana tradycja i ich podtytułami bedą miasta z czwórki? Jak widać po kolejnych częsciach, Rockstar dodaje nową cyferkę tylko przy zmianie silnika graficznego. Nie uwazacie, że historia GTA zatoczyła lekkie koło? Wszystko jak w trójce: działamy w Liberty City; mamy trzy wyraźnie oddzielone obszary; nie ma terenów pozamiejskich; znów mamy czasy współczesne. Wiadomo, zmieniły się kwestie techniczne, ale mechanika przypominać ma najbardziej trójkę. Ciakwe, czy następne części serii bedą (jak VC i SA) jedynie rozwijać założenia czwórki. Wiele wskazuje na to, że tak (bo cóż jeszcze można wymyslić?).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewno z forum Gram.pl, bo tam ktoś podał identyczne wymagania, a potem zapodał źródło http://www.gta-c.com.pl/readarticle.php?article_id=172 , które na pewno nie jest wiarygodne. Na żadnej innej stronie czy polskiej czy zagranicznej nic nie ma o wymaganiach, więc dlaczego miało to być prawdą?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fake... Ale pewnie oficjalnie będą zbliżone. Mam taką nadzieję... :]

Hah, ciekawe, czy cenega wyda grę w Polsce w dniu europejskiej premiery i co najważniejsze, czy ją zlokalizuje. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się już nastawiam, że Cenega wyda grę o parę tygodni później...jak to zwykle bywało ze ze wszystkimi częściami GTA...no może od GTA3 na PC. O dziwo na wersje konsolowe to zawsze u nas premiera była bardzo zbliżona do premiery Europejskiej...a na PC zawsze, ale to zawsze są jakieś denne komplikacje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fake... Ale pewnie oficjalnie będą zbliżone. Mam taką nadzieję... :]

Hah, ciekawe, czy cenega wyda grę w Polsce w dniu europejskiej premiery i co najważniejsze, czy ją zlokalizuje. :P

Nie zlokalizuje, jest podane na stronie Cenegi.

http://cenega.pl/gra_opis.php?ID=2158

"Gra w oryginalnej wersji językowej"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak a propos polonizacji i wydania ORYGINALNEJ wersji językowej przez Cenegę.

DZIĘKI BOGU. Miałem nadzieję, że Cenega nie zniszczy po raz kolejny (po SA) GTA. San Andreas kupiłem w Polsce przed polonizacją, bałem się, że GTA IV będę musiał sprowadzać z UK, a tu taka miła niespodzianka. ^_^

Jeśli już, to powinien to zrobić CD Projekt, bo Cenega jeśli chodzi o polonizacje ssie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale premierowa edycja wersji PeCetowej tyle kosztowała, więc "czemu nie"?

No własnie. Cenega zdaje sobie sprawę, że jesli ktoś jest uczciwy, to i tak kupi (GTA nalezy do gier, które trzeba mieć), z kolei piraci i tak sobie ściągną, nawet jesliby premierowa edycja kosztowała 20zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh piratom nigdy nie odechce się piracić, nawet gdyby dali do gry nowego kompa gratis. :)

Ja, przyznam się, w SA grałem na piracie :( W Polsce tej gry nie było w sklepach, a na allegro stały po 300 złotych :/ Jeszcze zrozumiałbym cenę około 150 złotych. Ale jak będzie drożej wątpię, czy kupię :( Cenega ogólnie przy CDP wysiada i wielka szkoda, że GTA nie wydaje właśnie CD-Projekt :( Mielibyśmy tanio świetną grę, w świetnym wydaniu i spolonizowaną. A tak to się nie obawiam, że GTA4 będzie do d... obawiam się, że takie będzie polskie wydanie :/

Doceniam Twoją szczerość, lecz przykro mi, ale dostajesz warna. Life is brutal.-mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cenega ogólnie przy CDP wysiada i wielka szkoda, że GTA nie wydaje właśnie CD-Projekt :( Mielibyśmy tanio świetną grę, w świetnym wydaniu i spolonizowaną. A tak to się nie obawiam, że GTA4 będzie do d... obawiam się, że takie będzie polskie wydanie :/

Bez przesady - Cenega wcale nie jest daleko za CD-Projektem :P

Cena nawet w CDP byłaby wysoka (Gearsy w chwili premiery kosztowały 130 złotych, co nie jest niską ceną ;) ).

Wydanie - mam San Andreas Cenegi: porządnie wydany, z grubym "Przewodnikiem" (nawiasem mówiąc w edycji niemieckiej był taki sam, tyle że po niemiecku :P ), a polonizacja jest na wysokim poziomie (dość "odważna" ;) ).

Nie rozumień narzekań na "obecność" lokalizacji - niektórym może się przydać, a nawet jeśli będzie, to pewnie na osobnej płytce, czyli nie trzeba będzie jej instalować.

Czasy, kiedy Cenega była lata świetlne za CD-Projektem, minęły bezpowrotnie.

Edytowano przez DINO
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GTA na 100% będzie kosztować 129,90. Drożej być nie może, bo będzie słaba sprzedaż.

W 100% się z tobą zgadza, żadnemu graczowi nie będzie się chciało kupować gry, ktora będzie kosztować 200 zl, nawet najgorętsi fani przyjmą takiego info z bólem serca :lol: A jeśli chodzi o polonizacje to przypuszczam, że chociaż te napisy będą, bardzo bym się z tego cieszył ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa... widać ktoś nie wie ile kosztowało GTA:SA :)

Szczerze mówiąc "odważne" tłumaczenie wcale nie było. Wręcz przeciwnie, "what the [beeep]" było tłumaczone jako "co do cholery". :) A "don't [beeep]" - "nie pieprz". Nie wiem, gdzie ta "odwaga" :) (ale mocniejsze słowa zdażały, się, nie powiem nie, heh)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że SA w chwili premiery (3 lata temu ;) ) kosztowało ponad 2 i pół stówy ;)

A co do "odwagi" - CJ: "Shi(f)t!", napisy "K..." (nie przytoczę w całości, bo regulamin zabrania :P ).

W porównaniu do Vice City jest "soczyściej", warto także przypomnieć sobie grzeczne tłumaczenie "Maxa Payne'a 2", gdzie Vinnie Gogniti rzucał "fakami", a u nas było tylko "cholera" :P

Edytowano przez DINO
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...