Skocz do zawartości

Polecane posty

Powiem szczerze dla mnie to troszke bezsensowne robic gre ktora wiadomo ze na rynku gier bedzie wielkim tłustym pączkiem mimo tego ze kosztowała po 130-150 zł ale nie ma nawet polskiej wersji a nie kazdy zna tak dobrze ang zeby zrozumiec wszystkie dialogi (np ja) ale wiekszosc i tak grała mimo tego iz nie rozumiała wiekszosci.Dla mnie to bezsensu, oczywiscie bez obrazy,pozdrawim serdecznie.

No nie rób z ludzi kompletnych kretynów... Nie większość a nieliczni, teraz to podstawa choć w najmniejszym stopniu znać język angielski. Poza tym dialogi nie są znowu takie specjalnie trudne do ogarnięcia, nie są jakieś orientalne, nie popadajmy w histerię :P . Poza tym ludzie rzucili by się na to nawet jeśli by w ogóle nie było wersji polskiej ( podobnie było zresztą z SA, które po roku dopiero było taniej i w wersji polskiej). Aczkolwiek doceniam pracę grupy spolszczającej - przynajmniej robią coś pożytecznego dla osób takich jak Ty - nie znających wystarczająco tego "obcego języka".

Własnie o to mi chodziło,zeby nie zrozumieli tego zle... ze mam wiekszosc osob za debili. Znam angielski nie doskonale ale tak zeby sie dogadac, ale ja chcę rozumiec wszystko z gry mowiłem ze grałem z godz,dwie w IV i nie było tak zle jednak mimo wszystko wolę grac ze tak powiem na czysto z jezykiem PL. Tak czy inaczej mogę zagrac w wersję obecna gry jednak wole poczekac na spolszczenie, i tu nie chodzi o obrazanie sie nawzajem na forum, chodzi o to ze kazdy ma swoje zdanie i trzeba to szanowac, pozdrawiam.

patryk13 Napisano sob, 16 maj 2009 - 19:54

ehhh chłopaki spolszczenie już jest zajrzyjcie : http://www.gtapolska.pl/

Nooo jest jest,ale i tak do pobrania bedzie dopiero za miesiąc.

Edytowano przez LilMeds
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak. Dlatego nie potępiam jak już pisałem tego fanowskiego spolszczenia. W ogóle wszelkie mody i spolszczenia do gier gorąco popieram i z wielu jestem bardzo zadowolony. Aż dziw bierze, że tacy ludzie z pasją nie tworzą teraz gier.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwłaszcza w takiej grze jak GTA 4 , gdzie wiadomo, że tekstu jest naprawdę DUŻO do przetłumaczenia, więc takie akcje trzeba szczególnie popierać, gdyż niektórzy siedzą nad tymi spolszczeniami do nocy.

Edytowano przez damianek12385
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam. Grałem. Tyle. Zawiodłem się ogromnie na czwartej części tak znakomitej serii :/ Do Vice City wracam od 5 lat co wakacje (sic!) i mimo, że gra jest już podstarzała graficznie to ma w sobie to coś czego nie ma IV. Poza tym te problemy instalacyjne- czekałem pierwszego dnia 2 godziny na uruchomienie tytułu i zmęczyłem się tracąc tym samym ochotę tamtego dnia na grę. Shame Rockstar. Wstyd. Może i grafika cud miód. Może i świat ogromniasty, ale w tym wszystkim dla mnie zabrakło zwrócenia uwagi na szarego gracza, który (przynajmniej na PC) przeżywa katorgi. Dodam, że wszystkie GTA mam jako fan serii, ale po tym co pokazała najświeższa część chyba dam sobie spokój...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kolego Rebel proponuje zaopatrzyć się w konsolę. Nie dość, że dużo wcześniej można grać to jeszcze z uruchamianiem jest tyle problemu co z podejściem i włożeniem płyty do środka. Nawet milej się gra kiedy z trzęsącymi się dłońmi przynosimy do domu pudełko i gramy po 5 minutach ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gierka fajna. Ma jednak kilka wad:

1. Powtarzalność misji w wątku głównym. Cały czas tylko jedź, zabij, ukradnij albo ucieknij.

2. Mała ilość broni w porównaniu z wcześniejszymi częściami.

3. Problemy techniczne i trudności z uruchomieniem.

4.Cena!

A tak poza tym to może być.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gierka fajna. Ma jednak kilka wad:

1. Powtarzalność misji w wątku głównym. Cały czas tylko jedź, zabij, ukradnij albo ucieknij.

2. Mała ilość broni w porównaniu z wcześniejszymi częściami.

3. Problemy techniczne i trudności z uruchomieniem.

4.Cena!

A tak poza tym to może być.

To własnie słyszałem wiele razy juz, za mało razy grałem aby to potwierdzic,ale co do ceny hmn na allegro raz instalowana mozna wyrwac w licytacji za 50 60 zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gierka fajna. Ma jednak kilka wad:

1. Powtarzalność misji w wątku głównym. Cały czas tylko jedź, zabij, ukradnij albo ucieknij.

2. Mała ilość broni w porównaniu z wcześniejszymi częściami.

3. Problemy techniczne i trudności z uruchomieniem.

4.Cena!

A tak poza tym to może być.

1. Czepiasz się. Misji jest na tyle dużo, że są wystarczająco zróżnicowane.

2. Ilość jest wystarczająca. Wyobrażasz sobie chodzić z takim wibratorem albo minigunem bo LC ?

3. Jakie problemy ?

4. Dla fana cena nie gra roli. A jak napisał kolega wyżej grę można już dostać taniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problemy z uruchomieniem to pewnie piraci mają. Ja mam oryginał i żadnych problemów z uruchomieniem nie doświadczyłem, wszystko przebiegło gładko. Nawet nie trzeba się rejestrować na WIndows Live!, bo można stworzyć profil offline.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to prawda, że można stworzyć profil offline, ale jak chcesz już sobie zagrać multi to off nie daje rady. Jak chcesz instalować normalnie (żeby móc grać w multi) to (nie wiem jak inni), ale ja przechodziłem wielkie katorgi, a mój kumpel ze swojm piratem (tfu!) wszystko zrobił w 30min (oczywiście nie może grać multi, ale i tak szybko poszło...za szybko, niestety), a tu nie dosyć że kupuje (drogiego) oryginała to jeszcze muszę się męczyć, żeby w niego uczciwie zagrać. Co do samej gry to jestem trochę zawiedziony. Misje są powtarzalne, a wprowadzone patenty (net, telefon) są eksponowane do bólu (co może nie jest takie złe), ale trochę brak niektórych rozwiązań z SA (którego nie uważam jednak za grę wybitnie dobrą, ot nie kręcą mnie mużyńskie klimaty).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na Social Clubie i GFWL zarejestrowałem się jeszcze przed premierą i jakoś specjalnie nie było to męczące i trwało kilkanaście minut. W ogóle nie rozumiem narzekań na techniczne detale związane z tą grą, bo ja ani jednego nie uświadczyłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to tam tez nie miałem problemów z instalacją, rejestrowaniem się ( Windows Live! offline też), i uruchomieniem, aż zdziwiony tym byłem, zwłaszcza po recenzji w CD-A myslałem, że napewno będę miał problemy z tymi rzeczami a tu proszę ! :DD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślalem, że będe się z tym pol dnia męczyl, a tu najgorsza (bo najdłuższa) była sama instalacja gry, w miedz czasie zarejestrowalem się na GFWL i social club i cały proces tych "problemów" zamknął się w 2 godzinach ...

Co do najnowszego patcha - u mnie po zainstalowaniu spadła płynność, ale po uaktualnieniu sterow od grafiki chodzi dobrze ;o

Co do ceny - ja kupiłem nówkę na allegro za 99 zł ;)

Mnie w grze denerwują jedynie kierowcy na ulicy, chcesz sobie normalnie jechać to zawsze na światłach ktoś ci wjedzie w tył, a w niego następny i robi się korek na 10 samochodów, a na mostach jeszcze gorzej, jak zaczynają skręcać, jeden walnie w drugiego, obaj się zatrzymają i korek na pół mostu ;o

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam mały problem , kupiłem wczoraj Gta 4 , i musiałem zainstalować service pack 3 , i wyskakuje mi błąd podczas instalacji błąd wewnetrzy instalacja nie ukonczona , wiem ze to nie ten dział troche ale prosze o pomoc , i mam nadzieje ze rozumiecie mnie jak chce sobie pograc w Gta :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sie w te bajery wogóle nie bawie ;o

Zastanawia mnie jedno - czy na fabułę wpływ ma to czy pójdę np z LJ'em na darta, albo z Romanem na striptiz ? Bo nigdy mi się nie chce tracic czasu na to i zawsze odmawiam ;p Gram własnie 2 raz i z takich "rozrywek" to byłem 2 razy z Kate gdzies ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to że się auta zderzają na światłach to w SA też było. Idziesz przez autostrade jeden koleś cie puszcza i już pierdut w niego 10 :)

A zdjęcia, tagi i ostrygi fajne były, chociaż te ptaszyska podniosą poziom trudności :P

Gry nie mam, ale jak czytam o tych problemach to mam wątpliwości czy kupić tą grę czy nie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że należy ją kupić, nie zastanawiając się dłużej nawet nad tym, ja też bałem się tych wszystkich problemów wywołanych z konwersją, ale nie było tak źle, jak tylko gra poprawnie mi się odpaliła to nie mogłem się napatrzeć na ten tytuł.

Nie martwiłem się żadnymi usterkami, grałem i czerpałem z tego przyjemność, i wierz mi, że te całe gołębie nie są tak straszne, tym bardziej po przejściu gry na 100% mówisz sobie "było warto"... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi Gta IV chodzi płynnie.Jedynie gdy jadę samochodem podczas deszczu (lub gram w 10 godzin nie robiąc przerwy) klatki spadają mi do 10-15 fps. Oto moje ustawienia gry: Video mode- 1280 x 1024 (60Hz),Texture quality- high,Render quality- medium (jak robię wiecej wyskakuje mi błąd :O),view distance-35,detail distance-68 itp.Mój sprzęt to-Intel Core 2 Duo E8400, 3600 MHz / Asus P5K / 2 x Kingmax 1 Gb DDR2-800 / Palit ATI Radeon HD 4850 (512 Mb) / 2 x Seagate (500 Gb, 7200 RPM, SATA-II).Ogólnie mimo problemów z instalacją rejestrem itp. gra bardzo dobra.Bardzo trudno się oderwać od singla ale możliwości multi są niesamowite xD. Moja ocena gry to 9/10 (konsolowa ocena to 9,5/10).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj zainstalowałem GTA IV na... laptopie (wcale nie z najwyższej półki). Jak na razie mam średnio 15-25 fps na zewnątrz i 25-35 fps w budynkach. Płynność spada (do 8-10 fps) tylko gdy jestem na terenach blisko oceanu, ale tylko gdy stoję przodem do niego. Jak stoję tyłem - jest ok. Gra tnie się też gdy przejeżdżam z jednej wyspy na drugą. Jak na razie jestem GTA zachwycony. Ta gra jest niesamowita! Tak szczegółowo przygotowanego... wszystkiego naprawdę dawno nie widziałem. Po prostu perfekcyjne scenki (cudowne dialogi), super stacje radiowe, świetny model jazdy, świetne... wszystko. I jeszcze całkiem fajny VideoEditor. Naprawdę... za dużo jest zalet tej gry bo je wymieniać. Jedyne co mi w tej grze przeszkadza to właśnie płynność animacji... ale to już wina mojego kompa (niektórzy mają problemy na desktopach, a ja na laptopie próbuję grać :tongue: ). Grę bardzo, bardzo, bardzo, bardzo, bardzo POLECAM! Jak tylko będę miał nowego kompa (może kiedyś... :turned: ) to na pewno zainstaluje i przejdę jeszcze raz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto mój ranking gier z pod znaku GTA (miałem problem z 1-szym miejscem...):

1.GTA IV (lepsza od vice city ponieważ lubię XXI i Nowy Jork,ale gdyby Vice City miała takie wielkie miasto jak GTA IV,oraz miała tyle możliwości i detali to znalazła by się na 1-szym miejscu)xD.

2.GTA Vice City(wspaniały klimat i główny bohater).

3.GTA San Andreas (murzyńskie klimaty,California oraz duży teren).

4.GTA 2 (jak byłem młodszy pykałem w nią na playstation całymi dniami.Do dziś ją mam na dysku :D).

5.GTA Lost And Damned(to samo co w "czwórce" tyle,że tu bohater był nudniejszy.I nie lubię harley'owych klimatów.

6.GTA Vice City Stories(powrót do Vice City :D,1-szy raz w historii serii palce od rąk nie były złączone).

7.GTA Chinatown Wars(dużo minigierek itp.).

8.GTA 3(wniosła do serii diametralne zmiany.Po raz pierwszy możliwa była eksploracja miasta w pełnym 3D).

9.GTA Liberty City Stories(w sumnie nic ciekawego,jedyny plus do włoska mafia i powrót do Liberty City).

10,11 i 12.Kolejno GTA 1,GTA London i GTA GBA (jedyne co to GTA 1 czyli pierwsza część GTA,a reszta szkoda gadać nic ciekawego).

Nie musicie się zgadzać z moją opinią.Grałem we wszystkie części tej wspaniałej serii. Fajnie by było gdyby Rockstar wydał teraz GTA San Andreas stories :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o to mój ranking(grałem tylko w pecetowe)

1.Vice City-moja pierwsza gra tej marki ,nie mogłem sie wtedy oderwać a i teraz wracam do tych klimatów ,Tommiego i Lance'a

2.GTA 4-rewolucja ,byłaby na pierwszym miejscu gdyby nie optymalizacja+chorendalne wymagania+GfWL

3.San Andreas-za mnogość opcji i homies(ale dużym minusem jest pustynia-NUDA)

4.GTA3-pierwsze gta w 3D( w sumie całkiem niezłe)

5.GTA2-maksymalny hardcore

w jedynke nie grałem ,bo nie chciała mi się uruchomić(why? I really don't know)

a poza tym Brucie z 4 wymiata(Brucie like pussy)

Edytowano przez chuunin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GTA IV chodzi na moim 8600GT, C2D E6750 2.66, 2GB DDR2 667 CL5, co prawda w roździałce 1024*768,

ale płynnie grać się da. Po podkręceniu kompa gra minie wywalała po 5 min gry.

Hmm... rankingi?

1.GTA2-jedna z najlepszych gier na poprawę humoru. Poproszę o wersję HD.

2.Vice City-genialne w swoim czasie. Chciałbym zobaczyć tą grę w RAGE.

3.GTA Chinatown Wars-Jak GTA2, tyle że napchane, i z dziwną kamerą.

4.GTA IV fajna, ale jako Benchmark-zdeklasowała Crysisa pod tym względem.

5.GTA Liberty City Stories motory w LC! Sensowna fabuła.

6.GTA3 Dobra gra.

7.GTA- mocno stara gra.

8.GTA Vice City Stories-miało być jak Vice City, miało być dopaśnie, ale gdzieś

po drodze klimat poszedł w krzaczki.

9.GTA San Andreas-trochę za mało wypasiona biorąc pod uwagę jak wielki teren

nam dano do "zabawy", nie lubię niggowych klimatów.

10.GTA advance grałem. Widziałem. Zwątpiłem. Można było to zrobić conajmniej lepiej.

Jeśli chodzi o gry podobne do GTA, to między 1 a 2 miejscem dodałbym Scarface'a,

w którego grałem na PS2-tak wysokie miejsce daję głównie za to, że dobrze się przy

niej bawiłem-wg. mnie tak miało wyglądać GTA VCS.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem tylko w PC-towe GTA. :D I tak:

1. GTA 3 - dla mnie to najlepsze GTA, zarywało się przy niej nocki...

2. GTA 4- ogromny skok jakościowy serii :)

3. GTA San Andreas - te rozległe tereny...

4. GTA Vice City- te zabawne lata 80-te ...:)

Ranking może szokuje ale co mi tam...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...