Skocz do zawartości

Polecane posty

Nie było jeszcze w tym topicu:

Preorder GTA IV (LINK).

Co prawda w szwajcarskim sklepie, ale zobaczcie na cenę: 79.50 franka szwajcarskiego=163.908096 złotego polskiego :D

U nas będzie na pewno taniej - w końcu nie jesteśmy drugą Szwajcarią ;)

Edytowano przez DINO
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja narazie zabilem 5 golebi, ale nie szukajac ich tylko przypadkiem :D :lol: Dla mnie to jest bezsensu nie chce mi sie trudzic :P Jak znajde przypadkiem to zabije ;) Nie widze tez sensu w umawianiu sie z wirtualnymi kolegami na vodke, zutki, strip klubu itp itd poniewaz wole to robic w realu z kolegami. Choc raz albo dwa napewno pojde zeby chociaz zobaczyc jak to wyglada ;) FAjny efekt jak jestesmy nawaleni xD xD

Ok rozumiem cię, że nie chciałoby ci się latać i biegać szukając 200 gołębi, lae chodzi mi o to, ponieważ chcąc przejść GTA IV na 100% 3eba to miedzy innymi wykonać. Więc nie zrozum mnie źle, ale fajnie by było gdyby w CDA była taka mapka lub dwie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok rozumiem cię, że nie chciałoby ci się latać i biegać szukając 200 gołębi, lae chodzi mi o to, ponieważ chcąc przejść GTA IV na 100% 3eba to miedzy innymi wykonać. Więc nie zrozum mnie źle, ale fajnie by było gdyby w CDA była taka mapka lub dwie ;)

Na pewno będą solucje, luz (jak nie CDA, to na GOL). Co do 100% - uwielbiam tą grę, ale żadnej nie przeszedłem (i nie mam takiej ambicji) w 100%. Jak znajdowałem znajdźki, to były znalezione, jak nie - to nie ;) Chyba jedynie w SA o ile mnie pamięć nie myli kilka wrzut było potrzebnych w Los Santos do zaliczenia jakiejś misji... A ostryg szukałem przy okazji powiększania objętość płuc (kretyński wymóg) - żeby nie nurkować bez sensu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie dokładnie o to mi chodzi, ponieważ samą gre (główne misje-fabuła podstawowa) przejść nie będzie problemu.

A jeśli chodzi o to, że znajdą sie solucje (jeżeli można tak nazwać mapki z pobocznymi jakby nie patrzeć misjami) gdzieś na necie to jestem pewien, chociażby na gtasite.pl, ale chcaiłbym żeby byłoteż w naszym magazynie bez potrzeby szukania po necie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym zawsze lepiej sie korzysta z pomocy, gdy są one na papierze, a nie każdy ma możliwość wydrukować iluś tam mapek kolejno do gołębi, skoków itp. Zresztą CDA na pewno nie ograniczy się jedynie do (zapewne dużej) recenzji. Ja osobiście stawiam na poradnik upchany gdzieś w jakimś tipsomaniaku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było jeszcze w tym topicu:

Preorder GTA IV (LINK).

Co prawda w szwajcarskim sklepie, ale zobaczcie na cenę: 79.50 franka szwajcarskiego=163.908096 złotego polskiego :D

U nas będzie na pewno taniej - w końcu nie jesteśmy drugą Szwajcarią ;)

No nie wiem czy taniej, kto pamięta ile kosztowało u nas na początku GTA San Andreas ? 199 zł z tego co ja pamiętam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również nie ukończyłem żadnej gry na 100% - faktem jest, że nie w niektórych częściach byłem temu bliski, ale jakoś nigdy się nie udało :P

W sumie gdyby było podane na papierze to czemu nie - bo tak ciągle wciskać alt+tab to lipa :) A podobno sama jazda w GTA IV sprawia dużo radochy (co w pewnym stopniu mogą potwierdzać filmiki na YT) także szukanie ukrytych rzeczy też może być ciekawe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym zawsze lepiej sie korzysta z pomocy, gdy są one na papierze, a nie każdy ma możliwość wydrukować iluś tam mapek kolejno do gołębi, skoków itp. Zresztą CDA na pewno nie ograniczy się jedynie do (zapewne dużej) recenzji. Ja osobiście stawiam na poradnik upchany gdzieś w jakimś tipsomaniaku.

No i jeden czlowiek mnie w pełni zrozumiał ;) Ale naprawde jeśli już wkońcu GTA IV jest na PC to CDA da popis swoich umiejętności jestem tego pewien :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalne rekomendowane wymagania GTA IV na PC:

http://www.gamesforwindows.com/en-US/Games...heftautoiv.aspx

18 GB miejsca? Sporo, ale jestem przygotowany. Kupiłem kompa w kwietniu tamtego roku i nadal przewyższa rekomendowane wymagania. ^^'

Konfigurator jednak się przydaje. ;):D

Edytowano przez zakompleksiony
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalecane wymagania sprzętowe GTA IV:

  • System operacyjny: Windows XP SP2
  • Procesor: Dual Core (Intel Pentium D lub lepszy)
  • Pamięć RAM: 2GB
  • 18GB wolnego miejsca na dysku twardym
  • Karta graficzna z 512MB pamięci i obsługą Direct3D 10 lub Direct3D 9 i obsługą Shaderów
  • Czytnik DVD-ROM dual-layer

Dobrze, że to "tylko" zalecane wymagania :D

I ważne, że wystarczy XP-ek - pozdrowienia dla tych, którzy "głosili", że do "czwóreczki" konieczna będzie Vista :P

Edytowano przez DINO
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ważne, że wystarczy XP-ek - pozdrowienia dla tych, którzy "głosili", że do "czwóreczki" konieczna będzie Vista :P

Apage satanis dla wszystkich tych co to głosili ;). Ja zastanawiam się czy na PC pojawią się dodatki (dodatek?) przewidziane na X360, nie da się ukryć że jeżeli są one przewidziane na 15 godzin samego MQ to faktycznie mogą być tym czym dla 3-ki było chociażby Vice City.

A co do samych wymagań... Hurraaa! Ruszy mi na minimalnych xD o ile kupię. W końcu mam już na X-a a moją świętą zasadą jest "jeżeli masz coś na jednej platformie nie kupuj tego samego na drugą", chociaż może skuszę się dla samego multi (bo na XBL nie mam kasy ;P).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję, że na moim gf 8500gt nietrafnym, będzie działać. Gra ma mieć do wyboru tekstury 32 bit i 64 bit, więc na pewno nie trzeba posiadać karty z 512mb. Nawet jeśli będzie działać na niskich detalach i tak kupię ;). Za dwa lata nowa karta i wtedy będę się cieszył lepszą grafiką. O ile wcześniej nie kupię konsoli... Mam nadzieje, że nie będzie podobnej sytuacji do GTA SA, gdzie ustawiając na 16 bit, gra wygląda obrzydliwie (przynajmniej u mnie). Zobaczymy, ja i tak kupię ;). Jestem fanem serii od pierwszej części, kiedy nawet nie było dwójki :). Chociaż być fanem GTA to żadne wyróżnienie. W to może grać każdy, nie ma chyba osoby co nie znajdzie tam zajęcia dla siebie. Jeśli mi zadziała, to będzie to pierwsze GTA, które uruchamiam w roku premiery na własnym kompie :). GTA 2 kupiłem już po premierze trójki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymagania w sumie do przewidzenia, ale 18GB na dysku?! Chyba napęd Blue-Ray stanie się niezbędny szybciej niż myślimy...

Na szczęście nie - wymaganiach jest wyraźnie napisane: "Czytnik DVD-ROM dual-layer" :P

Age of Conan wymagał 30 GB miejsca na dysku (sic!), jednak zmieścił się na dwóch płytach DVD9 (jeśli się nie mylę) :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postęp względem San Andreas porażający. Dla przypomnienia - SA zajmowało niewiele ponad 4,5 Gb (przy czym z tego samo audio ważyło coś 3,3 Gb...). Chociaż jakby sie zastanowić i porównać tekstury z poprzednich GTA z tymi z czwórki, to ten duzo większy rozmiar całej gry w sumie aż tak nie dziwi nie dziwi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm

Vice City zajmuje mi na dysku 1,4 GB

SA 4,5 GB

+ - 4500/1400= 3,21

+ - (IV)18000/(SA)4500= 4

(Wiem ,że 1MB to 1024KB ale nie chce mi się aż tak dokładnie liczyć :P)

Wychodzi w przybliżeniu na to ,że nie mamy jakiegoś wielkiego skoku.

A z zalecanych wymagań jestem zadowolony ,bo będzie mi hulać na maksie w 1680x1050 - w rozdziałce o której Xboxowcy mogą pomarzyć.

Edytowano przez Adie13
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...