Skocz do zawartości

GTA IV


Polecane posty

Nie muli tak strasznie, wszystko dasz na wysokie i chodzi płynnie w rozdziałce 1280x1024. Na najwyższych sprawa wygląda trochę inaczej, bo 20-30 FPS jest, ale wciąż płynnie. Jak widzisz mam taką samą kartę, więc wiem. O ile się nie mylę to procka też ta gra dobrego potrzebuje, a masz trochę gorszego, lecz to nie powinno wielkiej różnicy robić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz Xpudło czy tak jak niektórzy PCtowcy ( w tym ja :tongue: ) z nadzieją czekasz na informacje dotyczące wydania DLC na nasze kochane blaszaki?

Kilka misji na prawdę zapada w pamięć ( IV wydaje się być bardziej stonowana od ostatniego San Andreas) i sądzę, że te 5-7 misji wyjątkowych przeplecione z ok. 70 pozostałymi misjami jeszcze bardziej wpływa na wyjątkowość niektórych zleceń.

Ciekawe czy przed Euro 2012 będą komputery sprzedawane za rozsądną cenę mogące ujarzmić to dzieło R* :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, telewizja w GTA IV jest niezła ;D

Ale denerwują mnie klipy z Sam Andreas.

Ale gra jest wyśmienita, na kompie to przechodziłem mimo że utrzymywało 20 fps-ów. Przeszedłem to 2 razy na PC-cie, i potem na xklocu pożyczyłem od kumpla.

Tak czy siak, najbardziej lubię głosy postaci. To akcentowane "r" Niko, czy rasta-gangsta Jacob. Milo się słucha, lubię po prostu sobie podzwonić zeby ppsłuchać jak gadają ;)

Gra jest super. Czekam na GTA V ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się nie tnie. Wszystko na max z wyjątkiem pola widzenia, które z niewyjaśnionych przyczyn nie chce się przestawić na wyższe niż 64... Chociaż raz na jakiś czas potrafi się przydarzyć zwiecha, ale raczej rzadko. Normalnie to mam no po 30-35 FPS, po OC 40-45, ale nie jest ono na stałe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To akcentowane "r" Niko, czy rasta-gangsta Jacob.

Tak ogólnie to Jacob to jedna z fajniejszych i oryginalniejszych postaci w tej grze :tongue: Ja lubię jeszcze " Man, women, man, women" Bruciego oraz Floriana :laugh: :laugh:. Bracia McReary także są fajni, szkoda tylko, że dwóch się dosyć nielubi :wacko: .

Ja tam osobiście zamiast piątego Grand Theft Auto chciałbym DLC na PC - paczka dwóch dodatków byłaby dla mnie swoistym " GTA V" :biggrin:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://gamecorner.pl/gamecorner/1,102651,7..._V_London_.html

Ja proponuję 4 miejsca - Francja ( coś na modłę GTA:SA tzn. Paryż-Bordeaux-Caen), Sycylia ( z głównym Palermo), Azja ( Japonia? Czemu nie, byle nie wcielać się w Azjatę) lub Somalia ( gdzie amunicji jest więcej niż jedzenia).

Nie sądzę żeby akcja GTA V rozgrywała się gdziekolwiek indziej poza najbliższymi rejonami USA, wtedy Rockstar nie mogłoby sobie pozwolić na charakterystyczną dla serii satyrę na niektóre zachowania Amerykan. ;)

Bardzo chciałbym zobaczyć w piątce wielkie miasta- San Francisco, Chicago, Seattle, Los Angeles, czy[najbardziej] Miami. Całkiem miłym zaskoczeniem byłaby dla mnie fabuła oparta na przygodach imigranta z Kuby lub Sycylii, przyjeżdżającego do jakiegoś Amerykańskiego miasteczka. Podobnie jak w wypadku przygód Nico tylko z tym wyjątkiem, że przez pierwsze etapy akcja rozgrywałaby się ''na ojczyźnie'' postaci, do której możnaby od czasu do czasu wracać- choćby po to żeby spłacić stare rachunki. ;) No a wyobraźcie sobie taki klimat prawdziwej kubańskiej dzielnicy w Miami(Dexter :P ), a może przygody skorumpowanego policjanta, czy kogoś po "dobrej" stronie prawa? :> Boziu, Nie mogę się doczekać!

Edycja: Bardziej rozbudowane Liberty City, dużo większe i mocniej przypominające Nowy Jork z większą ilościąinteriorów i nową fabułą jako DLC do IV. To byłoby wspaniałe!

Edycja2: To co chciałbym zobaczyć to piękne miasto, pełne zróżnicowanych kultur i zachowań. Wielkie miasto, w którym się gubię tak jak przy pierwszym starciu z GTA IV. Może być nawet GPS do zakupienia w połowie fabuły i poruszanie się po mieście tylko dzięki poprzednim wskazówkom postaci z gry, np. "wielki czarny budynek po lewo od zielonego na prawo"). ;> To piękne gdybym mógł przenieść się do na prawdę żyjącego Amerykańskiego miasta.

Edycja3: Kurczę! GTA z widokiem pierwszej osoby! To jest coś! W aucie też widok z kokpitu! W samolocie! Mamciu! :D

Edytowano przez Calicratos
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

U mnie chodzi lepiej z każdym patchem. Ogólnie to grę mam prawie od premiery PC i wszystkie patche ogólnie poprawiły jakość u mnie o jakieś 10 FPS'ów.

Stery od Nvidi (dla GTA) w moim przypadku nic nie pomagają. Najnowsze = najlepsze.

Edytowano przez teken
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do patchy to są one dobre, bo przybyło mi tak na oko z 5-10 FPS.Gra jest stabilniejsza i ogólnie lepiej mi się w nią gra.Zwłaszcza, że gra i tak chodzi na najniższych, ale myślę, że kiedyś pogram w nią na full.Gra na szczęście ładuje się dosyć szybko i jest dużo bardziej stabilna niż gorszy pod wzgłedem grafiki Saints Row 2.Ogólnie obie gry są dobre, ale GTA jest królem.Ma dobrą fabułę, grafikę i dźwięk.Znakomita gra!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Steam'e jeszcze przez 24h z kawałkiem jest promocja na GTA IV - całe 7,49 euro. Jak ktoś nie ma jeszcze wersji PC (np. ja :) ) to lepszej okazji chyba nie będzie.

Dzięęki za info. Już skorzystałem :) Ja do wakacji pewnie nie pogram, ale chociaż brat się zdąży nacieszyć :) Z resztą na wakacje taniej na pewno nie będzie, więc tak czy inaczej nie miałem wyjścia :) Szkoda tylko, że steam teraz muli od nawału świątecznych download'ów

Edytowano przez rip1988
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na razie trzecia odsłona serii GTA która przypadła mi do gustu (Vice City, Liberty City Stories na PS2) a pozostałe jakoś mi się nie podobały. Ale, ale to nie temat o serii a o czwórce więc... Grałem dłuższy czas i naprawdę trzyma poziom wreszcie grafika nie sprawia wrażenia "bajkowej" muzyczka na początku super a później wcale nie jest gorzej (zawsze znajdzie się jakaś fajna stacja radiowa w samochodziku) wiele usprawnień w stosunku do poprzedników system kumpli, wybierania się z nimi na kręgle, bilard czy też obżreć się w Cluckin bellu (uwielbiam ten ich strój! :smile: ) Ogółem świetna gra! i chyba najlepsza odsłona kultowej serii GTA!

Edytowano przez Wiedzmin0
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi, ze stacji radiowych, podoba się tylko Integrity 2.0. Lazlow jest zajedwabisty. L.C.H.C. skupia się na punk hardcore (czy jak to nazwać), co mi się niezbyt podoba czasem lubię sobie zapuscić The Vibe. Ale ogólne słucham swoich własnych płyt. Najgorszy soundtrack w serii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Steam'e jeszcze przez 24h z kawałkiem jest promocja na GTA IV - całe 7,49 euro. Jak ktoś nie ma jeszcze wersji PC (np. ja :) ) to lepszej okazji chyba nie będzie.

Na forach aż huczy od opisywanych błędów tej wersji - problemy z dźwiękiem, logowaniem etc. Czy to prawda?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model jazdy muszę przyznać na początku mnie zaskoczył, bo nie wiedziałem, że samochody będą aż tak "miękkie". Po chwili się przyzwyczaiłem i bardzo mi się spodobał. Z helikopterami jest trochę gorzej, bardziej podobał mi się ten z GTA:SA, a na końcu zostały motory... według mnie jest to mała porażka, da się jeździć, ale nie jest to tak przyjemne jak w GTA:SA.

Jak po dłuższej zabawie w GTA IV pograłem trochę w GTA:SA, to za cholerę nie mogłem przywyknąć to tego starego modelu jazdy xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wystarczył kwadrans jeżdżenia samochodem aby się przyzwyczaić do modelu jazdy :happy: Tak jak w jakiejś recenzji usłyszałem - "Samochody prowadzą się zbyt miękko, ale w rozgrywce to nie przeszkadza" :happy:

A ja nie mogę przejść ostatniej misji... tak mi się zdaje przynajmniej, że ostatniej :huh: Wciąż mam jakieś problemy... :dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...