Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczenku

Spellforce 2: Czas Mrocznych Wojen

Polecane posty

ok CD-keya do multi mam ze strony CD-projektu... wchodze w multi... staram sie zalozyc konto i wyskakuje mi komunikat failed: code 1 (lub cos w tym stylu)... ktos ma jakis pomysl jak to rozwiazac? z gory dzieki

Człowieku... Pytania o to są od 5 strony tematu... Wiem, bo sam się pytam...

Niby gra jest w wersji, w której multi jest poprawione...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, widzialem, ale niektorzy nie przegladaja calego tematu tylko ostatnia strone... wiec zawsze lepiej "odswiezyc" pytanie... pozdrawiam

Jeszcze lepiej skorzystać z wyszukiwarki forumowej czy czasem ktoś o to samo przypadkiem nie pyta. Najlepiej jednak jest przeczytać regulamin forum na wstępie, a szczególnie zasady pisania postów, by wiedzieć, że poprzedniego postu się nie cytuje.-mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol, ale przeciez multi dziala bez problemu! Odpowiedz byla juz podana na 6 stronie! Wystarczy wejsc do rejestru, i tam zmienic CD-Keya na tego z multi! potem tylko zalozyc konto w SF2 i mozna grac! Ja niestety wbilem 7 lvl, zrobil sie error i dostalem chamskiego rollbacka o 2 lvle >.<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Ciekawe, Miałem Feiled 1 a teraz mam 8 :D

Niech ktoś spróbuje założyć konto na Gmailu, gdyż miałem w innej grze taki problem i poskutkowało.

Panie Ghoost,

Jak stoi sytuacja?

Ostatnim razem nam pomogłeś (Dark Star One) Więc Liczę na Ciebie. (Nie żebym wymagał/żądał)

Edit: Pisze teraz że użytkownik już taki jest...

Edit 2:... A Hasło jest złe

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maksymalny poziom to 30. W dodatku limit zwiększa się do 50 levela.

O ile dobrze pamiętam to nie ma różnicy poziomów w podstawce i dodatku

A czy za pomocą mapy da się też przeteleportować swoich towarzyszy/wojsko etc.? Jeśli tak, to jak? I nadal czekam na odpowiedź mojego pytania kilka postów wyżej:)

Wojska nie można teleportować , a teleportacja towarzyszy działa podobnie jak wskrzeszanie z tym, że wzywać może tylko avatar

Ktoś się orientuje, czy dodatek z eXtra Klasyki działa z podstawką z CDA? Nie chciałbym kupować w ciemno

Według Ghosta działa; sam nie sprawdzałem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok ludzie rozkazuje wam odpowiedziec na pytanie : jak zaczyna mi sie ladowac gra , kampania lub potyczka lub tez cokolwiek innego wyskakuje mi blad ktory sprawia ze gra sie wylacza nie wiem czym to moze byc spowodowane !!! komp spokojnie spelnia wymagania gry (czy to mozliwe ze to przez karte graficzna ? [ nvidia geforce 8800gts ])

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok ludzie rozkazuje wam odpowiedziec na pytanie : jak zaczyna mi sie ladowac gra , kampania lub potyczka lub tez cokolwiek innego wyskakuje mi blad ktory sprawia ze gra sie wylacza nie wiem czym to moze byc spowodowane !!! komp spokojnie spelnia wymagania gry (czy to mozliwe ze to przez karte graficzna ? [ nvidia geforce 8800gts ])

Nie sądze, bardziej Sterowniki lub jakiś błąd podczas instalacji

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Ciekawe, Miałem Feiled 1 a teraz mam 8 :D

Niech ktoś spróbuje założyć konto na Gmailu, gdyż miałem w innej grze taki problem i poskutkowało.

Panie Ghoost,

Jak stoi sytuacja?

Ostatnim razem nam pomogłeś (Dark Star One) Więc Liczę na Ciebie. (Nie żebym wymagał/żądał)

Edit: Pisze teraz że użytkownik już taki jest...

Edit 2:... A Hasło jest złe

Spróbowałem.

Działa, ale tylko raz... Byłem w multi, ale z braku "miejsca d ogry" wyszedłem do kampanii, by wrócić później... Po 2h chce się zalogować, a tu znowu fail code...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...