Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczenku

Spellforce 2: Czas Mrocznych Wojen

Polecane posty

Hmmm, a czy była odpowiedź na pytanie dlaczego mi nie działa edytor? I czemu CD-Key do jedynki mi nie działa? Znaczy jakie tam litery wpisywac duże czy małe? I czy kod ma byc z myślnikami? Co do edytora to jest problem typu Microsoft Visual C++ czy jakoś tak, i tam że debug error i tym podobne... Z tym że edytor działał w podstawce ale z dodatkiem już nie chce działac. Reinstalki robiłem, ale o CD-Keya już mnie nie pytał więc mam chyba ten z CDA nadal więc pytanie: Co mam z tym zrobic, jak to naprawic?

EDIT: Z CD-Keyem mówię i JEDYNCE bo kupiłem sobie całe Spellforce Universe i po prostu CD-Key nie działa do JEDYNKI, dwójka działa dobrze z dodatkiem na CD-Keyu z CDA. A co do edytora to wiem że trzeba czekac ale pojawia się ten błąd...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mandos!!! udało sie!!!!!! to ze nie mozemy nacisnac "OK" to oznacza ze wpisujemy zly cd-key!! musisz znalezc poprawny! ja sciagnalem inna wersje gry i mialem w niej nawet 3 rozne cd-keye :P ale ualo sie :))))))))

Zamiesczam tu te cd keye moze komus pomogą!!!

CD-Key wpisuje się po zainstalowaniu gry w menu.

[ciach]

mi zaskoczyl ten pierwszy :)

Ściągać grę zamieszczoną do czasopisma :blink: .Otrzymujesz ostrzeżenie za piractwo.-mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tu nowa ale zauważyłam że nikt nieudzielił sprecyzowanej odpowiedzi na problem który też mnie dotyka od kiedy prubuje zagrać w SpellForce2 z płytki z CD-A. No niby wszystko ok. Instalacja zakończona sukcesem, ale problem pojawia się podczas rozpoczecia jakiego kolwieg trybu rozgrywki [( chodzi mi tu o tryby rozgrywki z kategori jeden gracz, a więc Kampania, Potyczka oraz Rozgrywka Dowolna) niemam klucza do multi więc niemoge stwierdzić czy bład ten występywał by podczas pruby tego typu rozgrywki], po wybraniu trybu i naciśnięciu "Rozpocznij Grę" załancz mnie się oczywiscie okienko z przedstawionym procesem ładowania gry. I tu pojawia się problem. Po osiągnięciu przez pasek ładowania około 3/4 stanu procesu załadowania nastepuje zatrzymanie tego procesu i ukazanie się okienka informującego o wystąpieniu błędu o Nazwie "Access violation" o następującej treści: "An access violation occurred and the program must quit." Po naciśnieciu OK lub krzyżyka okienko wyłancza się wraz z grą.

Jak dotąd nikt niebył w stanie stwierdzić ( precyzyjnie) co jest ewentualną przyczyną owej sytuacji. Ja ponawiam apel graczy któży chcą zagrać w SpellForce2 ( z płytki od CD-Action), a niemogą tego spełnić przez ową sytuacje.

Proszę was o pomoc w naszej sprawie. Może jest wśród was osoba natyle zdolna by nam pomódz lub znajdzie się osoba którą dotkną ten probłem, ale przezwyciężyła już go i mogłaby się podzielić z nami zposobem na owy błąd, tak by i my, gracze dotknięci ową sytuacją mogli cieszyć się z gry tak jak gracze któży grają w nią bez żadnych nieprzyjemnych błędów.

Mój sprzęt to Laptop ASUS F5SLseries

Grafa ATI RADEON HD 3470

Procesor Intel Core 2 Duo T5450

2GB RAM

System operacyjny Windows XP Professional SP2

(niejestem pewna, ale chyba spełniam wymogi tej gry :P)[ jeżeli nie to jestem poprostu tempa, i prosze o uświadomieniu mi tego]

Z góry przepraszam za ortografie, interpunkcje, składnie itp.(sorki, ale jestem dyslektyczką).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój problem może powodować zabezpieczenie gry (nie wiem jak wersję z CDA, ale sklepową zabezpiecza chyba starforce...). Jeśli masz jakiś emulator napędu - wyłącz go. Spróbuj też uruchomić grę z wyłączonym antywirem. Na innym forum doczytałem się też, iż ponoć gra nie lubi się z systemem plików FAT32 - jeśli z niego korzystasz, spróbuj na partycji z NTFS.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...