Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bielik42

Konkurs cyckowy - darmowe gry za biusty

Polecane posty

Konkurs Cyckowy według bielika42 - podejście czwarte! (Fallout: New Vegas, Seria Ys)

Boobs... boobs never changes

smtJbh5.jpg?1r0os3GF.jpg?1

Witam szczerze i gorąco w (już) czwartej odsłonie (wciąż niezbyt) słynnego Konkursu Cyckowego. Pierwotnie odkładałem start kolejnej edycji aż do powrotu z dwutygodniowego urlopu, lecz widząc coraz słabszy napływ cycków do LJ (poza wsparciem Xerbera oczywiście) postanowiłem nieco ożywić atmosferę. Zasady jak zwykle pozostają te same (dowolna liczba obrazków, oceniam według gustu, więc proszę nie liczyć na sprawiedliwość itd.), przechodzimy więc od razu do nagród, a te mogą zaskoczyć.

Cycki normalne: Fallout: New Vegas

Grę możecie zdobyć dzięki uprzejmości Steama, który z okazji Quakeconu zrobił smakowitą wyprzedaż (zakupiłem wówczas jeszcze jedną grę, ale o tym ciii...). Osobiscie tytuł polecam gorąco, choć nawet nie mam w nim 20h, to jak człowiek się wczuje, to grać może i do świtu.

Cycki mangowe/anime: Gra z serii "Ys" (Ys: The Oath in Felghana" oraz "Ys I & II Chronicles+")

To może być małe zaskoczenie, bo nie dalej jak tydzień temu z hakiem sugerowałem pojawienie się gry typu VN pt. "Sakura Spirit" (pełnej cycków, podtekstów i lisich uszu, zresztą z tego co widzę, to na grę poluje i Xerber i Sed i... Stillborn?), lecz ja również jestem zmuszony pozostać wiernym zasadom i grę ową kupię wyłącznie przy okazji wyprzedaży (najbardziej prawdopodobna jest zimowa wyprzedaż na Steamie, ale kto tam Gabena wie, co mu do głowy strzeli...). Na razie gier mam w zapasie, a "Ys" też ma "kawaii" w tagach.

Czy pozostaje coś jeszcze? Zdjęcia powiązane z post-apo (bo Fallout) mile widziane, aczkolwiek nadal panuje pełna wolność wyboru tematu (i fotki post-apo nie będą faworyzowane, proszę się nie martwić). Poza tym życzę wszystkim powodzenia. Termin końcowy: Wtorek 29 lipca, 22:00.

Do dzieła!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda gry mnie nie interesują, ale wrzuty "dla idei" jak najbardziej będą.

Najwyżej jak coś wygram to pójdzie na inny konkurs.

@Konug - bielik tu rozdaje gry praktycznie za darmo, a ten jeszcze narzeka...

Asuka dla nerva:

Rei dla sam nie wiem kogo...

Sanic the Edgehog:

No bo przecież mamy lato:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asuka dla nerva

:3 :3 :3 :3 :3 :3 :3 :3

Sam może jutro czegoś poszukam, ale tak jak Xerber, raczej dla idei. Trzeciego Fallouta ogrywałem kiedyś motzno, ale chyba mi się przez to trochę przejadł, a ja nie jestem fanem tego uniwersum. :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@konuga

Jak już wspomniał Xerber - oddaję grę niemalże za darmo (bo to normalnie kara, tak szukać cycków i je tu postować), wiec miło by było jakbyś przestał hejtować i ludzi odstraszać.

NV jest grą niesamowicie klimatyczną, przezabawną (np. stacja radiowa dla mutantów) i po prostu przyjemną. Crafting, niewidzialne potwory, odrywanie kończyn, modowanie i wyzwanie - to wszystko tu znajdziemy, więc proszę mi tu pierdół nie cisnąć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

At Reimu's home, someone broke a million-yen vase

Eientei's Eirin came to reimburse her

The prankster Tewi feigns ignorance; what is the final amount of compensation?

The answer is, the answer is, zero yen, zero yen,

That's because, that's because

There's no way that vase exists.

Inaczej mówiąc Touhou hijack, lel:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W razie jakby ktoś zrezygnował z powodu gigantycznej wrzuty Kondzia - uprzejmie prosiłbym uczestników, o nie zalewanie mnie 825-cioma stronami obrazków, bo nie wyrobię. OWszem napisałem "bez ograniczeń", ale do diaska - nie dam rady :D

@Kondzio

Nie mógłbyś wybrać tak z 10-50 swoich obrazków?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga uwaga!

Tłocznia CD-A trochę namieszała z kodami w obecnym numerze i okazuje się, że mam luźne egzemplarze gier Alan Wake's American Nightmere i Alien Rage - Unlimited. Podpinam się więc pod konkurs bielika i dorzucam do jego puli wyżej wymienione gry. Rozdam wedle własnego uznania. :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, zapomnijcie o moim dodatku do puli. Zapytałem się Smugglera jak to wygląda z perspektywy redakcji i wyjaśnił, że takie rozdawanie zdublowanych kodów to dla nich dodatkowa strata, a ja jednak nie chcę w żaden sposób działać na szkodę CD-A (już dość mają na głowie w związku z tą pomyłką).

No sorry. Jestem uczciwym trollem. :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie ostrzę sobie zębów na zaproponowane gry (F:NV mam), ale tak dla dobra ogółu i powszechnej szczęśliwości podzielę się tym, co wyskrobałem z własnych folderów.

doto 2wei

cxI0BZ3.jpg

8CNH4uU.jpg

es3YGSw.jpg

VJexurQ.jpg

6ILv8ay.jpg

YOU ARE DOOOOOMEEEED

lolo

OtBvWHc.jpg

1nFLEyQ.png

dem hips

UWp8L2r.jpg

Zdecydowanie jedna z moich ulubionych postaci

aEn8DUP.jpg

A Teemo gdzieś tam siedzi, niewidzialny...

2QhRdo4.jpg

Wz45N0C.png

homosuck Homestuck (cycków jako takich w sumie niewiele, ale, co dziwne, jakoś nie mogłem ich na szybko wygrzebać z tego co miałem)

AUTEvII.png

Aqtw1Kb.png

vYE1f5n.png

MzrSSCt.png

HCrqkwR.png

Jeden z moich ulubionych artów.

5dNFHbn.png

6z96U0S.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...