Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wysokiandrzej

Wracają!

Polecane posty

Ta, to jest news dnia. Gdy jednak tak oddzielić szpachlą ten lukier oparty na sentymentach, to szanse są dość mizerne. Prasa drukowana obumiera i ciężko o sensowny respirator w dobie neta. W dodatku, #gimbynieznajo i z dużym prawdopodobieństwem nie wiedzą jak otworzyć gazetę - wątpliwa zatem ich motywacja do sięgnięcia po pismo o którym nie słyszeli. Targetem oczywiście jest gwardia dziadków, ale kto wie ilu z nich jeszcze gra lub ma na to czas? Cóż, ja za sekretami serca łezkę uroniłem nie raz i chętnie zakupię taki come-back, ale nie liczę na to samo, gdyż świat się zmienił ze mną samym włącznie. Poza tym może upaść równie szybko jak nowy Top Secret dekadę temu. Tu trzeba dodatkowo apki na iPada/Andka plus dobry media-social - inaczej to nie pójdzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy już napisał że to nie wypali, to ja napiszę, że jedynym sposobem na sukces nowego SS (nie mylić z "New S Service" or something) jest przywrócenie Kultowego Growego Biuletynu w całej jego politycznej niepoprawności i niecenzuralności, oczywiście w oryginalnych trzech kolorach. (ciekawe jaki miesięcznik odważyłby się napisać na swej okładce takie hasła jak "KGB powraca" czy "Szklanka krwi dla każdego gracza")...

Kilka smaczków z FB:

"Waldemar Nowak, czyli Pegaz Ass - Dyrektor Artystyczny..." pokerglass.png

"Nie chcialbym, zeby z SS zrobilo sie takie "drugie CDA" (czyli kolorowanka dla gimbazy)." pokerglass.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na pewno zakupię (i następne numery również), bo za młodu zbierało się to pismo. I życze im z całego serca by zdobyli wystarczającą baze stałych czytelników, by opłacało im się wydawać dalsze numery. Do nakładu CDA startu nie mają, ponieważ nie będą dodawać płyt, a jak wszyscy wiemy u znacznej czesci czytelników CDA (zwłaszcza gimba) decyzje o zakupie magazynu determinuje zawartość płyt ("Czytanie jest lamerskie, ja chce GRAĆ")

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...