Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wysokiandrzej

Wracają!

Polecane posty

[ (to samo można powiedzieć o tekście Destroyera, ale jego ekstremalne zgorzknienie również sięga czasów Gamblera - może kiedyś wkleję na bloga jego tekst okolicznościowy z okazji 50 numeru pisma).

O, to to - bardzo prosim.

Wieczorem skrobnę na blogasku coś niecoś o magazynie, żeby tutaj nie uprawiać kącika publicystycznego. (a poza tym łapkujcie, subskrybujcie, klikajcie w banerki i rzućcie datek przy wyjściu)

Heh, ja też właśnie tworzę wpis, pewnie jutro będzie. Ale z perspektywy totalnego nuworysza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem wczoraj w empiku na szybko i ogólnie spoko, ale mógłby mi ktoś wytłumaczyć po co recenzują kilkumiesięczne czy nawet roczne gry? Nie wyszło nic ciekawego ostatnio?

Poza tym z tymi 15 złotymi to przesadzili trochę. Niecałe 100 stron bez żadnych płyt czy innych bajerów za tą cenę to stanowczo za dużo. Za niewiele więcej można mieć CDA. 10 zł. byłoby idealnie, wtedy bym pewnie kupił żeby poczytać na spokojnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myślisz, że dlaczego o tym tu wspomniałem? :P Nazwa tak debilna, że musiałem to zrobić.

To już wolę dać dyszkę na PSX Extreme.

Latami zbierałem, nawet miałem prenumeratę. Dopóki nie stwierdziłem, że w sumie czytanie o grach jest strasznie nudne... A nowinki sprzętowe mnie interesują tylko wtedy, gdy mam ochotę jakiś gadżet sobie kupić.

Btw., PSXE chyba pada. Jakoś kilka miesięcy temu, jak z prenumeraty przyszedł mi ostatni nr, to zauważyłem, że zmienili papier na gorszy gatunkowo i w całym magazynie naliczyłem 3 reklamy. Imo są jedną nogą w grobie. Bo chyba każde pismo, jak padało, miało te same symptomy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...