Skocz do zawartości

Fred, w którym oddajemy się konsumpcjonizmowi - czyli co ostatnio ciekawego kupiłeś?


Accoun

Polecane posty

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Okazało się, że Minolta, którą kupiłem w cygańskiej cenie z zestawem za 150 złociszy ma zerwany naciąg migawki. Trochę szkoda, bo wygląda, jakby nikt jej nie ruszał przez ostatnie 20 lat. 

Kupiłem za stówkę inną - coś światłomierz nie tego. Piszę do gościa, mówi że ma drugą, ale "trochę inną" to jak dopłacę te 50 zeta to się wymienimy. Innych opcji nie miałem za wiele to wymieniłem.

Odpakowuję, a tam:

7USkKg4.jpg

Okazało się, że gościu ma tzw. Digital Back, który był produkowany TYLKO do tego aparatu i TYLKO w kilku tysiącach egzemplarzy. W takim stanie można mówić o białawym kruku. I jeszcze działa :D

mrw

0.jpg

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Germanotta

GTX samo w sobie jest przereklamowane, ultrapanoramiczny monitor to jest to, co chcesz sobie kupic, spytaj yojca.

Kupilem sobie kabel 2x cinch - mini jack za kilka zlotych i jestem przeszczesliwy, bo to ostatni brakujacy element ukladanki audio-wideo w moim salonie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Tesu napisał:

GTX samo w sobie jest przereklamowane, ultrapanoramiczny monitor to jest to, co chcesz sobie kupic, spytaj yojca.

Powiem tak - jakbym teraz stał przed wyborem ultrapanoramy 29" albo GTX1060 (jedno i drugie z grubsza w tej samej cenie jest), to musiałoby mi naprawdę mocno w czerep przygrzać żeby z tej dwójki wybrać GTXa...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, yojc napisał:

Powiem tak - jakbym teraz stał przed wyborem ultrapanoramy 29" albo GTX1060 (jedno i drugie z grubsza w tej samej cenie jest), to musiałoby mi naprawdę mocno w czerep przygrzać żeby z tej dwójki wybrać GTXa...

Gdybym kupiła panoramę, ojciec i mama w sumie też, nie mówiąc o dziadkach, wszyscy pomyśleliby, że chcę oślepnąć. :|
Także wybór u mnie jest oczywisty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam GTX660, więc nic szczególnie wybitnego. W sumie chyba tylko Skyrim mocno dostał po tyłku na wydajności po przejściu z 1680x1050. Reszta gier... o dziwo wcale jakoś tego nie odczuła mocniej. Jestem przekonany, że takie np. GTA5 działało identycznie na obu monitorach, co mnie trochę dziwi, ale nie przeszkadza. Zresztą i tak o wiele lepiej się gra z niższymi detalami, ale w 2560x1080.

Może kiedyś kartę wymienię na jakiegoś Radeona ze średniej półki (żeby wykorzystać FreeSync), ale na tę chwilę nie narzekam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Pewker napisał:

W sumie to mamy takie same konfiguracje. Narzekasz już jakoś bardziej na r9 380? Mi w sumie wszystko co nowe/nowsze śmiga.

 

Nie narzekam, ja ją sobie chwale. Wszystko co mam to Ultra/wysokie (Arkham Knight średnie/ AC unity też). No ale nie oszukujmy się, te GTXy zmiatają nasze R9 :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...