Skocz do zawartości

Fred, w którym oddajemy się konsumpcjonizmowi - czyli co ostatnio ciekawego kupiłeś?


Accoun

Polecane posty

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
1 minutę temu, ZygfrydQ napisał:

A dobra, to jest 'księga pierwsza trylogii kharkanas'

Ano. Bardzo nudna swoją drogą.

Pierwszy tom Malazańskiej nosi tytuł Ogrody Księżyca i w tej chwili jest nie do dostania*, także będziesz pewnia musiał od wspomnianego kumpla pożyczyć.

*chyba że po jakichś chorych cenach na allegro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę, że Ty tylko późnymi wieczorami, to pewnie nieprędko, bo po 22 to ja próbuję młodego ogarnąć do spania i również korzystać z tego faktu:P oczywiście słabo to wychodzi na razie, z trzech nocy, tylko jedną jako-tako pospałem, no ale...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, MasterKondi napisał:

koty>psy

rzekłem 

Ftfy

 

Kupiłam dziś DA:I na PS4, doładowanie do psn, thiefa, hitmana absolution i tomb raidera na PS3, bluzkę do przerobienia, szorty i kilka sztuk bielizny. :3 jednak jeżdżenie na zakupy jak jest się smutnym jest złe.

Ale przynajmniej dostałam za darmo dwa puste pudełka na gry.

 

Edit: właśnie sobie dokupilam TR:Chronicles na PS3. Śmiesznie się gra, ale fajnie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@47

To pewnie znowu jakieś podrywki do Kath, nie przejmuj się.

Tomb Raidery są genialne.

Ja se kupiłem Rocket League, zostały mi jeszcze 4 dyszki na PSN, poleca ktoś coś na PS4/3? Myślałem nad Enter the Gungeon albo Metro Redux.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, b3rt napisał:

Underworld jest taki se ale przecież Legenda jest świetna. Trochę słabo się zestarzała (podobnie jak stare TR), ale w swoich czasach była niemalże perfekcyjną zręcznościówką :)

Imho te gry się wcale tak kiepsko nie zestarzaly, nadal bardzo przyjemnie się w to gra. A to przecież najważniejsze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Fursik1 napisał:

Mniej więcej tak to wygląda kiedy goście w dom przychodzą.
Długo czekałem żeby być w chałupie wtedy, co ten kot. Z dedykacją dla wyglądu ponad charakter.

Aaaaaaaa  rzeczywiście masz super głos, idź może do jakiegoś radia :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiceg XD

Raz na rok przyjeżdża do nas nieźle zaopatrzony stragan z przyprawami. Za 50 złociszy zaopatrzyłem się na cały rok. Wziąłem woreczek czubrycy, kurkumy, wędzonej papryki i tym podobnych wynalazków. 

Kupiłem też 5 papryczek habanero, które podobno stoją na równi z kwasem z pierwszego "Aliena"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Fursik1 napisał:

Kiceg XD

Raz na rok przyjeżdża do nas nieźle zaopatrzony stragan z przyprawami. Za 50 złociszy zaopatrzyłem się na cały rok. Wziąłem woreczek czubrycy, kurkumy, wędzonej papryki i tym podobnych wynalazków. 

Kupiłem też 5 papryczek habanero, które podobno stoją na równi z kwasem z pierwszego "Aliena"

:0
Jak bym chciała, żeby i do nas ktoś taki przyjeżdżał.
Możemy liczyć tylko na co kilkumiesięczny przyjazd pana z kołdrami i drewnianymi stołkami. ._.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...