Skocz do zawartości

Fred, w którym oddajemy się konsumpcjonizmowi - czyli co ostatnio ciekawego kupiłeś?


Accoun

Polecane posty

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

A nie wydaje się wam... dziecinne takie bawienie się w żołnierzy? chytry_prosty.gif

Jak dla mnie mniej dziecinne od bandy chłopa bawiącej się piłką bo chociaż ciekawsze. A piłką w rozmaitych odmianach jakoś masa ludzi się jara i nie uważa tego za dziecinne.

Mnie trochę bawi wykładanie pieniędzy w zbiornik z wodą, ale głośno tego nie mówię.

Norma, wielu ludzi uważa hobby innych za zabawne. W porównaniu do wielu innych akwarystyka jeszcze nie jest tak kosztowna :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście - pomyłka w pakowaniu i zamiast civki, dostałem medievala II xD

co prawda dopiero w weekend planowałem sobie zagrać, no ale... mam nadzieję, że do tego czasu otrzymam już dobrą grę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamówiłem białego 3DSa z ładowarką

plus za złotówkę mogłem wybrać dowolne Amiibo, więc do wszystkiego dochodzi jeszcze Smash Bowser Jr

mam nadzieję, że nie dostanę za kilka dni wiadomości w stylu: "towar niedostępny"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja myślałem o monsterhunterowej, ale się okazało, że gra jest w postaci kodu ._., więc na moje oko się nie opłacało

btw wszystko ok z moim zamówieniem, zgarnąłem ostatnią konsolkę w takiej cenie

dapJX9R.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzy mi się tableto-konsola w stylu wytworów JXD, tylko z Atomem i Win10 na pokładzie, żeby odpalać co prostsze gierki ze Steama. Taki np. Super Cyborg do pogrania w pociągu to byłby mega pieniądz

O dziwo jak wrzuciłem coś takiego w Google to się okazuje, że nawet ktoś wpadł na ten pomysł: https://www.indiegogo.com/projects/a-laptop-fitting-in-your-pocket--2#/

CHCĘ

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co chcesz grać w Hitmana?

Pamiętam czasy jak wszyscy jarali się u mnie na osiedlu Hitmanem. Nie pamiętam która to była część, ale ludziska znały na pamięć dwie, trzy misje, dalej gry nie przeszli.

Mnie jakoś nigdy Hitman nie przekonał jako gra i nie wkręciłem się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...