Skocz do zawartości

Fred, w którym oddajemy się konsumpcjonizmowi - czyli co ostatnio ciekawego kupiłeś?


Accoun

Polecane posty

Warto brać te Niu Balansy? Ma ktoś? Jak wrażenia?

Polecam bałdzo mocno, bo wygoda nieporównywalna z innym buciorem, ale jednak zbytnią trwałością nie grzeszą. Jedno pranie wystrzępiło mi język w obu butach, ale poza tym wszystko cacy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Z takich sieciówek-masówek to chyba tylko do Diverse'a zaglądam. Mają fajne i normalnie wyglądające rzeczy, tyle że ceny poza promocjami są dość wysokie. No i koszule kupuję w New Yorkerze bo rozmiarówki mi pasują. Poza tym to jedno wielkie meh, allegro + ze dwa lokalne sklepy które mają fajne ubrania polskiej produkcji.

High five, ubieram się głównie w Diversie. :P

No, trzeba jednak zwrócić uwagę na fakt, że promocje są tam praktycznie cały czas. Chyba wszystkie ubrania, które stamtąd mam, wyrwałam w genialnych cenach.

New York też spoko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Niu Balansy

>że ke?

>google: New Balance

>widzę fason

>widzę cenę

>NOPE/10

Wyglądają identyko jak buty, które kupiłem sobie na targu dwa lata temu (nawet znaczek ten sam, może podróbkę wtedy kupiłem) tylko kosztują 3/4x tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, już zamówiłam. ok.gif

Warto brać te Niu Balansy? Ma ktoś? Jak wrażenia?

W większości egzemplarzy jakie miałam w rękach wkładka nie była dobrze przymocowana do wnętrza buta. No i nie wiadomo czy z rozmiarem trafisz, na mnie nie było dobrego.

Czemu nie było dobrego rozmiaru? Ja wzięłam 41, tak mi wyszło z tabelki. :o

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mierzyłam i jedne były za małe a drugie za duże. Tzn może nie typowo za małe, ale ciasne jakieś i niewygodne. W reebokach mi o niebo wygodniej. No ale to kwestia stopy więc może będą dobre

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio strasznie mnie kusiło na gry zrobione w RPGMaker, więc kupiłem sobie pakiet Labyronia RPG za 33 centy na Steamie, wygląda ładnie, oceny ma dobre, więc czemu nie. W razie czego zawsze mogę poprosić o zwrot.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja anglistka mowiła ze jak miała w pokoju łapacz snów to miała koszmary i ksiądz jej powiedział żeby to zdjeła bo przywołuje szatana i odkąd wyrzuciła to nie ma już takich koszmarów więc nevya

przygotuj sie na wizyty nargoga

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...