Skocz do zawartości

Fred, w którym oddajemy się konsumpcjonizmowi - czyli co ostatnio ciekawego kupiłeś?


Accoun

Polecane posty

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Czasem po cichu ciągle marzy mi się kupno Vity, ale później mój mózg mówi mi, że ta konsolka jest w sumie martwa i do tego dochodzą jeszcze te absurdy cenowe z kartami pamięci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio będąc z bratem w markecie elektronicznym spytał, czy nie lepiej byłoby wziąć Vitę zamiast N3DS. W odpowiedzi pokazałem mu jak wygląda stoisko z grami na Vitę - dłuuuuga półka z kilkudziesięcioma grami na 3DS/DS, na końcu tabliczka z napisem 'PS Vita spiele' i wciśnięte między gry na DSa jakieś dwa randomowe tytuły. Top kek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem po cichu ciągle marzy mi się kupno Vity, ale później mój mózg mówi mi, że ta konsolka jest w sumie martwa i do tego dochodzą jeszcze te absurdy cenowe z kartami pamięci.
Też myślałem nad Vitą, ale jak już będę miał kupować konsolę przenośną to raczej zdecyduję się na 3DSa. Niektóre z moich ulubionych tytułów powychodziły na PSP, a na Vitę nawet nie wiem co wychodziło, PSP mam, więc wystarczy tylko kupić nową baterię, żebym mógł grać w podróży, bo aktualnie żeby odpalić konsolę muszę ją podłączać do ładowarki.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie kusi sprzedać PS3 i kupić Vitę. Wbrew temu co myślałem, konsoli praktycznie nie odpalam (ledwo starcza mi czasu na ogrywanie bieżących gier z PS4, a nawet nie zaczęły wychodzić te dla których kupiłem konsolę). Chociaż podejrzewam że Vita też skończyłaby tak jak PSP i DS z ostatnich miesięcy przed sprzedażą, czyli leżałyby w szufladzie całe miesiące, a jakby mnie akurat naszło na granie to by się okazało że jest 0 baterii, i nim się naładuje to mi przejdzie :P

Na 3DS jest raczej mało interesujących mnie gier. Ogólnie są, ale nie na tyle żeby kupować konsolę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio będąc z bratem w markecie elektronicznym spytał, czy nie lepiej byłoby wziąć Vitę zamiast N3DS. W odpowiedzi pokazałem mu jak wygląda stoisko z grami na Vitę - dłuuuuga półka z kilkudziesięcioma grami na 3DS/DS, na końcu tabliczka z napisem 'PS Vita spiele' i wciśnięte między gry na DSa jakieś dwa randomowe tytuły. Top kek.

A u nas odwrotnie. Pod warunkiem, że w ogóle w markecie znajdziesz cokolwiek na 3DSa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio będąc z bratem w markecie elektronicznym spytał, czy nie lepiej byłoby wziąć Vitę zamiast N3DS. W odpowiedzi pokazałem mu jak wygląda stoisko z grami na Vitę - dłuuuuga półka z kilkudziesięcioma grami na 3DS/DS, na końcu tabliczka z napisem 'PS Vita spiele' i wciśnięte między gry na DSa jakieś dwa randomowe tytuły. Top kek.

A u nas odwrotnie. Pod warunkiem, że w ogóle w markecie znajdziesz cokolwiek na 3DSa.

Ostatnio nawet trochę jest w jakichś Saturnach i jeszcze którejś sieci, ale ogólnie to faktycznie bida.

Kupujcie 3DS-y, też brałem bo Pokemony i Zeldy, a potem się okazało, że multum świetnych gier.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym ograł trochę gier z Vity. Tak na szybko to Muramasa Rebirth, Freedom Wars, Soul Sacrifice, podrasowana Persona 4, trylogia Danganronpa itd. Do tego mam trochę klasyków PS1 kupionych w które dość niefajnie gra się na TV, za to na handheldzie byłoby już ok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

b3rt, nie oszukuj się. Gdybyś dosiadł do takiej Persony 4 to prawdopodobnie nawet byś nie ukończył prologu, nie mówiąc o reszcie długiej japońszczyzny.

Persona 5 forever delayed

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś dosiadł do takiej Persony 4 to prawdopodobnie nawet byś nie ukończył prologu

Grałem w to kiedyś i doszedłem do czwartego labiryntu bawiąc się doskonale. Gdyby mi PS2 nie padło to pewnie bym skończył. Z drugiej strony wtedy miałem dużo więcej czasu niż teraz. Obecnie pewnie do każdego podejścia zapominałbym co robiłem ostatnio i gra rozmyłaby się tak samo jak Persona 3, która leży odłogiem już dobre pół roku, bo nawet jak zacznę to nie pamiętam co miałem robić i wyłączam :P

Danganronpy wyjdą na PC

Nie gram na PC.

Freedom Wars i Soul Sacrifice miałem okazję przetestować i to nie są gry, za które chętnie bym zapłacił

Też testowałem i wręcz przeciwnie, zapłaciłbym chętnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłbym sobie jakąś konsolkę mobilną, ale po ukończeniu studiów przestałem nawet używać swojego PSP więc to by nie miało sensu. Teraz nie mam takiej sytuacji że się nudzę poza domem, więc by mi się do niczego nie przydała, a w domu mam pieca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tesu widzę, że w końcu skusiłeś się na tego AT2020 o którym rozmawialiśmy :P no to czekam na pierwsze materiały, bo aż ciekaw jestem jak jakoś w porównaniu do mojego Samsona. Ja tam obiecałem sobie, że dopiero w grudniu podliczę czy jest sens kupować sprzęt w tym przedziale cenowym :P

A i zrób zdjęcie żonie jak pokażesz jej rachunek za to wszystko trollface.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zygfryd

Juz mialem kupowac tego Samsona, ale przypomnialo mi sie, ze wciaz mam do wykorzystania zalegly voucher. W polaczeniu z obejrzeniem/odsluchaniem kilku porownan i recek stwierdzilem, ze pewnie niepredko bede inwestowac w cos lepszego i wybralem drozszy model. Kupilem jeszcze kilka innych drobiazgow i w sumie za 5 produktow nie wyszlo az tak zle.

BDdkBD1.jpg

A jak sprzedam obecne podzespoly, to koszt upgrade bedzie lekko nizszy, nie? tongue_prosty.gif

rachunek zostawiam sobie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...