Skocz do zawartości

Eurowizja- Donatan i Cleo


grz

Polecane posty

  • Odpowiedzi 355
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Śmiecham równo czytając Wasze komentarze - mam wrażenie, że jutro w szkołach będzie brudno, bo wszystkie kije od szczotek są już....

Świetna piosenka, pajacująca na poziomie i nie biorąca się na serio - nie dziwota, że tylu ludzi nie bierze :D.

Ale wygra facet z brodą i kolczykami w sukience. Bo.

Ech.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że na poważnie. Nie wiem, co można jej zarzucić - jajo jak stąd do Częstochowy. Polacy impregnowani na absurd? Dokąd ten kraj zmierza diabelek.gif.

@UP - akurat Cleo miała najmniejsze cycki z ekipy, do tego zakryte. Twój argument jest inwalidą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Erm, nope. Po prostu mi się podoba i nie ukrywam tego. O ile naśmiewanie się z najnowszych wyczynów 99% polskich "artystów" popieram całym sercem, o tyle zmasowany atak na tę piosenkę uważam za absurdalny. A poziom niektórych postów... No cóż, kochamy nienawidzić smile_prosty.gif.

@UP - ej, do tej pory tylko Pezet o tym wiedział.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam wrażenie, że to Wy się za bardzo spieliście. Widzę tu drugi syndrom Koko koko smile_prosty.gif Tam marginalna pioseneczka, bo główną piosenką mistrzostw było Endless Summer, a tu prześmiewcza piosnka, która wpisuje się w Eurowizję, gdzie brylują baby z brodą, 80-latki z Rosji i różne takie, a Wy marudzicie, jakby wysłano tę piosenkę na konkurs Chopinowski smile_prosty.gif

A co do tamtego bólu z koko, to przypomnę, że to wcale nic nowego nie było. Inny laureat konkursu na hymn repry na mistrzostwa:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielki sukces!!!!

Akurat mi występ Cleo przypadł do gustu. Było na co oglądać, piosenka melodyjna. Liczę że w finale zajmie miejsce w pierwszej piątce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam czytać takie fredy i polewać z obłudnego oburzenia ludków, którzy NAGLE zaczęli interesować się eurowizją i NAGLE z tego powodu jest im "wstyd" i "nie chco być polagami".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...