Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Zadecydujcie, kim zagram w Risk of Rain!

  

16 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kim?

    • Komandos
      2
    • Egzekutor
      2
    • Bandyta
      0
    • Inżynier
      1
    • Górnik
      5
    • Gryzący
      6


Polecane posty

So yeah. Planuję nagrać LP/gameplay z Risk of Rain, ale prawdę mówiąc nie mogę się zdecydować, którą z odblokowanych dotąd postaci zagram. Dlatego też zwalę odpowiedzialność zapytam community Luźnych Gaci Forum Actionum.

Dostępne postacie to:

Komandos - postać, z którą zaczynamy grę. jego unikatowe cechy to strzał przebijający cały ekran wrogów oraz przewroty podczas których jest nietykalny.

Egzekutor - trochę jak policjant, wyposażony jest w krótkozasięgową strzelbę oraz tarczę, która broni przed atakami z jednej strony

Bandyta - postać trochę podobna do Komandosa, ale specjalizuje się w rozwalaniu pojedynczych wrogów

Inżynier - posiada granatnik, stawia miny i wieżyczki, ma samonaprowadzające się harpuny

Górnik - ma kilof, jest dobry w atakowaniu wielu wrogów naraz

Gryzący - kosmita zatruwający i plujący kwasem na fale wrogów

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagraj lepiej a Avernum 2 (serio). No, ostatecznie możesz też zagrać w Foshkowinda, chętnie pośmiejemy się z czyjegoś bólu XD

Prędzej mi kaktus na d... wyrośnie niż zagram znowu w Murricawinda. Ale Avernum 2 jest całkiem prawdopodobne, jak ukończę System Shock 1 i pewnego innego RPG.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Trochę zajęło mi ogarnięcie programu tak, aby dało się nagrać, ale w końcu jest - gameplay górnikiem, przejście za pierwszym podejściem:

Filmik jest w full HD, przynajmniej będzie w full HD gdy yt skończy się obijać, choć framerate trochę ucierpiał na kompresji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...