Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sedinus

Otwieram zmianową

Polecane posty

Tak, ale nie planuję z niego korzystać. Okolice Wrześni i Poznania są obfite, jeśli chodzi o oferty pracy, dlatego nie wyobrażam sobie siedzieć na zasiłku. Nawet, jak nie dostanę jakiejś fajnej, ciepłej posadki, to wolę zapylać w jakimś magazynie, niż siedzieć w domu. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up:

Jak ktoś nie znajdzie szybko pracy to powinien zarejestrować się w PUP. Nie chodzi tu nawet o zasiłek, ale właśnie o ubezpieczenie.

Jak ktoś zostanie zwolniony ( czy sam odejdzie z pracy, porozumienie stron itd. ) to przysługuje mu jeszcze 30 dni bezpłatnego ubezpieczenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie uwielbiam pracę, w której kontakt z ludźmi jest mocno ograniczony. Najlepiej jakbym w ogóle nie musiał z nikim rozmawiać ani się widzieć. Dlatego gdy nikt nie wjeżdża ani wyjeżdża + nikt nie zawraca pupy z pytaniem o cokolwiek jestem szczęśliwym człowiekiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff, zamykam na dzisiaj. Od jutra zaczynam korpotydzień bo przyjeżdża kilka ważnych głów z US. Będzie mój szef, szef mojego szefa i szef szefów całego mojego działu. Ogólnie trzecie albo drugie miejsce w łańcuchu pokarmowym, licząc od góry. Lipa straszna, cały tydzień dresscode, jakieś prezentacje, trzeba będzie się pilnować z facebookami i forumami, muzyczki pewnie też nie wypada sobie słuchać. Byle jakoś przeżyć do czwartku bo wtedy wyjeżdżają, piątek już na luzie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dzień jak co dzień. Pobieram sobie opłaty, co jakiś czas słysząc, jaki to świat jest okrutny i jakie to ceny drogie i że to moja wina. Gdy sobie uruchomię jakąś grę, film lub zacznę coś czytać zawsze ktoś mi w tym przeszkodzi traktując mnie jako źródło informacji o miejscu położenia budynków znajdujących się w mojej okolicy lub ulic znajdujących się w mieście, mimo iż żadnego znaczka "i" tu nie uświadczy. No i oczywiście każdy wielce oburzony jak na jakieś pytanie nie znam odpowiedzi no bo "w takim razie po co Pan tu siedzi?". Po jajco...

Wydrukuj i wywieś w jakimś widocznym miejscu kartkę z napisem "Informacji turystycznych nie udzielam.". Może co mądrzejsi przestana zawracać gitarre.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...