Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sedinus

Otwieram zmianową

Polecane posty

przedwczoraj podczas gwintowania otworów złamałem gwintownik, bo pan brygadzista powiercił otwory na nierówne głębokości

ochrzan dostałem straszny, mimo że gwintownik kosztuje 3-4 zeta i można go bezproblemowo wyciągnąć

współtowarzysz chciał od razu go wykręcić, ale zbliżał się fajrant więc odpuściliśmy

kiedy przyszedłem rano do roboty chciałem gwintować dalej, bo mamy kilka zapasowych zestawów, ale ku mojemu zdziwieniu ułamany gwintownik nadal siedział w otworze

zapytałem się, o co kaman, przecież ja zawsze ostatni przychodzę do roboty (pozostali albo mają własny transport, albo mieszkają niedaleko) i to już powinno być dawno wyciągnięte

a oni na to, że brygadzista powiedział "zostaw zostaw, niech to szef zobaczy" - ułamany gwintownik za 4 złote

szef przychodzi, a ten palant ciągnie go do tej tulei niczym dziecko na festynie do stoiska z watą cukrową

szed podchodzi, ogląda, wzrusza ramionami, mówi "no to wyciągnijcie" i idzie dalej robić obchód

podchodzi do detalu, który wiercił i toczył wczoraj brygadzista

bossrageexplosion.flac, słychać było pod wiatą 100 metrów dalej, detal był spieprzony i do wyrzucenia

 

tl;dr - karma is a bitch

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem Ci się podoba sytuacja z szefem i brygadzistą już nie zdarzyła? 
Boże, jak ja się cieszę, że zawsze brygadzistów miałem bardzo w porządku. Jeden z nich to był chłopak z dobre 7 lat ode mnie starszy, strasznie wyluzowany, nigdy nie widziałem go zdenerwowanego w pracy. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sygnaturka Pewkera zajmuje mi 3/4 ekranu laptopa.

Na tym skrypcie można ukrywać sygnaturki poszczególnych użytkowników.

 

U siebie jeszcze nie otwieram bo mam nadgodzin w cholerę i pojadę pewnie dopiero na 13:00.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MayoneS napisał:

Myślałem, że znowu zgubiłem 10zł, które dał mi klient ale okazało się, że odruchowo schowałem do szuflady i o tym zapomniałem.

Sygnaturka Pewkera zajmuje mi 3/4 ekranu laptopa.

Kup większy laptop!

Ale faktycznie, odstępy zrobiły się takie, że mogła być upierdliwa. Zmieniłem

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro całe moje korpo pracuje tylko do 15 bo wielki piątek
...ja jutro ofc nie pracuję.


Also powoli zaczyna się korpopoganianie. Trochę irytuje mnie fakt że to nie my wolno robimy swoją robotę, tylko szefostwo miało jakieś wzięte z księżyca założenia, źle zaplanowało pracę i teraz my się musimy zastanawiać jak przyspieszyć choć przyspieszyć obecnie nie bardzo się da :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem Development Plan na 2016 rok, teraz mam godzinę i 15 minut na zrobienie pierdyliarda standardowych rzeczy bo o 15:00 zamykamy biuro. Korpo pomysły i wymagania są czasami niedorzeczne...

 

@nevya

Przyzwyczajaj się albo daj sobie spokój. Praca w korpo często wygląda tak że musisz robić rzeczy których nie chcesz, nie rozumiesz, nie jesteś w stanie itd. Albo to zaakceptujesz i będziesz robić swoje albo zwariujesz :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego by nie mówić o tymczasowo-moim korpo, to jednak szefową mam naprawdę w porządku (resztę ekipy zresztą też). Dziś nawet dostałam pochwałę za to że z nudów jestę testerę i znalazłam kilka poważnych błędów których wcześniej nikt nie zauważył. :D

 

Ale drugiego pracuję, żeby nie było za różowo :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...