Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sedinus

Otwieram zmianową

Polecane posty

Zależy od konkretnego zajęcia oczywiście i tego co możesz robić gdy nic nie robisz. Przeważnie jednak u mnie ostry zapieprz wiąże się to ze stresem, wkurzeniem i tłumaczeniem się. Jeśli ostry zapieprz jest potrzebny, to znaczy, że coś idzie nie tak i zbliża się jakiś termin. Więc nie, dziki zapieprz i wszystko na wczoraj to najgorsze co może być. Trzeba szanować swoje zdrowie psychiczne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram, nic nie robienie jest najlepsze. Aktualnie przenieśli mnie na inne stanowisko bo sezon urlopowy i mam dziki zapieprz. Z tęsknotą wypatruje dnia gdy załoga wróci i powrócę do mojego oglądania seriali i grania na laptopie przerywanego obsługą klienta raz na jakiś czas. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, ZygfrydQ napisał:

Praca z domu najlepsza.

Ja właśnie nie lubię pracować z domu. Może dlatego że nie mam osobnego miejsca w którym mógłbym pracować a jak siedzę u siebie w pokoju to te wszystkie konsole i książki tak do mnie wołają i ciężko się za coś zabrać konkretnego :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie nie lubię pracować z domu. Może dlatego że nie mam osobnego miejsca w którym mógłbym pracować a jak siedzę u siebie w pokoju to te wszystkie konsole i książki tak do mnie wołają i ciężko się za coś zabrać konkretnego [emoji4] 

True story

Wysłane z mojego kalkulatora przy użyciu painta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tfw na wakacje znowu wracasz na stocznie po norweską penge 

tfw przyszłym miesiącu w sumie wypłata wakacyjna za poprzedni rok i zwrot podatku to spokojnie mogę nic nie robić żyć i żreć do lipca i jeszcze trochę zostanie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...