Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

t3tris

Poczekalnia Przyzakładowej Przychodni Forum Actionum

Polecane posty

Krótkowzroczność (jakieś -0.5, nie pamiętam dokładnie :D), ale szczerze, to często nawet nie noszę okularów. W końcu komputer mam blisko siebie.

Alergia na sierść. Szkoda, bo lubię koty i gryzonie. Rybki nie wypaliły.

Skolioza kręgosłupa. Nawet się na to leczyłem, ale to wymaga trochę więcej niż wizyty w ośrodku rehabilitacji. A jako, że jestem znany ze swojego zapału do czegokolwiek, prawdopodobnie będę cierpiał na chroniczne bóle pleców lub podobne atrakcje.

Bonus: w dziwaczny sposób trzymam długopis, przez co momentami nawet nie widzę, co piszę i mam paskudne pismo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy się nie badałem, ale:

- gdy jadę autobusem nie mogę się powstrzymać przed usypianiem - codziennie od zawsze (powiecie: "łeee", a ja nie znam drugiej takiej osoby)

- daltonizm chyba też mam, bo cyfr na kolorowych kropkach nie dostrzegam

- nie wychodzę z domu

- jestem spasiony

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Calm down, Quasimodo.

Do Quasiego mi daleko, gdyż dodatkowo mam słuszną posturę i prawie dwa metry wzrostu xD Aha, deformacją moich dłoni jest arachnodaktylia połączona z hiperruchomością. Mam bardzo ciekawy fenotyp, that's all xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, po pierwsze krótkowzroczność: nie noszę okularów, nawet nie wiem ile, sama u siebie to zdiagnozowałam. Muszę strasznie mrużyć oczy, by przeczytać coś np. z tablicy, jeśli będzie to pod nieodpowiednim kątem. Dodam że siedzę w pierwszej ławce.

Po drugie skolioza: jak zobaczyłam swoje zdjęcie rentgenowskie, to mnie aż jakoś w brzuchu ścisnęło. Dobrze że rodzice go nie widzieli, bo bym miała dopiero przerąbane. Krzywy kręgosłup sprawia, iż mam lewą nogę o 12mm krótszą.

Dobrze że chociaż wkładkę noszę, bo ćwiczę dosyć... niechętnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>tfw perfectly healthy

Zdrowie to jedna z niewielu rzeczy w moim życiu na które nie mogę narzekać. Feels good.

Po drugie skolioza: jak zobaczyłam swoje zdjęcie rentgenowskie, to mnie aż jakoś w brzuchu ścisnęło. Dobrze że rodzice go nie widzieli, bo bym miała dopiero przerąbane.

Tata mnie bije bo mam krzywy kręgosłup.

Ale poważnie, niby z jakiego powodu miałoby być to "przerąbanie"?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy na bilansie (13-latka?) odkryto u mnie wadę wzroku, noszę okulary. Moje lewe szkiełko ma/koryguje (nie wiem, jak to powiedzieć...) 1 dioptrii, a prawe to zerówka. Ubieram je tak naprawdę jedynie z przyzwyczajenia, ponieważ kłopotów z widzeniem doświadczam tylko wtedy, gdy zasłonię sobie prawe oko.

Poza tym mam płaskostopie, odstające łopatki, nie wymawiam "r", niedowagę i lekko zapadniętą klatkę piersiową (z powodu braku wapnia we wczesnym dzieciństwie. Wszystko to jednak udało mi się w większym lub mniejszym stopniu poprawić. Ogólnie nie mam problemów ze zdrowiem - choruję średnio 2 razy na rok (w tym półroczu opuściłem jedną godzinę lekcyjną i to nie z powodów zdrowotnych).

Nikt żadnej alergii nigdy u mnie nie wykrył, ale jestem pewien, że jestem na coś uczulony. Nie wiem na co, ale nos na zmianę zatyka i odtyka mi się w ciągu dnia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Astygmatyzm + bodajże coś koło -1, -1,5 dioptrii, nie pamiętam dokładnie

- Prawie nie używam lewego oka przy patrzeniu, przez co jest słabsze i muszę prawe zasłaniać na jakąś godzinę dziennie (dlatego nie lubię 3D i nie jaram się żadnymi Oculusami Riftami)

- Mam chorobę lokomocyjną

- Mam słaby żołądek

- Ogólnie jestem słaby fizycznie

- Mam słabą pamięć

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na szczęście nie mam zbyt wielkich problemów zdrowotnych, chociaż ostatnio narzekam na coraz częstsze i mocniejsze bóle pleców. Jeszcze czasami ciężko mi wziąć głębszy wdech powietrza, ale to zapewne przez to, że dosyć sporo biegam, a palę za mało papierosów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kolej na mnie. A zatem:

- krótkowzroczność, okularki od około 4 lat;

- jak na dziewczynę mogłabym ładniej pisać, ale cóż;

- chorowałam kiedyś na coś, co się nazywało mononukleoza;

- kiedy byłam u rehabilitantki, za pośrednictwem rodziców, dowiedziałam się, że moja miednica nie jest na swoim miejscu czy jakoś tak...;

- mam jakieś 2 kilo nadwagi, których teraz staram się pozbyć;

- aparacik na zębach od maja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza faktem, że będąc dzieckiem cierpiałem na taką alergię, że od słońca na skórze rosły mi bolesne bąble, mam jedno oko na maroko, drugie oko spoko oko (arrr), rośnie mi garb i gębę to mam ładną jak jest zakryta przez papierową torbę to jestem doskonały.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...