Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CD-Action 04/2014 zawartość

Polecane posty

Numer rządzi. Ocena 10/10 stawiam na Dark Souls 2, choć tego dowiem się we wtorek czy na pewno. Dział publicystyki jest bardzo obfity. Po za tym takiego numeru nie można odmówić :)

Jeśli komuś się nie podoba ten numer lub jakaś jego część to nie potrafi docenić ciężkiej pracy i tyle.

@seth1987

Żadna gra z tego numeru nie wymaga steama ani nic innego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obchodzą mnie pełniaki w nowym CDA. Magazyn kupię w ciemno. Wiedziałem, że nie będzie czasu na nudę, no i osiemnastkę ma się raz w życiu,

podobnie jak 7-ke, 56-tke i kazdy inny wiek :trollface:

więc grzechem byłoby nie kupić jubileuszowego numeru. Trzeba przyznać dla was szacun - 18 lat na rynku i to jeszcze magazyn związany z grami. Mało który magazyn może się tym pochwalić. Kto wie, może jednak skuszę się na wyjazd i wpadnę na imprezkę. Czekam więc do wtorku i życzę najlepszego growego jubileuszu!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, czemu nie ma wywiadu z Małyszem?

Jest, w newsach, ale taki raczej miniwywiad.

I gdzie freeware'y? sad_prosty.gif

W internecie? Duzo rzeczy na plytce, trzeba bylo cos ciachnac, a one przeciez przez miesiac sie nie zestarzeja,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10,00 dla Dark Souls 2, a 1,000 dla Rambo (tak myślę), swoją drogą streamy kilku gier z tego numeru były już na twitchu redakcyjnym, więc recenzje świetnie je uzupełnią.

Wszystko w tym numerze zachęca: recenzje, zapowiedzi, publicystyka, cover. Mam tylko pytanie czy jest dostępna już teraz oficjalna lista gier, które będą podlegać promocji, czy dowiemy się tego we wtorek?

Staramy sie jeszcze wyrwa... wynegocjowac jakies fajne tytuly do tej promocji, wiec szczegoly w poniedzialek. Ale na pewno trafi sie tam sporo rzeczy grzechu i kasy wartych. {smg]

No i do wszystkich: jak ktoś dni temu parę skończył AC4 (taki np. ja), to czy jedynka będzie zawieszeniem poprzeczki wyżej czy niżej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekonaliście mnie żebym kupił urodzinowy CDA ;-) Zapowiada się wyjątkowo bogato, publicystyka pewnie będzie na najwyższym poziomie (zresztą jak zawsze). Fajnie, że jest AC jako pełna wersja, mam wszystkie części z wyjątkiem tej jednej :) Do zobaczenia we wtorek i..wszystkiego najlepszego na kolejne 18 lat i dłużej ! :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie. Jestem mile zaskoczony.

Pisałem dawno temu, że dla mnie rok się skończył jeśli chodzi o super pełniaki w CD-Action po wydaniu Deus-Ex Human Rev. A tu psikus!

Assassin's Creed, i nie trzeba nic więcej. Chociaż, ja wolę właśnie DE: HR. Ale doceniam, bo AC jest wyżej w każdej klasyfikacji.

Szczególnie czekam w tym numerze (oczywiście poza tekstami) na H.A.W.X. Zagram na 100%.

Robiąc nawet teraz podsumowanie: DE: HR, AC, Splinter Cell Conviction, The Raven (2. i 3. epizod)... Rok 2014 już wszedł do czołówki jeśli chodzi o pełniaki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staramy sie jeszcze wyrwa... wynegocjowac jakies fajne tytuly do tej promocji, wiec szczegoly w poniedzialek. Ale na pewno trafi sie tam sporo rzeczy grzechu i kasy wartych. {smg]

Liczę, że uda się Wam wytargować Kijek prawdy, choć wątpię, ale trzymać kciuki wolno :)

CDA kupuje co miesiąc już od kilku lat, więc pisanie, że ten numer kupie było by zbyt oczywiste :D Okładka bardzo mi się podoba, dodatki, pełniaki, zawartość... Redakcja pojechała ostro po bandzie, nie mogę się doczekać wtorku!

Po cichu liczę, że to Kijek Prawdy dostał 10/10 tym bardziej, że z tego co widzę, to gra numeru.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS Czy dobrze pamiętam, że jakoś pod koniec XX wieku obiecaliście grę Wet: Sexy Empire na coverze na 18. urodziny? ;D

\

My tez pamietalismy o tej obietnicy. I dotrzymalismy slowa,. Tyle powiem w tym temacie. Reszta zalezy od waszej domyslnosci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten nr ma coś, czego mi brakowało w ostatnich dziesięciu (w sensie, że ma wszystkie elementy, na których mi zależy a nie pojedyncza ilość tych elementów). Ma w zasadzie wszystko, więc biorę bez zastanowienia biggrin_prosty.gif Na deser info o Wolfie i 5 pełnych wersji z czego 2 mnie interesujące (nie, to nie AC). Dyszkę albo dostało DS2, albo Lego tongue_prosty.gif Słyszałem, że to najlepsza odsłona serii, więc wcale się nie zdziwię smile_prosty.gif No i testy kart graficznych i gamewalker smile_prosty.gif CDA - dobra robota smile_prosty.gif Może wygląda to na chwalenie dnia przed zachodem słońca, ale jestem niemalże pewien, że ostateczne pochwały to tylko formalność. Jeśli ten nr spodoba mi się tak bardzo, jak spodobał mi się jego opis to dyszka murowana smile_prosty.gif Dobre info na koniec tygodnia i początek weekendu smile_prosty.gif

PS - dawno nie dałem tylu emotek (szczególnie uśmiechu) w tak krótkim tekście tongue_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer zapowiada się smakowicie, najbardziej jestem ciekawy tekstów publiscystycznych. Dychę mogły otrzymać tylko dwie gry z tego numeru - South Part: The Stick of Truth lub Dark Souls 2. Gem pewnie jest załamany jakośćią nowego Thief'a, ciekawe jak ostro zrugał ten tytuł w recenzji.

Osobiśćie doceniam dodanie pierwszego assasyna na cover CDA, do tej pory produkcja ta w pełnej wersji w zagranicznych magazynach dodawano rzadko, ja słyszałem tylko o jednym takim przypadku, zaś sam magazyn kosztował około 30 zł. A na koniec pytanko - czy kod zniżkowy na boxoffstore działa na tytuły już przecenione w tym sklepie, czy też rabat obejmuję tylko standardową cenę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli mam byc szczery to juz ten komentarz gdzies czytalem. Albo wiec sie powtarzasz albo ktos byl szczerszy od ciebie.

A na koniec pytanko - czy kod zniżkowy na boxoffstore działa na tytuły już przecenione w tym sklepie, czy też rabat obejmuję tylko standardową cenę?

Zwykle standardowy tekst przy roznych promocjach brzmi "promocje sie nie lacza" czyli pewnie nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nmer oczywiście super i must have. Pomyśleć, że w 2001 roku jak pierwszy raz nabyłem CDA byłem dopiero nowicjuszem wśród dużej rzeszy czytelników. Ciekawe ilu zostało jeszcze czytelników z tak długim stażem albo starszych ? A CDA życzę dojścia do 20, a najlepiej jeszcze dalej :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...