Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CD-Action 04/2014 zawartość

Polecane posty

Dziwna sytuacja. Przy zakupie 2 gier na boxoffstore aktywowałem kod i wybrałem sposób zapłaty kartą kredytową ale to był przypadek i nie zapłaciłem. Chcąc wrócić i wybrać inny sposób zapłaty już nie mogłem tego zrobić, a kod już się nie aktywuje choć za gry jeszcze nie zapłaciłem. W dziale " twoja kolekcja" pisze "w takcie" na tych grach, które próbowałem kupić.

Nie wiem czy da się cos z tym zrobić. Może ktoś ma kod rabatowy, a nie jest mu potrzebny? Użyłbym go raz jeszcze jeśli się w ogóle da

Spróbuj napisać do nich na fejsie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łezka w oku zakręciła na widok napisu " Z wami od 1996" na okładce. Najszczersze życzenia przynajmniej drugich osiemnastu lat a nawet stu, jeśli Smuggler da radę. Słowa drukowanego nic nie jest w stanie zastąpić. Przy okazji dziękuję za informację o "Kingdom Come: Deliverance". Gra umkneła mej uwadze a na którą już czekam z niecierpliwością. Kelner! Szampan i kawior dla ekipy CDA!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer przeczytany bez pośpiechu. Lubię się tym rozkoszować, a poza tym nie mam aż tyle czasu, bo przecież grać też trzeba ;)

Od razu rzuca się w oczy świetny wstęp. GREAT JOB!

Artykuł "Ale numer..." to najlepsze co w tym numerze jest zamieszczone. Czekam na więcej! // Ile części będzie? ;)

Komiks WilQ jest genialny. Taki głupkowaty humor a cieszy. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, jak można narzekać na gry w tym numerz e, skoro to jubileusz, to powinna być:

*sławna gra z wyższej półki- chęci

*polska gra- chęci

*parę rodzajów, żeby każdy znalazł coś dla siebie- check

Parę gatunków, wyścig, strategia, sandbox, gra niezależna. Ja Lubie wszystkie gatunki, chyba nie ma gatunku, którego bym nie lubił.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...