Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CD-Action 04/2014 zawartość

Polecane posty

Wszystkiego najlepszego CDA ! Gratuluję wam bardzo tych 18 lat na polskim rynku i życzę przynajmniej kolejnych osiemnastu :) ! Numer dzięki publicystyce będzie chyba najlepszym jaki kupię. Bardzo interesuje mnie relacja z wizyt w tłoczni i drukarni, a także recenzja Dark Souls II. Pełniaki znów stoją na wysokim poziomie choć mnie zbytnio nie porwały to na pewno spodobały się innym. Z niecierpliwością czekam do wtorku !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacun za Asasyna. Po tylu latach od premiery, a przede wszystkim po kolejnych co raz lepszych częściach, może już nie urywa tyłka, ale i tak umieszczenie takiej gry na coverze zasługuje na oklaski.

Numer na pewno sobie zaklepię w pracy żeby nikt mi nie kupił bo na stacje paliw czasem dostajemy tylko po jednym numerze. Najbardziej ciekawią mnie teksty okolicznościowe bo lubię dowiadywać się czegoś co przeważnie jest zarezerwowane tylko dla redakcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer zakupiony.

Rano byłem po pieczywo i w dwóch sklepach nie było, a dopiero na stacji benzynowej były 3 sztuki.

Okładka w realu wygląda fajnie, zwłaszcza ten złoty kolor :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasadnicze pytanie co do kodu zniżkowego. Prawdą jest że nalicza on zniżkę od sumy produktów czy da się go tylko na jedną grę użyć ? Bo kupiłbym kilka tytułów i powiedzmy gdyby z sumy ich cen np 200 zł kod obniżyłby na 100 zł to gites majonez smile_prosty.gif

@@@Wykorzystac kod mozesz RAZ - ALE za tym jednym razem mozesz kupic tyle gier, ile zechcesz.

A, kiedy będzie lista ? Bo już ciekaw jestem czy w tej ofercie 150 gier będzie Dishonored tongue_prosty.gif

https://boxoffstore.pl/pl/offers/urodziny-cd-action/

EDIT: Thx za info, pytania zadałem zanim kupiłem numer. Teraz widzę że jest wszystko opisane na stronie z pełniakami :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wrażenia tak na szybko...

Okładka rzeczywiście ładna. Nawet większość numerów z reprodukowanych okładek mam :). Szkoda tylko że przez worek nie widać było zagięć jakie dostawa zrobiła z moim numerem na grzbiecie. :(

Fajny wstępniak z komiksowymi rysunkami prosto od Otisa. Jego komiks o Batmanie też był świetny. :)

The Elders Scroll Online wygląda i szykuje się na dobrą grę. Genialny otwieracz Kijka Prawdy, zwłaszcza gdy jak ja jest się fanem South Parku. Screeny i arty zrobiliście, że mucha nie siada.

Hypowanie nowego Thiefa nie pokryło się z rzeczywistością gry - szkoda.

Kontynuacja Plants vs Zombies w takiej formie, to dla mnie nieporozumienie. Ja bym chciał Tower defence a nie FPS :(..

Rambo wygląda jak 10-letnia a nie nowa gra. :)

Dobrze, że zatwardziali konsolowcy zostali wreszcie pobłogosławieni Worlds of Tanks. :) Niedoróbki wytknięte w recenzji z czasem pewnie zostaną poprawione.

To nie Rymdkapsel dostał 10. :D

Fajna jest relacja z CDActionowskiej drukarni. Na 9 urodziny była wycieczka do Kielc, a teraz macie własną bauerowską. A to wszystko za naszą krwawicę! :):P

Z 5 numerów przytoczonych w tekście Smugglera, osobiście nie kupiłem żadnego. Może w 2 części będą wydania bliższe memu sercu.

Bil Gates pyta się czemu nie ma Sapera w zestawieniu najlepszych gier. :) (by M.Lenc)

Przegląd softu i sprzętu do nagrywania filmików z gier - nie dla mnie, więc mi się nie podoba. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i oczywiście jest coś nie tak. O ile same pełniaki, publicystyka i większość recenzji są ok, jednego nie ścierpię. Może już w końcu czas najwyższy oddzielić DLC od recenzji pełnoprawnych gier, bo mnie coś trafi. Ja rozumiem, że można dobrze się bawić przy 4 mapach do wiadomo-czego, ale to już przegięcie. Po raz kolejny jedziecie po bandzie i dajecie ocenę wyższą DLC do wiadomej gry, niż pełnoprawnemu tytułowi, któremu wyższa ocena niż DLC się należy. Wg mnie trochę to nie na miejscu. Jest ok ale bez takich.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okey numer kupiony ;). Miałem wielkiego farta, bo musiałem kupić ten numer przed 8:00 rano ;). Przekartkowałem kilka stron i wygląda to całkiem nieźle. Ocena Thiefa mnie zaskoczyła no fanem tej serii nie byłem, ale wydawało mi się, że będzie wyżej. Ocena Rambo też zaskakująco niezła i ciekawe jaka byłaby końcowa ocena gdyby cena była CIUT niższa (9.99) czy zostałaby podniesiona, bo pamiętam, że swego czasu gry np. CIty Interactive były oceniane przez niektórych redaktorów wyżej ponieważ dawała frajdę mimo prostoty, a cena była zaskakująco niska. Wieczorem przeglądnę publicystykę, ale szkoda, że nie ma osobnej książeczki (Tispomaniaka), który zazwyczaj się pojawiał przy większych numerach CD-A (a mam ich komplet w tym z Wiedźminem najlepszy ;) )...

ach byłbym zapomniał. Berlin pisze coraz lepsze teksty [*]...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle płyta nie działa Goncie się CDA !!!!! , kiedy wreście zainwestujecie w jakość powinniście się wstydzić pani domu nie ma tylu wpadek co wy , to ost nr jaki zakupiłem i zapewniam że zrobię wszystko aby opinia o CDA była jak najgorsza mam koło 30 Niedziałających płyt i nie pisałem co nr tylko dlatego że dostałem kod na steam a to zawsze było jakieś wyjście

Moze zatem pora przyjrzec sie swemu napedowi? A plyty zawsze mozesz odeslac do wymiany, tylko po co, lepiej pokrzyczec i pokazac swoja... niewazne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle płyta nie działa Goncie się CDA !!!!! , kiedy wreście zainwestujecie w jakość powinniście się wstydzić pani domu nie ma tylu wpadek co wy , to ost nr jaki zakupiłem i zapewniam że zrobię wszystko aby opinia o CDA była jak najgorsza mam koło 30 Niedziałających płyt i nie pisałem co nr tylko dlatego że dostałem kod na steam a to zawsze było jakieś wyjście

Wymien napęd i po problemie polaczku :)

Czy Assasna Creeda mozna dodac do biblioteki steam? Czy inne gry można dodac do stema?

ps. Otwórzcie najnowsze CDA na str 68 i zobaczcie na jakośc loga gry...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście sprawdzałem u innych CDA powinno poważnie zarzucić płyty i przejść na dystrybucję cygrową np steam problem zniknie tak robią swobie piękną opinię

Napisz to jeszcze raz ale po polsku, ok? Bo nikt tego nie rozumie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shivaki to nie jest wcale taka zła firma, robiła dobre kasety vhs, tak samo mam starą płyte dvd-rw która trzyma się dobrze do dziś, pewnie mówisz o takich tanich płytkach w kopertach za niecałą złotówkę, to prawda, te płyty są średniej jakości, ale cdaction po pierwsze na pewno nie korzysta z tych płyt bo to są płyty 4,7, a cda daje tera płyty dwuwarstwowe prawie 8 giga, a dwa to skąd wiesz, że shivaki, może mają inną firmę, a może i shivaki, ja mam napęd kupiony na allegro, jakiś najtańszy szmelc za 70zł i czyta mi wszystkie płytki cda, jego kultura pracy pozostawia wiele do życzenia, ale płyty działają, więc nie chce mi się wierzyć, że tobie nie czyta płyt na nowm dvd i nowym blu-ray. + 30 płyt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jakością płyt CDA jest różnie. Ja sprawdziłem swoją od Assasina i bonusy mi działają. I jeszcze jedno - CDA nie kupuje od nikogo płyt, tylko samo je tłoczy z takich plastikowo-silikonowych kulek w tłoczni.

Tekst Szokiego o Wolfensteinie jest bardzo dobry. Miło, że twórcy gry promują zdrowe podejście do Niemców. tongue_prosty.gifsmile_prosty.gifbiggrin_prosty.gif A razem z zadaniem o Hitlerze z płytowego NL tworzą niezwykle zabawną mieszankę. smile_prosty.gif

A avatar redaktora z gameplayu Kijka Prawdy bardziej mi Allora przypomina niż CormaCa. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...