Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gofer

Gala Smugglerkowa 2013

Polecane posty

- Taaaa... goloneczka to za mało. Nie da się klaskać na głodniaka. Wygląda na to, że Maciej jest zajęty rozmową. Chyba się nie pogniewa jak mu zabiorę dwa, pięć, albo wszystkie pasztety.- po tych słowach zielony człowiek już znajdował się za bufetem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Metalusie czy twoja budka jest w stanie przenieść mnie do Temerii? Pytam ponieważ mam spotkanie z Agą Yennefer i nie usiądę na rzyć przez tydzień jak się spóźnię biggrin_prosty.gif

A jak dotrzesz na czas, nie usiądziesz przez miesiąc?

Budki Ci nie wypożyczę, bo musiałbym opuścić galę. Ale smok jest Twój, niech tylko wróci po podróży.

Wraz z fiendem zmierzam do mojego zwierzaczka.

Widzę MAGneta i dźgając go palcem w plecy mówię: zostaw lepiej gada w spokoju, bo on już Ci pokaże zemstę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, DM czemu jesteś zwykłym forumowiczem trollface.gif

Ej, Foshek, czemu nigdy nie wygrałeś szmuglerka?

Już się robi. Tylko się w domu nie zdziw, jak ci zniknie.

Miał być kulturalny i dobrze wychowany, a nie taki grubiański uciekinier. :<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam ponieważ mam spotkanie z Agą Yennefer i nie usiądę na rzyć przez tydzień jak się spóźnię biggrin_prosty.gif

Ta Yennefer to jak Kathai, że siedzieć nie można?

Złapałem właśnie jakiegoś ufoludka, jak próbował mi ukraść karmę dla kota. No nic, z kosmity pasztetu nie mam, a teraz będę miał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Kathai mu zabrała kapelusz

tumblr_leq9348RLb1qa86y4o1_500.gif

Doprawdy?

Umie sztuczki?

Ależ oczywiście, panie Magu! Świetnie radzi sobie w zianiu ogniem, jest mistrzem spalania miast, wirtuozem wypędzania krasnoludów z ich ziemi, a także świetnie zna się na złocie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yojec, zostaw! Niektórzy są na tyle charakterystyczni, że drobne dziwactwa można im wybaczyć. Tak jak naszej supercharakterystycznej Kathaj_Cośtamnanananana, która w roku 2013 posiadała najlepszą sygnaturkę!

post-43842-0-71976200-1392576329_thumb.j

post-43842-0-72522000-1392576345_thumb.j

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0100010001111010011010010110010101101011011101010110101001100101001000000111101001100001001000000101001101101101011101010110011101100111011011000110010101110010011010110110000100100001

Ależ należał Ci się!

Guess I'm the only one stubborn enough to translate it.

also:

011110100111001001111001011010100010000001100111011100100111010101111010001000000110001001101111011000110110100101100101001000000011101101011101

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*słysząc swój nick, Kath odrywa wzrok od monitora, gdzie obserwowała zażarty pojedynek Stefana w League of Legends. Poprawia szybko włosy, po czym kieruje się w stronę sceny; łypie na szczerzącego się prowadzącego i sięga po mikrofon po czym paca nim Gofra w głowę*

- Ekhm, ekhm - patrzy po zgromadzonych, którzy leją się w kisielu (którego rzekomo nie ma) albo obrzucają jedzeniem. - Istnieje niewiele smugglerkowych kategorii, w których mogłabym być nominowana i jedną z nich jest również Najlepsza Sygnaturka, stąd też jestem zdziwiona, że aż tyle osób zwróciło uwagę na mój podpis.

W każdym razie - miło mi, że doceniliście sygnaturkową TARDIS (oglądajcie Doctora Who, bo z tego są profity) i dziękuję za wszystkie Wasze wgłosy.

Zapomniałam oczywiście dodać, że jestem podwójnie zdumiona, że w końcu udało mi się zwyciężyć w kategorii na Najbardziej Charakterystycznego Forumowicza. blink_prosty.gif Na to Hraublę już nie było stać?

Anyway, niech Wam Bór takie same sygnaturki sprawi, cobyście mogli szpanować na forume. ]:->

*Sztefen znosi Kath ze sceny i oboje wracają do gry w LoLa*

PS żartuję.

*COMBO PAC GIGA DRILL dla Sera i bielika, bo tak*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak gratulacje.- odwracam się do Sermacieja- HEJ!!! Jaki ufoludek!? Mówi ci coś półolbrzym? Nie? W takim razie patrz.- z małego karzełka zielony zamienił się w chłopa o wzroście 2, 70 metra- No i co teraz? Łyso ci? Pozwolisz, że zabiorę 2 pasztety.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając z parkietu spojrzał do podręcznego notesika i jednocześnie na zegarek, wiedział że czas już znikać. Podnosząc marynarkę z krzesła przypomniał sobie co tak niepokoiło go wcześniej. Otóż zapomniał zamknąć kasetkę z magiczną różdżką dzięki, której szybko zamienił zardzewiałą lokomotywę, w piękny parowóz i robocze ciuchy na garnitur w stylu retro. Kto wie co mogłoby się stać gdyby ten przedmiot trafił w niepowołane ręce?

Wychodząc pożegnał się ze wszystkimi dziękując za zabawę, jednocześnie ciesząc się, że po raz pierwszy uczestniczył w smugglerkowej gali. W ostatniej chwili zdążył pogratulować jeszcze "Kathai" nagrody za najlepszą sygnaturkę.

Gdy wrócił na stację, zastępczy maszynista zapytał czy chciałby sam poprowadzić pociąg w drodze powrotnej, odpowiedział że tym razem wolałby odpocząć. Udał się więc do swojego luksusowego wagonu i rozsiadł wygodnie w fotelu. Po chwili wstał i wyjął z kasetki magiczną różdżkę, szybko wybiegł zanim pociąg ruszył i zostawił ją na peronie. Być może ktoś znajdzie ten magiczny przedmiot a wtedy kto wie co może się stać? ;)

[Dzięki wszystkim za pierwsze smugglerki w mojej forumowej karierze, było ciekawie! :) Gratulacje dla wszystkich dotychczasowych zwycięzców i tych, którzy dopiero otrzymają nagrody.]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak gratulacje.- odwracam się do Sermacieja- HEJ!!! Jaki ufoludek!? Mówi ci coś półolbrzym? Nie? W takim razie patrz.- z małego karzełka zielony zamienił się w chłopa o wzroście 2, 70 metra- No i co teraz? Łyso ci? Pozwolisz, że zabiorę 2 pasztety.

- Za cztery eurogąbki. - odpowiadam, głaszcząc kuszę. - Chyba, że chodzi ci o płeć przeciwną, ale tej jest niewiele.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Gratsy Katajcu, i tak nadal się ciebie nie boję biggrin_prosty.gif A ponieważ nie miałem pomysłu na specjalną piosenkę z dedykacją to wydaje mi się, że poniższy kawałek powinien paru osobom się spodobać...

DON'T LOSE YOUR WAY

Is gud.

Chociaż za KlK nie przepadam (nie bijcie mnie). :D

Gratuluję Kath cat2.png pamiętasz (oj wiem, wiem że pamiętasz biggrin_prosty.gif ) jak napisałaś, że owszem byłaś parę razy nominowana, ale nie wygrywałaś? Pamiętasz, jak napisałem, że prędzej czy później jednak wygrasz? Ha, i wygrałaś, ja prorok biggrin_prosty.gif i to dwukrotnie! Jak Kamil Stoch (czy Wasze trofea tyż mają metoryt?)! Jestem z Ciebie tak dumny cat2.png i z yoja. I Stilla. I gr smile_prosty2.gif i wszystkich!

Oj tak, drogi MAGu. Swoją drogą muszę pogratulować organizatorom, bo głosów w "swoich" kategoriach nie liczyłam i dwa (!) zwycięstwa są dla mnie totalnym szokiem. :3

46097411.jpg

Powinnam chyba opatentować własnego mema. ;D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...