Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gofer

Gala Smugglerkowa 2013

Polecane posty

Widząc, że przeciętne tętno uczestników gali zaczyna spadać, decyduję się na stanowcze kroki. A kroki te prowadzą na scenę.

- Panie, panowie i inni! Mam zaszczyt ogłosić, że Stillborn jest najleprzy otrzymał złotą nagrodę w postaci Złotego Mopa 2013. Wiwat!

post-138003-0-05266100-1392572054_thumb.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goście się rozchodzą, dajcie szybko kolejną nagrodę. smile_prosty.gif

Co się tak spieszysz. Przecież nie było kategorii na Najmniej Śmiesznego Forumowicza, chociaż wtedy może miałbym jakieś szanse wygrać ermm.gif .

Wygrałbyś. trollface.gif

Dobra, zobaczę wszystko jutro, bye. smile_prosty.gif

PS Z góry gratuluję wygranym. tongue_prosty.gif

BRAWO! thumbsup.gif

Stilborn BRAWO! :klaszcze:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jegomość w meloniku mimo, że nigdy nie doświadczył moderatorskich działań na własnej skórze, jednocześnie rzadko bywając na forum, cieszył się z wygranej "Stillborna"! :)

Pogratulował on zwycięzcy osobiście, a wcześniej zamienił kilka słów z uczestnikami gali. Mimo to na jego twarzy widać było niepokój, czyżby czegoś zapomniał?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle spóźniony. Parkuję rumaka do stajni "Wściekły Kucyk". Widząc, że gala pustoszeje i brak smugglerkowych nastrojów podłączam bum boxy, podpinam neony, wkręcam sobie wcześniej ukradzioną z kibla CPN'u żarówkę, aby widzieć spis kolejności utworów i zapuszczam pierwszy utwór specjalnie dla Kathai.

Panie i Panowie. Przed państwem na rozluźnienie - Biały Miś.

2013-08-30.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arturzyn

*Tja, mój net na chwilę przylagował - niby mi zepgrejdowali, ale dalej kwiatki się zdarzają*

- Poza tym chwila... - na chwilę stopuję swoją muzę. - Halo baza, halo baza, mówią mi to o jakimś wciskaniu, się muszę zorientować o co biega.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...