Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nerf0

Fred, w którym chwalimy się swoimi rysunkami

Polecane posty

Rysia

Jejku, ty to sama rysujesz? Myślałem, że to komputerowe grafiki, ale temat jest jak byk chwalimy się rysunkami, a więc masz mega talent, naprawdę. ;) Good job! Jak ty to robisz? Wszystko jest takie żywe, bardziej od tego całego Virtual Rift. :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nerf0 No właśnie chciałam wcześniej napisać, że mógłbyś czymś rzucić, żebym nie pisała pod sobą, ale widzę, że czytasz mi w myślach. <3

 

30 minut temu, Ronaldo9 napisał:

Jejku, ty to sama rysujesz? Myślałem, że to komputerowe grafiki

TPHAplo.gif

Ale to przecież są komputerowe grafiki, które sama rysuję, jedno nie wyklucza drugiego. Mam tablet graficzny (na dodatek taki fajny, że jest od razu ekranem), po którym rysuję takim specjalnym długopisikiem, używam do tego mojej własnej, prawej ręki, a dzieje się to w komputerze.  Ot, cała magia. :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Rysia napisał:

I znowu spamuję sama pod sobą... 

Ale mam czym. :D Kolejny rysunek na zaliczenie. Przyznam, że jestem z niego wyjątkowo zadowolona. :) 

  Ukryj treść

%25C5%2581asica%2Bmniam%2Bmniam2.jpg

 

Ale fajnego słodziaka narysowałaś :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż muszę napisać w jaki wspaniały sposób zdobyłam wczoraj dwie piąteczki do indeksu. Więc siedzimy z kumpelą na korytarzu, mamy tam takie fajne pufy ze styropianem, to leżałyśmy jak te królowe. No i moja prowadząca, u której chciałam zaliczyć aż dwa przedmioty, biega raz w te raz we wte, gdzieś usłyszałam, że mają ważne spotkanie, to nie zagadywałam. Za to złapałam jednego promotora, potem drugiego promotora (nie wstając z pufki). No i heheszkujemy sobie z tym drugim promotorem i widzę, jak tamta prowadząca idzie w stronę wyjścia z torbami, no to krzyczę na nią i macham indeksem. Zadzwonił jej telefon. Ona z tymi torbami, ramieniem trzymając telefon podbiła, ja jej paluszkiem pokazałam gdzie i w ogóle bez rozmowy, feedbackowania ani nic wpisała mi dwie piąteczki. I poszła. Studia bardzo. :D

I rysunek: 

Spoiler

Lucy.jpg

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...