Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nerf0

Fred, w którym chwalimy się swoimi rysunkami

Polecane posty

Ta czarna smuga, co jej wylatuje spomiędzy nóg to wygląda jakby dostała mega-okres, a do tego ta krew się radośnie kształtuje w serduszko i skapuje... Creeeeepy. Taki był Twój zamysł czy tylko ja to tak odbieram?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, na pewno nie myślałem o żadnym okresie. XD Na początku serduszko kończyło się w wyciągniętej dłoni, ale musiałem jeszcze czymś zasłonić krok. Włosy były zbyt banalne to wpadłem na pomysł żeby dociągnąć tam linię serduszka.

Ale jak chcesz to może być i creepy okres. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba pasuje.

Po 10 latach przerwy odkopałem Terragena.

By1rgRr.png

3 dni kompozycji, niecałe 7 godzin renderowania.

Woda jest trochę dziwaczna, muszę znaleźć sensowne wartości, ale do tego muszę robić ciągłe testy na najwyższych detalach, każdy z nich minimum 2h zanim będzie cokolwiek reprezentatywnego widać... no chyba że to po prostu kwestia dystansu (kamera jest 1 km nad ziemią). Chmury są paskudne, zapomniałem, że opcja chmur 3D jest do... kitu. Szkoda tylko że żadne wtyczki nie działają w tej wersji (a parę w ogóle zmiotło z internetu).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłoby całkiem spoko, gdyby nie te chmury, dziwna woda i... teren bliżej kamery, który wygląda średnio. Jak bryłka plasteliny. Zdecydowanie są mu potrzebne jakieś bardziej zróżnicowane tekstury, może jakieś skały, drzewa, krzaki i trawy. Bez nich wygląda goło.

Łap Łap:

DGriK9A.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no wizizszszsz, ostatni raz photoshopa miałem w ręku też z 10 lat temu to nie wiem co tam teraz technologia umożliwia. Terragen renderuje tylko teren z "teksturami" (fun fact, ta za bazowy kolor miała 240/227/220), wodę i niebo, z czego 99% czasu idzie na wodę. Tak to można się pobawić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cusz, instaluj gimpa/photoshopa, znajdź sobie do niego jakiś zestaw roślinnych pędzli + jakieś chmury i już masz czego potrzebujesz. W terragenie zrobisz sobie bazę, a detale dorobisz już w PSie. Nie musisz mieć do tego tabletu, ja te drzewka dorabiałem po prostu myszką.

Heh, akurat wczoraj myślałem, że fajnie byłoby machnąć jakąś górską, Skyrimową scenerię. Chyba zaraz się za to zabiorę. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...